Erteleme

• Konuyu başlatan DeletedUser60595
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
İşe okula gitmemek ne ya , saçmalamayın oyun altınüstü

Bugün yarın 2 gün sonra ne zaman açarsanız gireriz sıkıntı yok

erwl

Milis
Ertelenmesi falan olabilir insanlık hali , sıkıntı olmustur fln fakat bence tepki doğma nedeni şu oluyor , normal worldlerde açılacağı zaman belli gün ve saat oluyor geri sayım fln oluyo ama sanki classic çok iplenmiyomuş gibi gün içinde bi saatte açarız işte yaa gibi bi durum oluyo millet geceden itibaren indirimli mağaza açılışı bekler gibi beklemeye başlıyor zırt pırt sayfa yenileniyor , whatsapp gruplarında millet birbirini öğütlüyor açılırsa yazın falan diye ve gün boyu beklerken bunların üstüne açılmayacağı haberi çıkınca tepki buna olusuyor bence :D yani ben bu sw oynamayacağım ama gene de arkadaşların hissiyatlarını da anlayabiliyorum :) saat 17 deseniz mesela ve bikaç saat oncesinden ertelendiğini duyursanız bu pek sıkıntı olmaz bence :)

( Yani en azından yarınki açılış için böyle yapılabilir :D )

myw**

Okçu
Ertelenmesi falan olabilir insanlık hali , sıkıntı olmustur fln fakat bence tepki doğma nedeni şu oluyor , normal worldlerde açılacağı zaman belli gün ve saat oluyor geri sayım fln oluyo ama sanki classic çok iplenmiyomuş gibi gün içinde bi saatte açarız işte yaa gibi bi durum oluyo millet geceden itibaren indirimli mağaza açılışı bekler gibi beklemeye başlıyor zırt pırt sayfa yenileniyor , whatsapp gruplarında millet birbirini öğütlüyor açılırsa yazın falan diye ve gün boyu beklerken bunların üstüne açılmayacağı haberi çıkınca tepki buna olusuyor bence :D yani ben bu sw oynamayacağım ama gene de arkadaşların hissiyatlarını da anlayabiliyorum :) saat 17 deseniz mesela ve bikaç saat oncesinden ertelendiğini duyursanız bu pek sıkıntı olmaz bence :)

onu bunu boşver oynamıcaksan trübine gel yanıma destek veririz :p

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Ya bırakın zamanı abi alt taraf 2 saat geç girersiniz barbar mı yağmalayacaksınız anlamıyorum ki :D

DeletedUser64282

Ziyaretçi
aylarca classic beklediğini unuttu galiba insanlar. c7nin üstünden 2 hafta geçmeden adam c8i hazırlamış hala dır dır. Mod olmakta zor canına yandımın yerinde

Luciferr

Baltacı

Hocam senelerdir klasik dunyalarin normal dunyadan farkli oldugunu soyluyorlar modlar. Innogamesin sorumluluk aldigini sanmiyorum. Bizim mayisin yaptigi guzel bir dunya. Normal dunyalarfan bagimsiz. Normal dunyayi acan innogames oldugundan o updateler ivir zivirlar olmuyor.

Ama yarin icin saat verilmesi bi kiyak olabilir bizler icin bu konuda katiliyorum

DeletedUser63321

Ziyaretçi
innogames lafı geçmiş bu kasvetli havayı dağıtma adına innogames ile alakalı bir espri yapayım size de ortam şenlensskskflckvkvlfm

erwl

Milis
onu bunu boşver oynamıcaksan trübine gel yanıma destek veririz :p

Tribünde yerimizi alacağız tabii ki , izlemeden olmaz :D

Hocam senelerdir klasik dunyalarin normal dunyadan farkli oldugunu soyluyorlar modlar. Innogamesin sorumluluk aldigini sanmiyorum. Bizim mayisin yaptigi guzel bir dunya. Normal dunyalarfan bagimsiz. Normal dunyayi acan innogames oldugundan o updateler ivir zivirlar olmuyor.

Ama yarin icin saat verilmesi bi kiyak olabilir bizler icin bu konuda katiliyorum

Açıklama için teşekkürler , işin teknik boyutunu pek bilmiyorum ama yine de yaklaşık bi saat söylenebilir diye düşünüyorum , yani kolaylık olması açısından ama teknik olarak da mümkün değilse yapacak bir şey yok tabi iş beklemeye kalıyor o zaman :)

Luciferr

Baltacı
Saatin verilmesi mayiz'a bagli. Sonucta klasik dunyalar onun eseri :D bende sizin gibi saat verilmesi taraftariyim. Beklemek zulum gibi bisi

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Bugün soğan dogramıyı bıraktım classıc açılıyor diye yapılacak iş mi yahu:) soğanlar ağlıyor bıcagım zorluyor müşteriler aç kaldı 1 gün yine ,kendimi geçtim onlara yapılır mıydı beaa :)) soganlarım benim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar tepkilerinizi anlayabiliyorum. Ancak müsade ederseniz durumu açıklayayım;

Dünya açılış tarihini planlayıp duyurduğumuzda server update konusu gündem de dahi değildi. Server update'i olduğunu şirket bize daha bugün bildirdi. Ki bu da bizim "dünyayı açıyoruz, bir sorun yok değil mi?" diye bildirdiğimizden sonraydı. Şirkette bugün server update'i olduğunu ve dünyayı ancak yarın açmamız gerektiğini belirtti. Aynı şekilde sizler gibi biz de akşam vakti açılamaz mı diye sorduğumuz da "mesai saatleri içerisinde!" yanıtını aldık. Maalesef yarını beklemekten başka bir seçenek sunamıyoruz şuan için. Umarım bu konuda anlayış göstereceksinizdir.

En baştan salı günü olarak programlamasaydınız keşke :düşünen surat:

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Bugün işlerim yoğundu çok ilgilenemeyecektim, kötü olmuştu benim için. Yarın boşum, çok iyi oldu bu. Bir de 2'ye kadar yatarım yarın, ondan sonra açılırsa 10 numara 5 yıldız :D