BARZO - STALKER SAVAŞI MUHABBETİ

• Konuyu başlatan DeletedUser63322
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45265

Ziyaretçi
26-28
Degil misin :)
Al iste memo komser de ayni seyi soyledi genclik mi kalmis :D

SungurAlp

Hafif Atlı
Barzo savaşa devam ediyor!!İyi oldu ne güzel savaşıyoruz bizim için değişen bir şey yok zaten.
O zaman daha yüksek sesle
STALKER MODE ON!!

DeletedUser61688

Ziyaretçi
Buralar yeniden canlanacak gibi hissediyorum beklemede kalalım ^^

DeletedUser62250

Ziyaretçi
Reklamın iyisi kötüsü olmaz izliyorum.

Stalkerın bu hitap şekli değişmediği sürece bu dünyayı sizlere kapattırmama kararı aldık.

Ne kadar başarılı operasyon yaparsanız yapın daha 13.000 Barbar köy var oyunu 3-4 yıl uzatma imkanımız var.

Biraz saygı,biraz hoşgörü.

DeletedUser63465

Ziyaretçi

Stalkerın bu hitap şekli değişmediği sürece bu dünyayı sizlere kapattırmama kararı aldık.

Ne kadar başarılı operasyon yaparsanız yapın daha 13.000 Barbar köy var oyunu 3-4 yıl uzatma imkanımız var.

Hırsına yenik düşmemelisin, eğer savaşın sonucunun ne olduğunu farkettiysen,
devam ederek sadece klandaşlarının zamanından ve uykusundan edersin.

DeletedUser62250

Ziyaretçi
Benim dediğim senin tespitinle aynı haymana.

Onların isteği bu şekilde. :))

DeletedUser54004

Ziyaretçi

Stalkerın hitap şekli ?

Dünyayı kapama amacından sapıp dünyayı uzatmayı amaç edinmeniz de ayrıca güzel sonuç bizim için amacınızı algınızı değiştirebilmişiz güzel

SungurAlp

Hafif Atlı
Nasıl bir hitap şeklimiz varmış.Önce sen bi geçmiş sayfalara bakıp kendi üyelerinin nasıl hitap ettiğine bak bizde onlara göre hitap ediyoruz işte :)
Bize daha çok zevk vereceksiniz yani bırakmayarak :))) barbar köy var dedinya zaten organize olabildiğiniz başka bir konu yok.Barbar alımı yapalım deyince herkes alıyor sizde :) Barbar alın sorun değil ama istatistiği artırırsınız bizim :
Biz bu oyunu zevk almak için oynarız asıl hedef kazanmak değil yeterki saygı dürüstlük çerçevesinde olsun.ne kadar çok düşman o kadar zevk kısacası

DeletedUser45265

Ziyaretçi
tamam barbar alarak uzatın worldü de buraya en azından savaşarak uzadığı kadar uzatacaz yazsaydınız.çok komik oldu barbarla worldü uzattırma terimi.50 tane klansınız ne istiyonuz barbarlardan

DeletedUser62479

Ziyaretçi
tamam barbar alarak uzatın worldü de buraya en azından savaşarak uzadığı kadar uzatacaz yazsaydınız.çok komik oldu barbarla worldü uzattırma terimi.50 tane klansınız ne istiyonuz barbarlardan

sana rakip çok atakan bu worldde zoruna gitmesin: )