Muhabbet & Sohbet

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser62769

Ziyaretçi
Fake hesaptan anlamam forumda millet kavga ederken uzaktan izliyordum.
Sevinç den kendimi kaybetmem hucum klanındaki cogu abimiz dostumuz.
Neyse cok konuşmaya degmez bu muhabbet volkan abinin hatırı vardır.
Rez falan çakmışssın da hepsini alabilicekmisin cok merak ettim :)

Ama bu olaylar ANATOL üzerine yapılırken forumda ki sevinmeleriniz hala gözümün önünden yanı bir kere daha düşünün en çok kim sevinmiş .
Hadi eyw

ben boşalmıştım banları görünce yalan yok eğri oturup dogru konusalım görüşürüz başkan

DeletedUser61441

Ziyaretçi
1 kere bile yazmadim anatolün baslıgına. kim sevindi iyi düşünün kardeş hadi eyv :D hepsine değil başkanım dediğiniz velete rez attım ben yoksa sizle bi derdim yok :D herif hala kuyruk acısı diyor tanımıyorum ben bu cocugu. nerde ne yaptiysam o beni tanıyor içine atmıs w35 falan diyor anlamadım. kimin kuyrruk acısı oldugu belli.

DeletedUser62769

Ziyaretçi
myw nin hatrına susuyorum konusturmayın beni adlşfhkadflşhkdfaşlhadfhadf

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Multisavar da salak ya zaten anatol klanından olduğu anlaşılacağını bile bile anatolü koruyo :D Salak dolmuş burası :) Anlaşılan asıl düşmanımız başkaymış,Hucum değilde squad'ın kıtasında başlasam daha iyi olacaknış :) Gerçi 300-500 puanlık hesaplardaki 500 er savunmaları kesmekle uğraşmak asıl hesapları kesmekten daha zor olurdu, savaşın tadı çıkmazdı ama neyse.En azından konuşamazlardı :)

DeletedUser63333

Ziyaretçi
Kafayı yicem kimin bu gülüş yav allah için söyleyin :D sadas dsdsASDA

DeletedUser63580

Ziyaretçi
Herkez kendin de birşeyler söyleme çabasına girmiş birşeyler iddaa ediyor birşeyleri savunuyor güzel en azından fikirleriniz var
düşünme kapasitesine sahipsiniz bu sevindirici durum , Burda ki yazılar kadar oyunda da görüşmek dileğiyle
Multisavar da salak ya zaten anatol klanından olduğu anlaşılacağını bile bile anatolü koruyo :D Salak dolmuş burası :) Anlaşılan asıl düşmanımız başkaymış,Hucum değilde squad'ın kıtasında başlasam daha iyi olacaknış :) Gerçi 300-500 puanlık hesaplardaki 500 er savunmaları kesmekle uğraşmak asıl hesapları kesmekten daha zor olurdu, savaşın tadı çıkmazdı ama neyse.En azından konuşamazlardı :)

Biri sustursun ....:eek:

DeletedUser63580

Ziyaretçi
Fake hesaptan anlamam forumda millet kavga ederken uzaktan izliyordum.
Sevinç den kendimi kaybetmem hucum klanındaki cogu abimiz dostumuz.
Neyse cok konuşmaya degmez bu muhabbet volkan abinin hatırı vardır.
Rez falan çakmışssın da hepsini alabilicekmisin cok merak ettim :)

Ama bu olaylar ANATOL üzerine yapılırken forumda ki sevinmeleriniz hala gözümün önünden yanı bir kere daha düşünün en çok kim sevinmiş .
Hadi eyw

Kelimerin türk dil kurumda ne anlama geldiğini bilmediğin burdan belli kavga ile tartışma kelimeleri
çok farklı hadi gece gece yorma beni :cool:

DeletedUser62769

Ziyaretçi

bak bu cocuk cok heyecanlı bakın bunu alın, bakın alın sinek kızı kafasına vurup bayıltacam bunu

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Kelimerin türk dil kurumda ne anlama geldiğini bilmediğin burdan belli kavga ile tartışma kelimeleri
çok farklı hadi gece gece yorma beni :cool:
Bunu myw hesabının bir yıldız la 2 yıldızını ayıramayıp farklı forum hesabıyla oynuyorsun diyen biri bana ders veriyor .
Kendini çok yorma seninle ugraşmam zaten hani kaldıramazsın daha fazlasını benim de kendimi yormama gerek yok.

DeletedUser63580

Ziyaretçi
Bunu myw hesabının bir yıldız la 2 yıldızını ayıramayıp farklı forum hesabıyla oynuyorsun diyen biri bana ders veriyor .
Kendini çok yorma seninle ugraşmam zaten hani kaldıramazsın daha fazlasını benim de kendimi yormama gerek yok.

.................................. ................................... nokta koydugum yerlerde agır hakaret içeren kelimler vardı sırf kalp kırmamak için geri sildim ...
myw* ile myw** arasında * farklı yok mu
farklı hesablar olmuş olmuyor mu ?
Daha anlamadın mı myw* hesabı ıle mı forumda mantıgın almıyor mu ?

DeletedUser60632

Ziyaretçi
ne bilim ölçmedim ki...

bir şey diyip gidicem;

belli bir klandan birisi ban yedi diye değil, Multiciler ban yedi diye sevindik. Yine sevinirim şahsen kim yerse yesin :D he bazı boş kafalar bunu anlayamaz onu da iq farkına bağlıyorum. Adam ben yazmadım benim hesabım değil diyor bi kanıt olmamasına rağmen dirigente her olayı bagliyosunuz. Bazıları multiden ban yiyor ama multi yapmadı diyorsunuz. Garip bir is heh...

myw**

Dük
muhabbet nerden nereye geldi iyice saçma sapan bir hal oldu nys başa dönelim dirigent. sence forumlara fake hesapla kavga cıkartıcak başlıkları açan kimdi 2 gündür neden açmıyor bir fikrin varmı sende kalifiyeli bir casussun nihayetinde :)

DeletedUser63580

Ziyaretçi
muhabbet nerden nereye geldi iyice saçma sapan bir hal oldu nys başa dönelim dirigent. sence forumlara fake hesapla kavga cıkartıcak başlıkları açan kimdi 2 gündür neden açmıyor bir fikrin varmı sende kalifiyeli bir casussun nihayetinde :)

Bilmem sana sormak lazım eger bazı işlerim yolunda giderse merak etme sen aradığında telefona bakmam :cool:

DeletedUser

Ziyaretçi

Gökhan abi drigent diyoruz da şu yukarıda göstere göstere o gülüşü yapan arkadaş sizden mi acaba? Fake hesabın gülüşüne benziyor, bi ben mi benzettim acaba

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi

2 hesabında kim olduğunu biliyorum. 2 hesapta bizde gökhan :D :D

DeletedUser63333

Ziyaretçi
Gökhan abi drigent diyoruz da şu yukarıda göstere göstere o gülüşü yapan arkadaş sizden mi acaba? Fake hesabın gülüşüne benziyor, bi ben mi benzettim acaba

Tamam usta gülmüyorum bundan sonra ya bir gülüşümüz var multici olduk fake olduk bu nedir ya

ama gülmeden de edimiyorum ki :DSA dsa D:asdas

Durum
Konu yanıtlara kapalı.