OSMANLI&Tubby - MyrmdN Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Hocam , öncelikle iyi günler . Her klanın belirli bir stratejisi vardir . Sizi tanıyorum yada tanımıyorum , ben klan stratejime göre hareket ettim . Ayrıca diplomasi konusmasına gelince , belki buna benzer bir görüşmemiz olmustur diplomasi konusmasakta , bölgenin şekline göre dünyanin gidişatina göre bunu biliyor musun veya bilmiyor musun bilmiyorum ama ben kendi klanım icin en uygun olanı yaptım . Sizi kücümsemek ile alakalı bir durum yok eğer ki siz daha güclü iseniz siz yenersiniz . Biz güclü isek biz yeneriz . Bu kadar basit bir olay . Biz her savasa yeneceğiz gözü ile girmiyoruz ve yenilmeyecekte klan yoktur . Basarılar dilerim tekrardan

Bizi küçümsemek kimsenin haddi değil; hadsizlik edenede haddini bildirmişizdir her zaman... Ki küçümsemediğini bölgede herkesi topluyarak gösteriyorsun:) Toplama klanınla neler yapıcaksın bakalım; 2-3 hafta veriyorum size...

DeletedUser58412

Ziyaretçi
bence çok büyük konuşma dostum yenilirseniz madara olmayın sonra

DeletedUser26690

Ziyaretçi
bence çok büyük konuşma dostum yenilirseniz madara olmayın sonra

Dur dostum celallenme hemen:); biz şaka takılıyoruz. Savaştığımız klanla hafiften didişmeyi seviyoruz sadece; öylesi daha güzel. Karşımızdakini düşman olarak değil, rakip olarak görürüz :) Oyun bu; iki tarafda zevk alsın önemli olan budur.

Yandan Atmış

Yasaklı
Mrmdn aynını c5 te yaptı bilmeyen arkadaşlar için ve taktiği tuttu(gölgedeydim bize savaş açtılar mrmdn da felan değilim taraflı bi bakış açısı değildir bu) bir parantez daha (biz eksik kadroyduk ama :Dd)