HUCUM DİPLOMASİ

• Konuyu başlatan DeletedUser53035
  • Başlangıç tarihi

Brskr-RTV

Hafif Atlı
heyt buğra abiye saldıracaklar az durun, önce yakuzaxx sonra oksijenn ikisi içinde hain planlarım var bizden uzak durun: ) şükrüye söyleyin pis dalacam ona. ben diyince inanmıyor belki siz derseniz etkili olur:)
şşt planlar derin apo araya girme talha planı yaptı:D

DeletedUser55540

Ziyaretçi
heyt buğra abiye saldıracaklar az durun, önce yakuzaxx sonra oksijenn ikisi içinde hain planlarım var bizden uzak durun: ) şükrüye söyleyin pis dalacam ona. ben diyince inanmıyor belki siz derseniz etkili olur:)

bekleye bekleye ağaç oldum apo hadi bana bir saldır da, buğra abi bir güzel zopa atsın sana, ben onu istiyorum :)))

DeletedUser62479

Ziyaretçi
plan benim işim çekilin yolumdan:)

şükrü üzgünüm buğra abide bu işin içinde:/

DeletedUser53035

Ziyaretçi
şükrü abiyi mi vuruyoruz o da olur vedat abi de uyar bana her türlü :D sen bana koor saat ver o an o dakika giriyorum :D

DeletedUser63487

Ziyaretçi
Sen adam olsan adam gibi savaşırsın neyin ne olduğunu çok iyi biliyorsun.Oyunumu da biliyorsun şimdi mesajlaşmalar elimde olsa atarım ama maalesef yok.

Neyse korkma artık,biz senin gibi ödlek değiliz,rengimiz belli çok şükür.Farklı nicklere bürünüp,benimle sohbetinde başkasıymış gibi konuşup,arkadaş listeme adam sokup sonra burada oyuncuyum diye geçinmiyoruz ;)

Savaşlar sadece kılıçla değil akıllada kazanılır . Beynini kullan diyeceğimde yok ki sende :))

DeletedUser63514

Ziyaretçi
boş boş konuşmuşlar....

cin klanı siz kendi klanlarınızlamı karıştırıyorsunuz adamları alıp desteklicek...
yada bir klana size dalmıcaz etmicez deyip gidip arkasından vurucak...
yada dostum dediği bir klanın arkasından iş çevircek...

kusura bakmayın ama bunlar cin klanın ozellikleri içinde yok...

bu ozellikler ne yazıkki benim müttefik dediğim klanlardada vardı...
düşman olup 2 de bir isim değişip milletin bir tarafları yalayan klandada var...

oyunda her yol mubah mantığı ile oynayanların toplandığı bir dünya : )

dün artistin biriside geliyor bana diyor vs yapıcaz...
arkadaş cini yenerse egosunu tatmin edicek :)

ama aynı arkadaş cin asıl kadrosu ile gelincede piyasada olmaz yada farklı nicklerde oynar :)

DeletedUser63734

Ziyaretçi
Başka klanın eteği altında olup gelip buraya artistçe yazılar yazmanız komik

erwl

Okçu
Squad - MyrmdN savaşında zaten her şey ortaya çıkmamış mıydı burda tartışılan mevzu ne :)

Hücuma sığınınca kazanmış mı olundu yani tam olarak mesele ne neyi ispatlamaya çalışıyor bu insanlar , hayırdır kurduğunuz klanla server falan mı kapatıyorsunuz da biz mi kaçırıyoruz :D

Hücuma tebrikler

DeletedUser58526

Ziyaretçi
ERWL Siz orada zaten mazotcu gili yendiniz klanları dağıldı.
Sonra siz hucuma yöneleceğini anlayınca , hucum Klanıda squattan dağılan ve yeni kurulan akbabayı destekledi.
Bu kadar basit. Anlamak istemıyorlar.

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Bu Bilgileri Oyunun İçinde Benimle de Paylaş saydın , Oyunda Seninle Tartışmak Zorunda Kalmazdık.

DeletedUser63521

Ziyaretçi
inşallah oksijensiz bırakır sizi vedat abi :DD size temiz hava ßile yok :))

DeletedUser63735

Ziyaretçi
Vedat Oyuncumu ya :) Hileden banlandı Oyunun ilk 2. 3. günleri
Sonra Tekrar başladı .Yönetici Olduğu İçin Hesap bırakanlar vedata yazıyor Vedatta Köylerini topluyor Bazılarını da Dağıtıyor. Anlayın İşte Ne Demek istediğimi.

DeletedUser53035

Ziyaretçi
Sonra Tekrar başladı .Yönetici Olduğu İçin Hesap bırakanlar vedata yazıyor Vedatta Köylerini topluyor Bazılarını da Dağıtıyor. Anlayın İşte Ne Demek istediğimi.

ban yiyince ben kendi hesabımı bile teklif ettim sıfırdan başlama gel buradan devam et diye istemedi bunu yönetici olduğu için değil sevdiğim ve saydığım bi abim olduğu için yaptım sen sevgi ve saygının değerini bilmiyorsan anlayamıyorsan da bu durumda benim yapabileceğim bir şey yok

o değilde dünyayı HUCUM kapattı emekleriniz için teşekkürler arkadaşlar :))

DeletedUser51008

Ziyaretçi

:)) nıckın varmı cvp vereyım ama gerek yok gıbı cvabı oyunda almıssın.. klavye ıle forumda oyun oynamak nasıl zevklımı

DeletedUser63059

Ziyaretçi
oho ne ikinci 3. günü adam en son 3 kez ban yemişti sonra takip edemez oldum
iyi oynardı aslındada yaşlandı artık kurt kocamış .)

aslankilic

Yasaklı
vedat abiye köy teklif ettim rüşvet verdim adam ona rağmen kim rezlediyse o alsın dedi ayıptır arkadaş. Ama güzel ban yiyior allah var orası bi gerçek :)

DeletedUser51008

Ziyaretçi
oncekı dunyalarda kelımelerımı kontrol edemedıgım ıcın uyarı yada 2-3 gun saldırıya kapalı yerdım , clsıcte hat trıck yaptım sorumlularını yazıp kendılerını rencıde etmek ıstemıyorum :)