Kiliseye HAYIR Tapınağa EVET

• Konuyu başlatan DeletedUser55177
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser55177

Ziyaretçi
Bu yabancı serverlerden tanıdığım, çok da oyunu mantıklı kılan yakın bölgede savaş olmasını gerektiren, gerçekçiliği ve eğlenceyi arttırdığını düşündüğüm kiliseyi tabii ki Müslüman bir ülkede bu isimle koyamazsınız. Muhtemelen Cami de koymazsınız ki onun için yeni görsel gerekir ve bunun yapılmayacağından emin olmayan yoktur herhalde. Dolayısıyla adı TAPINAK olan bina gelmelidir. Yapılan oylama tekrar yapılmalıdır ki burda isim kesinlikle KİLİSE olarak oylanmamalıdır. Tartışalım yapalım :)

Yabancı server da ise o yapılamaz ama burada resmi olarak tapınak olarak geçiyor ama internet kodlamasında church geçebilir onu dert etme

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Sanırım İngiltere serverından bahsediyorsun.Biz laik bir ülkeyiz fakat onlar değil.Yani adamların ülkesi resmi olarak Hristiyan ülkesi diye geçtiği için ismininde Kilise olması çok normal bence :D

DeletedUser55177

Ziyaretçi
Sanırım İngiltere serverından bahsediyorsun.Biz laik bir ülkeyiz fakat onlar değil.Yani adamların ülkesi resmi olarak Hristiyan ülkesi diye geçtiği için ismininde Kilise olması çok normal bence :D
Benim bahsettiğim tribalwars.com du ama tribalwars.co.uk'de de öyle olması lazım ki evet laik değil seopoalalalaltik gibi bir şey :D

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Benim bahsettiğim tribalwars.com du ama tribalwars.co.uk'de de öyle olması lazım ki evet laik değil seopoalalalaltik gibi bir şey :D

Kardeşim adamlar Hristiyan :D Tamam meclisten laikliği geçir bizde kiliseyi tapınak yaptırırız :D

Tribalwars.com tapınak olabilir sonuçta global server evrensel olması lazım.

DeletedUser55177

Ziyaretçi
Kardeşim adamlar Hristiyan :D Tamam meclisten laikliği geçir bizde kiliseyi tapınak yaptırırız :D

Tribalwars.com tapınak olabilir sonuçta global server evrensel olması lazım.
Evet işte uluslararası olmasına rağmen temple değil church :) benim isteğim şudur ki yeni açılan worldlerde ismi önemsiz şu kilise binası olsun etkisi özellikleri olsun diğer şeyler benim umrumda değil :)

AvB.

Hafif Atlı
Hocam ne zaman milletçe en basitinden bu kadar çok ülkede bu kadar çok insana hitap edip oynanacak bir oyun yaparız, işte o zaman neden hela değil de wc, neden şu değil de bu diye tartışma açabiliriz. Adamlar yapmışlar işine geliyorsa oyna işine gelmiyorsa oynama der geçerler yani :)

DeletedUser55177

Ziyaretçi
w43'e tempıl gelsin o değilse çurç gelsin ama dandik gözetleme kulesi gelmesiin :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.