The Gondikers

gg ile netin ortak hareket ettiğini bilsem tedbirimi alırdım burdan onura da bi söz soylemek istiyorum kimse saldırmazsak saldırmıcaz demişti ama gece onurun klanından casus yedim ve bunu direk gg ye ulastırmıslar bende geleni fake diye takmadım ama fake diilmiş.o zaman adını koyun birlikteliğinizin bizde bilelim:cool:

Çaylaklar kalktığı gün köylerimiz casus yedi içinizde saldırı oynamama rağmen ilk 500-500 askeri siz maden kasarken bastırdımki rahat edelim bir süreliğine ve ekledim etrafınızda tehdit oluşturacak size uykunuzu kaçıracak kadar yakın mesafede olanlara vurun şayet rahatsız eder 1-2 birim yanımdaki nötr köy ne olduğunu bilmezsin ikinci bir durum savaşı ben istemedim benim tavrımı bile bile bazı oyuncuları getirmek ilk gün şamars klanına savaş ilan etmek için yeterliydi ki eski oynadığım klan olduğundan yapmadım bugün bu yorumu gördükten sonra madem düşünceniz bu veririm savaş ilanını ilk günde dedim kaybedeceğim 1 köy çok koymaz bana oyun olduğunu biliyor kimsenin ailesine küfür etmiyorum içinizdeki bazıları gibi

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Yargı06 yı ben casusladım onurun klanından biri olarak benden bahsediyorsa 1 birim yanımda ve herhangi bir klanda değiller dibimdeki yabancı oyuncuların sav mı saldırımı kastıgını öğrenmek istememden daha doğal ne olabilir ki belkide bu gece mislerim mesele kökünden biter :)benden bahsedilmiyosa mesajı görmezden gelin :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Yargı06 yı ben casusladım onurun klanından biri olarak benden bahsediyorsa 1 birim yanımda ve herhangi bir klanda değiller dibimdeki yabancı oyuncuların sav mı saldırımı kastıgını öğrenmek istememden daha doğal ne olabilir ki belkide bu gece mislerim mesele kökünden biter :)benden bahsedilmiyosa mesajı görmezden gelin :D

Yok sen yanlış geldin :D Bahsedilen hesap ankara297.

DeletedUser62491

Ziyaretçi
pressman kami attırdığın rapperın koyunu almıssın bana kotu kokular geliyo.d