Suicide Squad

• Konuyu başlatan DeletedUser58282
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
valla mayıscım biliyorsun sana dayanamıyorum :D içine doğmuş demekki kalp kalbe karsı :D okuyordum valla adım gecince :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz bildiğin gibi multicilerle falan uğraşıp duruyoruz işte. Bu devirde multi çok arttı belki sen bilmezsin :p

tahmn edebiliyorum artırmıştır benden sonra epey saglam işler yapıyorsunuz önceki dünyalarda bu kadar sıkı degildi multi kullananlara karsı yetkililer :D

DeletedUser58282

Ziyaretçi
modum şimdi birşey sorucam size yeri bura değil ama bugün şimdi çaylak açılıyor yağmada 10 köye gidip 40 k toplayanları napacağız ? :p

Modum bu arkadaşı inceleyebilirsiniz bence , işinize karışmak gibi olmasın ama pek temiz görünmüyor ,multicileri iyi bilirim. :p

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Modum bu arkadaşı inceleyebilirsiniz bence , işinize karışmak gibi olmasın ama pek temiz görünmüyor ,multicileri iyi bilirim. :p

:D :D :D :D 37 de 26puanlık multi yüzünden banlandım speed bile girmiyorum artık başka nicklerle yanlışlıkla classic tıklarım diye istediğiniz kadar inceleyin modum gelin hatta apartımız var ofiste çay ikram edelim yanımda izleyin :p :D 1 k köye gidip 20 k ham alıyorum amelelik yahu nerem multi :D :p