Planlanacak roundlar hakkinda düşünceleriniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
CoMamiz burdan bi duyuru yapmisti pazartesileri speed olmayacak diye birde eklemisti bi degisiklik olmazsa diye...
o degisiklik olsun pazartesileride raund olsun ...
olmazmi CoMamiz

Balondoor

Kılıç Ustası
Sayın coma pazartesiden sonraki günlerde round yok :( yani ayarlanmamış ayarlanacak mı

DeletedUser57441

Ziyaretçi
Cuma namazına denk gelen roundlar koymasak ? Bi cumaya gidiyoruz ondan da olmayalım bari :D

DeletedUser58640

Ziyaretçi
Aynen gökhan abiye katılıyorum, bayadır özel raund yok ,bu yakınlarda özel bir raund planlanırsa hiç fena olmaz,

#2091 Day Round
#2092 Night Round

Yav epi topu 2 raunda 700 pre vereceksiniz bunun icin bu kadar iskenceye gerek varmiydi gercekten...
Hele Night Round efsane sıkıcı...

Hazirlayan her kimse tebrik ediyorum
ama bundan sonra dikkatli olsun iskenceden iceri alinabilir...

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
#2091 Day Round
#2092 Night Round

Yav epi topu 2 raunda 700 pre vereceksiniz bunun icin bu kadar iskenceye gerek varmiydi gercekten...
Hele Night Round efsane sıkıcı...

Hazirlayan her kimse tebrik ediyorum
ama bundan sonra dikkatli olsun iskenceden iceri alinabilir...

Beğenmediğiniz round'u kapatıp, çıkabiliyor musunuz? Yoksa sizi hapis mi ediyorlar?
ve 700 Puan yaklaşık 40 tl, her ay sonu üyelerimizden birine 40 tl verip dekontunu buraya koysanıza. Bizde uğraşmayalım ;)

Sunu merak ettim cebinizdenmi oduyorsunuz yoksa sirketin prelerimi bunlar...
hayir oyuncu siniri 1 yani buda demektirki giren oyuncudan en az 30 pre istenicek...
Simdi odul olarak verilen puanlari siz cebinizden oduyorsaniz bizim verecegimiz en az 30 ar preyi sirketmi alicak sizmi ?

Not:Yanlis yere odaklaniyorsunuz raundlarin cok sıkıcı olduguna dıkka cekmeye calısıyorum ben...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.