Bölgeler ve Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi

DiOny SoS

Mızrakçı
Daha fazla tartışmayı uzatmamak için ilk iki paragrafına cevap vermiyorum çünkü gerçekten yoruldum bu kısır tartışmayı sürdürmekten.Birgün İstanbul'a geldiğimde misafir edersin konuşuruz yüz yüze. :)

Istanbulda değilim yolun düşerse akhisar'a beklerim. Nusret, ramiz bunlar halt etmiş diyim baştan

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Yahu bak abi sen anlamıyorsun.Daha kaç kere yazayım yani bilmiyorum 50 post art arda atıp üstüne profilime ve imzama yazacağım artık.GG'ye set klanı felan demedim.Daha nasıl anlatabilirim yani nasıl ifade edebilirim? Diğer maddeye bakarsak bildiğim kadarıyla freud davet etmiş.Benim onunla herhangi bir samimiyetim yok.Bizim girme sebebimiz belli.Oyunun zevkini alalım girip dedik.UDW mi daha dişli NOP mu dedik.NOP'ta karar kıldık sonra diğer klanlarla da anlaştık girdik yani bu kadar.

Kardeşim o zaman neden Fenersavar'ın yazdığını üzerine alınıp cevap veriyorsun. Boş yere sen de ortam da geriliyor. Gerek yok ki böyle şeylere. Yani onun yazdığını direk olarak üzerine alman maalesef set klan bilmem ne muhabbetini senin yaptığını düşündürüyor. Bırak set diyen gelsin konuşsun.

DeletedUser64940

Ziyaretçi
Kardeşim o zaman neden Fenersavar'ın yazdığını üzerine alınıp cevap veriyorsun. Boş yere sen de ortam da geriliyor. Gerek yok ki böyle şeylere. Yani onun yazdığını direk olarak üzerine alman maalesef set klan bilmem ne muhabbetini senin yaptığını düşündürüyor. Bırak set diyen gelsin konuşsun.

Bu set tabirini bende sevmiyorum.Fakat GG ekibinin set ekibi olmadığını düşünmem diğer iki ekibin set ekibi olduğunu değiştirmez :p

DeletedUser64940

Ziyaretçi
Bak duyunca bile yumuşuyor insan, sabahtan beri dalga geçiyorum sanıyor millet. 40 yılın başında cömertligimiz tuttu onada kimse inanmıyor

Nasıl bir imaj bıraktın sen bana recep abi

Gelirken Çorum Leblebisi getireyim 50 çeşit bende :p Şirinler Kuruyemiş,reklamını da yapayım :p

Vogue

Milis
halen aynı kavga mı ya hahah

herkes herseyı bılıyor ıste nıye uzatıyorsunuz :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Güya benden yaşça büyüksün.Benim yaşlarımdakilerde bile böyle küstüm muhabbetleri olmuyor.Konuşmaya gerek yok,çabalayacak değilim.İstediğini yap umurumda değil.
Senden 2-3 yaş büyüğüm dimi sen kendinden yaşça büyük birine Onur yürü git ya şurdan.Birşey söylemeyeyim iyi çocuk diyorum da böyle cümleler mi kullanıyorsun atakan.
Bu gün yazdığın yazıları tekrar oku bence .

DeletedUser64699

Ziyaretçi
yav ne kadar çok dert ettiniz set ekibi dememi, yardakçı mı yazsaydım yancı mı yazsaydım? sizin sıkıntılarınız var tamamda ben nop'un yaptığını kötülemiş miyim? e adamlarda gelmiş ben nopla müt olunca set ekibi mi oluyorum demiş.. evet set ekibi oluyosun güzel kardeşim, bunda anlaşılmayacak ne var veya bu tabirdeki yanlış ne hala anlamadım, sizin içinizde var bi yerden tutayımda laf sokup sokuşturayım hep bi ön planda olayım da reklamım olsun düşüncesi..

benim nop ile aramdaki hiç bir atışma, dışardan seyredenlere yorum hakkı vermez ben o adamlarla yıllarca oynamısım keyser-soze oğuz abiyle 40da op ayarlıyoruz classicte düşman klanlardayız bu onlarca örnekten biri, zaten sizin beyniniz almıyor ama şurdaki nop ile bizim karşılıklı atışmalarımızın çoğu makarasına yazılmış şeyler, bi sabri ciddi oda bana karşı : (((((((

siz bakın dalganıza, şu posta 50 tane cevap verin belki birinizi adam yerine koyup alıntılarım, ünsal abi sen bir şey yazma, sen yazdığında senden yüz bulup yazan çok kişi oluyor..

DiOny SoS

Mızrakçı
Bende bu çocuk o göbeği nasıl yapmış diyordum

Yalnız göbek falan ayıp oluyor

Ben naptim la şimdi :p

Cimri yapıyorsun beni milletin gözünde ne anlatiyon sağda solda sen bakim ?

Hah bak işte anlaştık ne gerek var böyle şeylere aynı memleketin adamıyız :p

La sabahtan beri ne giydiriyon bana o zaman, köfte diyorum ona bile sinirleniyon la bizde söz senet al pul biberli leblebi gel

DeletedUser64940

Ziyaretçi
yav ne kadar çok dert ettiniz set ekibi dememi, yardakçı mı yazsaydım yancı mı yazsaydım? sizin sıkıntılarınız var tamamda ben nop'un yaptığını kötülemiş miyim? e adamlarda gelmiş ben nopla müt olunca set ekibi mi oluyorum demiş.. evet set ekibi oluyosun güzel kardeşim, bunda anlaşılmayacak ne var veya bu tabirdeki yanlış ne hala anlamadım, sizin içinizde var bi yerden tutayımda laf sokup sokuşturayım hep bi ön planda olayım da reklamım olsun düşüncesi..

benim nop ile aramdaki hiç bir atışma, dışardan seyredenlere yorum hakkı vermez ben o adamlarla yıllarca oynamısım keyser-soze oğuz abiyle 40da op ayarlıyoruz classicte düşman klanlardayız bu onlarca örnekten biri, zaten sizin beyniniz almıyor ama şurdaki nop ile bizim karşılıklı atışmalarımızın çoğu makarasına yazılmış şeyler, bi sabri ciddi oda bana karşı : (((((((

siz bakın dalganıza, şu posta 50 tane cevap verin belki birinizi adam yerine koyup alıntılarım, ünsal abi sen bir şey yazma, sen yazdığında senden yüz bulup yazan çok kişi oluyor..

Kardeşim ne olur yorum yapma.Kuyuya bir taş attın.Kaç gündür kırk akıllı çıkaramıyoruz artık kafa beyin kalmadı. :p