Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58862

Ziyaretçi
@Safderun
İlk modlara hep böyle yapılır alışın bence :D daha bunlar bir şey değil daha çok baskı göreceğiniz günlerde gelecek :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
hic olmadi oyle bi derdi... :D
Fenersavara gecmis olsun diyorum
yeni modumuza basarilar diliyorum ve basarili olmasi icinde bi tavsiye @Blacknight* banlayinda su forum bi rahatlasin :D

Çok saygı değer güzel kardeşim fatihcim sahalara geri dönmüş bulunmaktayım geçmiş olsun dileğin için teşekkür eder bundan sonra beyfendi bir kişilikle insanları eleştireceğim :D

DeletedUser65084

Ziyaretçi
ban furyası devam ederse bu şekilde bir istanbul beyefendisi şeklinde konuşacağız zaten muhterem:parz ederim:p ağız tadı ilekavga bile edemeyeceğiz zat-ı alalilerin huzurunda ,gülcemalleriyle cima edilmek zorunda kalınacak mirim :p bu dille kavgamı olur ya:mad:

@FenerSavar mümkünse zeki müren türkçesiyle konuşalım efendim...

@Blacknight* bi sebebı olmasın seni öylesine banlasınlar geçen kavga başlığı okuyorum senin postları çıkarsak 15 sayfalık kavga 7 sayfaya inecek asdfasdfa
benı banlayanlar nerde şimdi ? :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
@Blacknight* bi sebebı olmasın seni öylesine banlasınlar geçen kavga başlığı okuyorum senin postları çıkarsak 15 sayfalık kavga 7 sayfaya inecek asdfasdfa
Ben forumda yorum yapıyorum sonra bana laf atıyorlar bende duramıyorum bunu sende yaşadın sem tam bağlanmadan seni uyardık başlayınca duramıyorsun fatih :)
Seni banlayanlar gitti forumun eskileri biz olduk artık :p:p

yok la ben usulca raporlarimi paylastim size oyle geldi :D ama sen masAllahin var :p
Ha bide sen bunyaminin gazina gelme benim forum hesabim bile seninkinden eski yazik sen nereye eskisin :D
hala 2009 lu hesaplar var :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
yok la ben usulca raporlarimi paylastim size oyle geldi :D ama sen masAllahin var :p
Ha bide sen bunyaminin gazina gelme benim forum hesabim bile seninkinden eski yazik sen nereye eskisin :D
hala 2009 lu hesaplar var :D
Karşında Şövalyeli hesap var banane 2009 lu hesaplardan :D :D

DeletedUser15829

Ziyaretçi

Hocam benim şu preleri yollamadın hâla. Parasını peşin aldın 7 k prenin 1 k gönderdin kalanı 1 aydır göndereceksin. Ayıptır ama

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Had bilin sizi saygıya davet ediyorum :p

@sntone Çakma kral hala mekan sahibiyim diyor ya bizans böyle çökmedi be gökhan :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Bünyamin giriyorsunuz 5er kişi tek başıma takıldım da böyle iyiymiş ya tubbyden biriyle savaştık adamı taktir ettim desteksiz kimsesiz 1v1 attı benle başarılı olamadı ama en azından denedi :p :D

DeletedUser64783

Ziyaretçi

@PiiiKaaaÇuuuuu Benden zeki müren türkçesi konuşucak kabiliyet çıkar mı hadi söylede ona göre forum hesabımı kapatıp kapatmıyacağımı bileyim.. :(