MyrmidonS

DeletedUser62769

Ziyaretçi
O nikle oynamaya yemiyor haci, bosu bosuna takip etme :D

bana demişsen altında ruhun labirentleri bana laf soktugunu sanıp sana laf sokmuş seversin 3k puandan 126 puana düşmeyi c4den neyse yaradan herkese bir agız ikide kol veriyor çalıyor sazlar oynuyor kızlar ne diyelim :D

Luciferr

Dük
bana demişsen altında ruhun labirentleri bana laf soktugunu sanıp sana laf sokmuş seversin 3k puandan 126 puana düşmeyi c4den neyse yaradan herkese bir agız ikide kol veriyor çalıyor sazlar oynuyor kızlar ne diyelim :D

c4 değil c5 te düştüm, onda da 3k değil 500 puandaydım bebeğim, yermeye kalkarkende doğru düzgün şeyler söyleyin

DiOny SoS

Hafif Atlı
Şu kelle başına 15 kişi düşen klasik mi oğuz ? bununla mı övünüyormuş arkadaş :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Ne topladıydılar ama Oğuz sizi be. Of kütür kütür.

DeletedUser60613

Ziyaretçi
Justrescuer mi nerneyse işte ondan:)

Ben c5 ten bahsettım 4 ten değil ilk oku sonra algıla snra yaz snra sen mi oynuyorsun sazlar mı kızlar mı o bni bağlamaz :)

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Ahaha w24'te ki kendal mı acabaa??? w24'te bu klandaydım.Bir gün klanın yarısını banlanmış olarak buldum :D Meğersem klanın çoğu bot kullanıyomuş.Asıl üzen şey o kadar muhabbetim vardı bana botu vermemeleriydi :DD Neyse yağma olmadığı için sorun yok.Başarılar

Ahaha w24'te ki kendal mı acabaa??? w24'te bu klandaydım.Bir gün klanın yarısını banlanmış olarak buldum :D Meğersem klanın çoğu bot kullanıyomuş.Asıl üzen şey o kadar muhabbetim vardı bana botu vermemeleriydi :DD Neyse yağma olmadığı için sorun yok.Başarılar

Salla anasını satiyim salla . Allahtan tek ben ban yedim

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Tek ben yedim diyorsam ben yedim nie uzatiyosun yalan mı soyleyecem kaç yil önce ki mevzu dan

Ben olanı söylüyorum.Bende o klandaydım.Bot kullananlar listesi içinde ben yoktum.Ama 20-30 kişilik bi ekip kullanıyordu.Tolga46'yı hatırlıyorum senin haricinde ban yiyen bir arkadaşındı.