Bölgeler ve Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Anlamadığınız nokta şu Siz 5-6 klan farklı isimlerde müttefik olunca sıkıntı yok ama Nop klanı müttefik yapınca o müttefikler yeni tabir ile set yada yancı oluyor .
Şu beyninizi foruma girerken bir yerde bırakmayın arkadaşlar lütfen yazdıklarınız çok saçma şeyler her dünyada herkes herkes le müttefik bunlar yancı yada set mi oluyor ?

Güldürmeyin kendinizi.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ulan 10 dakikadır hep tartışmanın son sayfasındayım diye yavaş yavaş okuyorum. Her seferinde yeni bir sayfa daha oluşuyor. En son aksihar da köftede kaldım dahasını okumadım.

Tartışmayı bırakın komple bu saat de kokoreçe gidelim derim ben

DeletedUser64940

Ziyaretçi
Ulan 10 dakikadır hep tartışmanın son sayfasındayım diye yavaş yavaş okuyorum. Her seferinde yeni bir sayfa daha oluşuyor. En son aksihar da köftede kaldım dahasını okumadım.

Tartışmayı bırakın komple bu saat de kokoreçe gidelim derim ben

Yasin kanka adam Akhisar köfte diyor farkında mısın? :p

DeletedUser61441

Ziyaretçi
bu kadar konusulunca bişey var sandım okuyayım dedim yarım saattir bişey cıkacak mı diye okuyorum okumaz olaydım :D

ama bildiğim kadarıyla nop klanı 4 5 farklı isimli klan ile savas halinde belki daha fazladır, nop tarafında kimse yok. ama set klanı falan biseyler diyenler burda set klanı diye birşey varsa onların ablası olmuyor mu ?

dışardan gözüken o kolay gelsin :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Gelin kuyuda kuzu yiyelim.
Dostlar aramız bozuk olanlar hesap recep abiden miş yemekte küslük olmaz :D
kuyu-kebabi_410502.jpg

DeletedUser64699

Ziyaretçi
Müttefik e bile set yancı dedin ya helal olsun sana :D

bak kardeşim sen bana sadece şunu açıkla, senin kalabalık bi klanın var 200müş 300müş kalabalıksın işte, bölgende savaştığın başka klan ve klanlar olsun olmasın bölgene yakın aranda samimiyetinin olduğu 40-50 kişilikte başka bir ekip var, sen bunları haritanda müt ekliyosun, bu adamlarla savaşmazsın ve şuan klana alman saçma olur ama ilerleyen zamanlarda muhtemelen klana alıcaksın, almasan bile o adamlar hatır gönül işlerinden dolayı senin yanında olucak, tek başlarına dünya kapama gibi bi hedefleri yok kapamak isteyen dostlarına yardım ediyolar

şimdi benim buna yancı, yardakçı, set ne dersem diyim neyse işte yanlış olan ney?

benim 3-4 farklı klan girmemi soruyosunuz, ben o klanlarla müt girdim açık konuşayım argo klanlaryıla biz biriz isimler farklı sadece, ama mymidons ekibi yani şamar benim müttefiğim onlar bize katılmaz biz onlara katılmayız, bu dünyanın sonuna kadar ortak hareket ederiz veya etmeyiz, kapatırsak ne sadece wc kapattı olur nede sadece samars kapattı olur ki ben nop savaşından alnımın akıyla çıkabilirsem karşımda başka bi rakip göremiyorum, nop elimize klavyeleri verirse ne sadece wc yenildi olur nede sadece samars yenildi olur, kazandığımızda da kaybettiğimizde de ikimizin de adı geçicek ama nop kazanırsa nop kazandı nop kayberse nop kaybetti olucak, benim 'set' dediğim klanların ismi geçmeyecek..

AvB.

Mızrakçı
bu kadar konusulunca bişey var sandım okuyayım dedim yarım saattir bişey cıkacak mı diye okuyorum okumaz olaydım :D

ama bildiğim kadarıyla nop klanı 4 5 farklı isimli klan ile savas halinde belki daha fazladır, nop tarafında kimse yok. ama set klanı falan biseyler diyenler burda set klanı diye birşey varsa onların ablası olmuyor mu ?

dışardan gözüken o kolay gelsin :)

Hacım dur gözünü seveyim ortalık zaten karışık :d