Muhabbet & Sohbet

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
beyler herşey bitti renkemi takıldınız ben köyü veren arkadaşa pembeyi yakıştırdım :p :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Hardness'e laf yok :) Bide onun kim olduğunu bilip, bile bile burdan laf sokanları(bilmiyomuş gibi) kınıyorum..

DeletedUser60632

Ziyaretçi
olayı öğrendim de ban atılacak bir şey olduğunu sanmıyorum, bakalım ne olacak :) siz napiyosunuz durumlar nasıl ? :D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Köylerin artık barbara düşmesi ve rahat yapabilmek için dua ediyorum. Bir gün kabul olacak kesin bilgi yayalım

DeletedUser63511

Ziyaretçi
error yada anatol kapatır zaten klan için 250 üye çok fazla bence

QuickSilver*

Baltacı
MoussaWa'yı tanımayanlar boşa burda post kasmasın. Klasik açılacak diye hardnes dahil benide buraya o çağırdı ki bu oyunu oynamak gibi bi amacım yoktu , bırakmıştım. Pushed olayları gibi kanka gel dibimde başla caylak kalkınca ben seni yağmalar kasar asker ve sıralama yaparım gibisinden olaylar yok diğerleri gibi ;) Oyun başından beri sıralamadan düşmeyen ve ceza almayan biri kural ihlali yapmaz. Olay anlaşmalı köy alımı. Ben oyunu bırakmadan önce de gayet serbestti.. İlginç olan diğer durumda kesim puanına laf edilmiş onunkini begenmediyseniz benimkiyle idare ediceksiniz :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.