SIR vs SANCAK

• Konuyu başlatan DeletedUser48943
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62776

Ziyaretçi
Bu enes denen velet ne boş bogaz ya

Ulen sancak gelene bastı gidene basmaya devam ediyo

Hala zırlıyo emzigini verecekler :)

Lloyd

Casus
Hayır olmaz gidemezsin:p 40 ta jübilemizi yapacağız kaptan unuttun mu:D

jübile yapıyorum dediğimde 15.dünya daha açılma aşamasındaydı 40 nedir ya, bunun devamı maşallahımızıda yapalım gidelime döner sonra kırkıncı yıl dönümü vs.. aliye sende yol yakınken kurtar kendini :)

Kılçık

Baltacı
jübile yapıyorum dediğimde 15.dünya daha açılma aşamasındaydı 40 nedir ya, bunun devamı maşallahımızıda yapalım gidelime döner sonra kırkıncı yıl dönümü vs.. aliye sende yol yakınken kurtar kendini :)

::D ihtiyar olduğunu her firsatta dile getiriyorsun :p Beni bilirsin oyun bahane, dostlar şahane :rolleyes:

DeletedUser49018

Ziyaretçi
Sancak klanlarını tebrik ediyorum. Oyuncu ve köy fazlası sebebiyle bu savaştan elimizden geldiğince mücadele ettik iyi kesimler yaptık fakat kaybettik.

Savaş esnasında Sancak klanlarının yaptığı bazı ayıpları da yazmayacağım çünkü muhtemelen birkaç kişinin bildiği bir olayı tüm klana yıkmayı doğru bulmuyorum ama başka klanlara casus olarak üye sokmayalım arkadaşlar Allah rızası için.

At klanı olarak ilk dünyamızda (At klanı bu dünyada EL-FETİH ve AKSİ klanlarının birleşmesiyle oluştu) Sancak klanına karşı savaşmak ve Eibo, Gk, Wow, Aztek gibi ekipler ile aynı dünyada oynamak bizim için güzel oldu. Ekip olarak sabahladığımız günler oldu birbirimizi daha iyi tanıma fırsatımız oldu hatta gerçek hayatta buluşmalar düzenlendi. Uzun lafın kısası iyi bir sinerji yakaladığımızı düşünüyorum.

Bu nedenle bu dünyada oynayan, Sancak dahil tüm klanlara teşekkür ediyorum.

Sonraki dünyalarda görüşmek üzere :)

Bizde teşekkür ederiz ama savaşları kazandıran orduların büyüklüğü değildir komutanların cesaret ve becerisidir ;) Eibo,At ve Svc olarak sizinde oyuncu bakımından bizden aşağı kalır yanınız yoktu maalesef :)

Lloyd

Casus
bu oyun tam anlamı ile strateji oyunudur, kimileri stratejilerini savaştan ziyade hoş görülmeyen yollar üzerinden kurar kimileri sadece savaş stratejisi kurar. bunların detayına inmeninde manası yoktur. ancak; savaş esnasında yaşanan ferdi olayları, konusu, boyutu ne olursa olsun bir klana mal etmek doğru değildir. her zaman her ortamda anlık fevri hareketler olabilir önemli olan bu hareketlerin devamını önleyebilmektir. burada her ne kadar oyun amaçlı yer alsakta, belki hepimizin ortak paydası buralarda kazanmış olduğumuz dostluk bağlarını yine burada sürdürme isteğimizdir. bu sebeple her fırsatı bir kavga, atışma veya karalama kampanyasına çevirmek yerine kaybımız bir savaş olsun dostluğumuz bize yeter diyebilmektir..

AT ekibine çoğu yıllanmış ekiplerin yakalayamadığı sinerjiyi bu denli kısa sürede yakalayabildekleri ve w37 ye kattıkları renkten dolayı tebrik ve teşekkürler ediyorum.
başka dünyalarda şansınız bol olsun arkadaşlar :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Gökhan abinin kalıbına laf atacak kadar alçalıyorsan, güzel ezmiş demektir.

Şu oyunda karakter deyince gösterilecek 3-5 oyuncudan biridir Gökhan abi, o yüzden bakacaksın işine, başka platformda ağlayacaksın.

Alıntı yapmadım üşendim de, kime yazdığım bellidir sanırım.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Gökhan abinin kalıbına laf atacak kadar alçalıyorsan, güzel ezmiş demektir.

Şu oyunda karakter deyince gösterilecek 3-5 oyuncudan biridir Gökhan abi, o yüzden bakacaksın işine, başka platformda ağlayacaksın.

Alıntı yapmadım üşendim de, kime yazdığım bellidir sanırım.

Imm pressman'i sinirlendirmişler kızınca çok tatlı oluyorsun canıms :oops:

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Bilip bilmeden yorum yazma paşa. Abi diye nitelendirdiğimiz insanların yaşından küçük iş yapmasından ve buna göz yumanlardandır benim yorumum hala da arkasındayım.

Yoksa yöneticiler bu duruma göz yummayıp da konu bizle alakası yok diyip ceza vermezse en az o soytarı kadar karaktersiz ve suçludur.

Daha da yazmaya, mesajı atıp da o mesajı 180 derece çevirmeye gerek yok daha da komik oluyor. Herkes oyununa baksın en iyisi mi :)

Lloyd

Casus
Bilip bilmeden yorum yazma paşa. Abi diye nitelendirdiğimiz insanların yaşından küçük iş yapmasından ve buna göz yumanlardandır benim yorumum hala da arkasındayım.

Yoksa yöneticiler bu duruma göz yummayıp da konu bizle alakası yok diyip ceza vermezse en az o soytarı kadar karaktersiz ve suçludur.

Daha da yazmaya, mesajı atıp da o mesajı 180 derece çevirmeye gerek yok daha da komik oluyor. Herkes oyununa baksın en iyisi mi :)

güzel kardesim klanın herhangi bir oyuncusundan aldığın mesaja tüm klanı itham ederek aşağılamış hakaretler yağdırarak bir cevap vermişsin ve sonrada bana mesajı iletmişsin. hiç muhatap olmadan iletmiş olsanydın, mesajı sana iletmesinin sebebi her ne olursa olsun biz gerekli uyarıyı yapardık ki senin hakaretlerine rağmen gerekli uyarılar gerektiği dilde uyardım. ama sen halen inatla bu konuda haklılığını savunuyorsun herkes kendince haklıdır. iyi oyunların.