Hız Turları Hakkında Yardım ve Sorular

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames

Lloyd

Casus
arkadaşlar speed roundlar tamamiyle zevki bir ortam ve roundların ayarlanması zahmetli bir işlem, herşeyden öteye klanlar takımının speed roundlar için her talebe cevap vermek gibi bir zorunluluğuda yok. ne Türkiye sunucusunda ne de diğer sunucularda, emin olun zaman zaman round konulmasa da speed servera sahip olan çoğu ülke serverlarından çok daha düzenli ve oyuncuların talepleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır. round görmediğimizde veya istediğimiz tarz dışında round görmediğimizde iğneleyici eleştiriler yapmak hem emek ve zamanını ayırarak bununla uğraşan arkadaşın emeğine saygısızlıktır. speed server ile ilgili çok çok önemli olduğunu düşündüğünüz herhangi bir durum olur ise Takım lideri ve asistanına pm mesaj atmanız yeterlidir. inanın müsait oldukları ve ellerinden gelebildiği her konuda yardımcı olacaklardır.

speediniz bol olsun :)

DeletedUser57933

Ziyaretçi
arkadaşlar speed roundlar tamamiyle zevki bir ortam ve roundların ayarlanması zahmetli bir işlem, herşeyden öteye klanlar takımının speed roundlar için her talebe cevap vermek gibi bir zorunluluğuda yok. ne Türkiye sunucusunda ne de diğer sunucularda, emin olun zaman zaman round konulmasa da speed servera sahip olan çoğu ülke serverlarından çok daha düzenli ve oyuncuların talepleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır. round görmediğimizde veya istediğimiz tarz dışında round görmediğimizde iğneleyici eleştiriler yapmak hem emek ve zamanını ayırarak bununla uğraşan arkadaşın emeğine saygısızlıktır. speed server ile ilgili çok çok önemli olduğunu düşündüğünüz herhangi bir durum olur ise Takım lideri ve asistanına pm mesaj atmanız yeterlidir. inanın müsait oldukları ve ellerinden gelebildiği her konuda yardımcı olacaklardır.

amin =)

DeletedUser1565

Ziyaretçi

Abi seninle tartışmak istemiyorum ama emin ol speedleri biliyorum ve emeği boşa giden birileri varsa o genelde biz oluyoruz.Ben kimseye bir saygısızlık yapmadım sadece haftasonu bütün bir gün boyunca speed olmaması garibime gitti ve bunu belirtme gereği duydum beklediğim için.

Lloyd

Casus
ahmet ben mesajı sana veya başkasına diye yazmadım bütünüyle genelleme. biliyorsun huyumuzdur istediğimiz bir şey o an istediğimizde olmazsa hemen eleştri yağmuru yaparız :)

Ortalama Biri

Misyoner
Sen kaynak yapıyorsun :p Asistan olursun Cadu'nun yerine. Ben hevesimi alınca zaten bırakırım merak etme :D
Neyse konuya dönecek olursak. Ne roundlar ayarlanmış be :p

rtroxx

Kılıç Ustası
Bugün veya bu gece için planlanan round varmı:D Bayadır cata round gelmedi Hrb 8 cata güzel olablirdi

DeletedUser64316

Ziyaretçi
ya kaç gündür speed server yok neden bir açıklama da yok bunun bir düzeni yok mu biz sürekli oyun var mı diye bakacakmıyız

Yandan Atmış

Yasaklı
rica este hafta sonu şöyle bol speed li geçermi acaba :) en azından bugüne bol speed konsun pazar olmasada olur :p gece raunduna bile varım :D hrbsi farketmez sadece kesim raundu olmasında :D

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Hadi biri girip neden hiç speed konulmadığını sorsun da fırtına bey gelip ona haksız olduğu halde trip atsın. Ardından da atar niyetine iki günlüğüne roundlar konulsun ki sonraki iki hafta oynayamayacağımız ana kadar o iki günün tadını çıkaralım.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
"Hadi gideyim forumda yöneticilere artistlik yapayım da ortamlarda ne kadar da devrimci bir oyuncu desinler." :p

Sakin olun arkadaşlar. Neyin atarı bu, neyin hesaplamasıdır :) Raundları ben ayarlayacaktım ve unuttum. Hepsi bu :)