Muhabbet Bölümü

• Konuyu başlatan DeletedUser61441
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Şimdi benim macera klanını eleştirmeme değinmişsiniz. Öncelikle macera klanını eleştirmemin bütün sebebi doğrudan olarak o worlde giren bütün klanları hedef alan bir klan tanıtımı yayınlamalarıydı. Ben ise buraya muhabbet başlığı da muhabbet amaçlı bir post attım ve karşılaştığım durum oksijenn arkadaşımızın eleştrisi oldu. Şimdi muhabbet başlığında muhabbet etmek için bu dünya da oynamış olmak mı gerekir mantık bu mu yani ? eğer mantık buysa forum yöneticileri ile iletişime geçelim herkes Oyundaki gibi dünyaya giriş yapar gibi her dünya başlığı için giriş yapsın. Eleştirmek için konuşmayalım tarafsız bakalım Ne Hucum ile Nede bu dünyada oynayan diğer klanlarla bir ilgim yoktur ben sadece bir forum kullanıcısıyım ve muhabbet bölümünde muhabbet etme hakkına sahibim. Oyunculuk kısmına gelince de kimsenin birilerine bişey ispat etme zorundalığı yok. Yaptıklarımızı da oyunculuğumuzu da bilen biliyor bilmeyen de günü gelince öğrenir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Olayın bir de şu boyutu var bize yansıtılan boyutu tabi ki.

O zamanlar Anatol klanından sürekli birileri banlanıyordu. Ve anatol bunların haksız olduğunu söylüyordu sürekli. Ben üstüne basa basa haksız olmadığını o zamanlar da görüyordum. Çünkü adam 48 köye gidip nasıl oluyorda 200k civarı yağma yapıyordu. Nickler felan aklımda yok pek detaylı konuşamıyorum o nedenle. Error'un hesap silme olayı ise bize şu şekilde lanse edildi. Yani benim bildiğim şu;

Anatoldan sonra squad'dan da birileri ban yiyince bazı arkadaşlar oyunun iyice modlar tarafından yönetildiğini ve sürekli haksız ban attığını dillendirmiş. Ve birkaç klan yönetimi skype'da toplanıp silmek istemişler. O zamanlar bizim klana çekilen sirküler mesajda, 'Ayrı bir HESAP SİL klanının kurulacağı ve yönetimin bu klanlara geçeceği ardından ise davet alanların bu klana geçmeleri ' istendi. Lavabo*(Yunus abi) Atajean ve squad kurucularından nickini şuanda gerçekten hatırlamadığım ismi sanırım mustafa idi onlar toplanıp 7 kişi bir araya toplanıp HESAP SİL isimli bir klan kurdular.

Ardından ben maydonozlardan batu'ya mesaj atıp hesap mı siliyorsunuz dedim, yooo dedi :D Orda anladım farklı bi meselenin döndüğünü. Halbu ki bize atılan sirkü de komple silineceği yazılmıştı. ( Error klanı c7'de o süreye kadar en az oyuncusu banlanan klanlardan biriydi.) Bende haliyle bizim bu oluşumda olmamızın mantıksızlığını forumda konu açarak taşıdım. Çünkü bizlik bir olay yoktu...

Ardından klanlar ekibi kurulan HESAP SİL klanını dağıttı. Atajean, Lavabo* ve bizden giden diğer 2-3 kişi klana geri geldi. Bu sefer biri ERROR klanının adını hesap sil olarak değiştirince klanlar ekibi bizim klanıda dağıttı. SS ile olan savaş haliyle bitti. Atajean ve Lavabo* C7'den tamamen dağıldı.

Olan bu olayda hesap silen TEK klan ERROR olmuş oldu. Bu olan olaylar sonucunda atajean ve lavabo* abimizin kandırıldığını söylemek gayet mantıklı oluyor :) Yine iyi yanımızdan vurulduk yani :)

Anatolun dağılması da benim gözlemimce şöyledir ki : Kurucuları atajean ve lavabo*'ya yakın bir abimizdi. O silince dalgalanmalar başladı. Ondan sonrasında myw* abimizde silince tamamen başı boş kaldı ortalık. C7 savaşların değilde ihtirasların bir dünyası olarak kaldı :) Aşkı memnu mübarek :D

myw**

Dük
yok ayaz o olay öylede değil de nys zaten ne önemi varki ölen ölmüş kalan kalmıs oturup bunlarımı konusalım kardeşim herkes kendini nasıl mutlu ediyorsa öyle yorumlasın yapcak bişi yok gereksiz muhabbetler :)

DeletedUser51008

Ziyaretçi
Comodantel muhabbet amaclı dedıgın ılk post benı hedef alan mesajdır

buralarda laklak ıle olmaz dedım adam herkez kım oldugumu ogrenecek dıye yazıyor ... ısmını yenı gordum kım oldugu bılmıyorum kımden bu oyunu ogrendıgını yaz ona gore cvp vereyım

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Comodantel muhabbet amaclı dedıgın ılk post benı hedef alan mesajdır

buralarda laklak ıle olmaz dedım adam herkez kım oldugumu ogrenecek dıye yazıyor ... ısmını yenı gordum kım oldugu bılmıyorum kımden bu oyunu ogrendıgını yaz ona gore cvp vereyım

Çok şükür kimseye çıraklık yapacak kadar düşmedik Allah düşürmesin

DeletedUser61441

Ziyaretçi
yav neyi tartışıyorsunuz ki siz, hesap silenler dünya açıldıktan 10 15 gün sonra sildiler zaten 2. köyler alınmamıştı daha yok reel hayatmışta öyleymiş neden girdin madem, bu dünya açılalı 10 gün olmus 10 gün içinde reel hayatın mı aklına geldi :)

zaten hesap silende öyle bütün klan değil, yöneciyim diyen 3 5 kişi sildi ardına bıraktıkları oyuncular da ne kadar itimat ediyorlarsa kendilerine yüzde 90 ı devam etti zaten. Üstünde bu kadar tartışılacak bir olay değil bu :D

DeletedUser31365

Ziyaretçi
world kalles bi worlddu kuyu kazan kazanaydı guneydogu harıc her bolge karısıktı hucum tarafı yani dıer bolgeler bırbırını yerken hucum izledi sılen sıldı sılmeyenınde halı kalmamıstı ve krıtık anda cin sınırınında bariyer görmesi sayesinde ki orda cine ve mymdona bi kazık attılar neticede savas oyunu stratejı oyunu worldu nasıl kaparım dedıler ve ona göre hareket ettielr ama belese worldu kapadılar

aslankilic

Hafif Atlı
yaw he he tamam siz oynasaydınız siz kazanırdınız siz oynamak istemediniz siz gittiniz dünya çöplük oldu biz barbar topladık

Sizsiniz.

DeletedUser51008

Ziyaretçi
world kalles bi worlddu kuyu kazan kazanaydı guneydogu harıc her bolge karısıktı hucum tarafı yani dıer bolgeler bırbırını yerken hucum izledi sılen sıldı sılmeyenınde halı kalmamıstı ve krıtık anda cin sınırınında bariyer görmesi sayesinde ki orda cine ve mymdona bi kazık attılar neticede savas oyunu stratejı oyunu worldu nasıl kaparım dedıler ve ona göre hareket ettielr ama belese worldu kapadılar

w31 de 1 tur vurmuslugumuzdan kaynaklanabılır dıkkate almayın

DeletedUser46662

Ziyaretçi
yaşananlar geçmişte kaldı. silenler sildi kalanlar devam edenler dünyayı kapadı. artık kozlarınızı bi sonraki clasic serverına saklayınız. hücum ailesini ve daha sonradan bu aileye katılanları da tebrik ediyorum. (ayrıca c8 için klan arıyorum .s.s bonservisim elimde .s.s)

DeletedUser51008

Ziyaretçi
dunya acılmıs 1 ay olmus , pasıf gordugum ıcın operasyonu dahı ustlenmedıgım opta cın klanı vurmayın dedı dıye mıslerın gırmesıne dk kala klana gır cık yapanıza musade ettım.. 2 ay fazla oynayınca dılın uzamıs :)

cın+hucum vs gerı kalan tum klanlar ... cın klanına sızde saldırın dıyecegım tabıkı zorunamı gıttı, ılk opta kacıp burada neyın derdındesın ...vurgun :)

DeletedUser31365

Ziyaretçi
anlamadıgın olay o deil biz tek klandık siz kac klandınız aile ve hucum olarak saldırıordunuz üstüne opa gelip elinizde köy tutamadan geri dondunuz cine gidip agladınız yanlıs hatırlamıorum 6 klan sadece hucum vardı 2 klan aileydı 8 klan saldırıordunuz cine gidip üstüne agladınız sonra gelmis bunu basarı die yazıosun birkerem bana hic op yapılmadı neyin kafasındasın bilmiorum biz zaten bırakıcaktık bıraktıkda bırakacagımızıda aylar oncesınden soyledık 34 e gidicegimizi arkadaslarım bırakıcna bende bıraktım ama sız bunu basarı die öne sürüyorsunuz tebrik ederim cok buyuksunuz en buyuk sizsiniz :p ki benim burda yazdıgım clasıcle alakalıydı ne die 31 den bahsediosun onuda anlamadım ha clasıkte yaptıgınız seylerın hepsını ozgur abının dırek kendısıne o zaman demistim konuları carpıtma

DeletedUser63059

Ziyaretçi
anlamadıgın olay o deil biz tek klandık siz kac klandınız aile ve hucum olarak saldırıordunuz üstüne opa gelip elinizde köy tutamadan geri dondunuz cine gidip agladınız yanlıs hatırlamıorum 6 klan sadece hucum vardı 2 klan aileydı 8 klan saldırıordunuz cine gidip üstüne agladınız sonra gelmis bunu basarı die yazıosun birkerem bana hic op yapılmadı neyin kafasındasın bilmiorum biz zaten bırakıcaktık bıraktıkda bırakacagımızıda aylar oncesınden soyledık 34 e gidicegimizi arkadaslarım bırakıcna bende bıraktım ama sız bunu basarı die öne sürüyorsunuz tebrik ederim cok buyuksunuz en buyuk sizsiniz :p ki benim burda yazdıgım clasıcle alakalıydı ne die 31 den bahsediosun onuda anlamadım ha clasıkte yaptıgınız seylerın hepsını ozgur abının dırek kendısıne o zaman demistim konuları carpıtma

tamam w31de kma HUCUM u dövdü
C7 de sanjiro HUCUM u dövdü
kralsın kingsin şimdi gitsin .)

DeletedUser51008

Ziyaretçi

gıt o zaman yıne ozgur abı ne soyle burada boş muhabbet yapma

DeletedUser61441

Ziyaretçi
lan değişik boş yapıp yapıp millete boş yapma diyip durma. bu dünya hakkındaki yorumlarında o kadar asılsız ve saçma ki, diğer konuştuğun dünyalar hakkında da insan fikir sahibi olabiliyor. kaybol şimdi hadi :)

DeletedUser63521

Ziyaretçi
yönetim Benim RoLeri Ben veririm Burda. 2 Kez yazanlara diyorum : Seneryom Altında iş yapmak yasak :D