Muhabbet & Sohbet

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Yine benim adım geçmiş bu aralar uyku modundayım kimseyi geçmek gibi bir hedefim yok bize harita atmışsınız ona çok güldüm ya siz bu oyunda yenisiniz ya biz bu oyunu hiç bilmiyoruz böyle sıradan haritalar atarak neyin gösterişindesiniz birde bizim haritamızı atıyorsunuz sizin zor harita diye attığınız oysa hiç münakaşaya bile girmeye gerek yok.

DeletedUser63580

Ziyaretçi
Gökhan bundan sonra muhattabım değilsin , seni w38 de muhattap olarak almışım kusura bakma
orda ki mesajı aç oku istersen ne konuştuğumuzu çocuk gibi hareket edeceksem onu buraya koyardım.

Hadi eyvallah ...

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Gökhan abi trip yedin bak oldu mu :D
Kaan Çok ta şey yapmamak lazım biz yeni oyuncuyuz daha yeni yeni ögreniyoruz oyunu :D

myw**

Dük
Gökhan bundan sonra muhattabım değilsin , seni w38 de muhattap olarak almışım kusura bakma
orda ki mesajı aç oku istersen ne konuştuğumuzu çocuk gibi hareket edeceksem onu buraya koyardım.

Hadi eyvallah ...

sana ne oldu şimdi neden küstün , hemen kızıyosunuz hiç eğlenmiyosunuz ayıp ediyosun ben seni seviyorum esasen biliyorsun :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Selamun aleyküm. Bana biri multi açmayı öğretsin. İletişim için;
Pusher_crazy_boy.1998_54@hotmail.com
Emesen adresini ekleyin. Orada konuşuruz. İyi geceler herkese...

images

DeletedUser61627

Ziyaretçi
MoussaWA süper bir köy 2.5k lık 166 kesimli köy alan Mousaawa reisssssssssss

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Mayıs yağmuru iş başında :D
ama 160 kesimle köy almak la bari kesim yapaydınız :D

Tanımsız

Okçu
Ben tanımıyorum iyi oyuncu filan sanıyordum. Takipteydim bi baktım köyü kaybetmiş sonradan anladım mevzuları... :D
Üstteki mesaj yanlışlıkla atıldı. Geri kalmışım dikkate almayın :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.