Galaxy-vs-STARS

• Konuyu başlatan DeletedUser47149
  • Başlangıç tarihi

Wist

Çaylak
ee sen 10 dedin kardeşlik , forumda insanlara yanlış bilgi vermek istemezsin eminimki :)

İsteğimizi görmezden gelmeyip profili yenilemeniz çok hoş bir davranış oldu. ;) Yalnız bu tarz şeyleri biz forumda söylemeden yapın ki bize zahmet olmasın yok yere

myw**

Okçu
şuan herhangi birşey yenilenmediki onuda nerden cıkardın , angry zeynepin dediği ortada olmayan 10 klanı bekliyorum söylerse onları ekletelim

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Bu arada şöyle bi karar aldık, biz bu şavaşda ki düşman klanlar dışında tamamını müttefik ekleyeceğiz çünkü düşman klanları çıkarınca haritada 3-4 klan klan felan kalıyor çünkü. Bi arkada durun ben düşmanları eklerim dedi çocuk kör oldu onunla uğraşıyoruz birde.

Wist

Çaylak
şuan herhangi birşey yenilenmediki onuda nerden cıkardın , angry zeynepin dediği ortada olmayan 10 klanı bekliyorum söylerse onları ekletelim

Tabi hocam doğrudur. Yenilememişsinizdir. Sabaha kadar uyumayan ben yanlış görmüşümdür. Haklısınız. :))

Bu arada şöyle bi karar aldık, biz bu şavaşda ki düşman klanlar dışında tamamını müttefik ekleyeceğiz çünkü düşman klanları çıkarınca haritada 3-4 klan klan felan kalıyor çünkü. Bi arkada durun ben düşmanları eklerim dedi çocuk kör oldu onunla uğraşıyoruz birde.

Tanıdık göz doktorum var. Tüm Galaxi klanlarını ona yönlendirmek isterim. Malum kimisi renk körü, kimisinin gözler gitmiş. Sağlığınıza dikkat edin arkadaşlar. Sonra bu halde galip geldiğimiz zaman elalem ARES hasta adamları yendi der üzülürüz. :)

Wist

Çaylak
Ha bir de ek olarak belirtmek isterim. Buradan yazmak yerine oyunda bekliyoruz sizleri. Klavyeler değil, baltalar konuşsun. :*

Luciferr

Baltacı
Profillerinizi güncellermisiniz savaştan sonra 10 tane daha klan kurdunuzda yakalıyamıyoruz :D

Öncelikle merhaba, Şu an neredeyse bir çok klanımızın profili günceldir ve savaşa katılamayan bir galaxy klanı yoktur. Yeni bir klan açarsak eğer profillerimizden veyahut savaş eklenen klanlardan takip edebilirsiniz. Gece ben ayakta değildim o yüzden diğer arkadaşlarım geçici süreliğine farklı galaxy veya galaxyler kurmuş olabilirler. Geçici değilse de dediğim gibi klan profilinden takip edebilirsiniz.

DeletedUser41397

Ziyaretçi
Her iki taraf için de saygı çerçevesinde bir savaş olması dileğiyle :) Başarılar