KLANLAR VE BÖLGELER

• Konuyu başlatan DeletedUser62491
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Yanlış anlaşılma olmadan biri postuma atlamadan düzelteyim, dikkatimi çekmedi derken kastettiğim şey nerde olduklarına bakmadım baktıysamda aklımda kalmadı :))

DeletedUser63409

Ziyaretçi
Error Klanları Kuzey Batı bölgesinde yer alacaktır. Aynı zamanda adı farklı yolu aynı ana baba bir kardeş klanı Alarm klanıda kuzey batıda aynı saflarda omuz omuza bizlerle birlikte yer alacaktır dünyanın açılmasına saatler kala duyrulur :)

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Error Klanları Kuzey Batı bölgesinde yer alacaktır. Aynı zamanda adı farklı yolu aynı ana baba bir kardeş klanı Alarm klanıda kuzey batıda aynı saflarda omuz omuza bizlerle birlikte yer alacaktır dünyanın açılmasına saatler kala duyrulur :)
Bizde kuzeybatıya gelecektik bu hiç iyi olmadı sizin için

DeletedUser61775

Ziyaretçi
Kuzey Batı Alarm-Error-Squad karmaşası var bakalım kim sağ çıkacak

DeletedUser

Ziyaretçi
alarm eror beraber squad klanına yürür anca ikisi baş eder zaten teke tekte alamaz ikiside.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yok yani şimdi ne diyeyim ki :D Adam daha ortada hiçbir şey yokken algı yönetimi yapmaya başlamış. Yarın öbür gün savaş çıksa, yenince ikisini birden yendik diye hava atacak, yenilirse de iki klandınız diye ortamlarda anlatacak. Ben de haklısın deyip geçtim :D

Toplam sayımız bile yetişmiyor şu anda Suicide Squad'a =)

DeletedUser63472

Ziyaretçi
canını yerım senın bı ara telde konusalım :D özlettin :D

DeletedUser58282

Ziyaretçi
Squad klanı hakkında söz sahibi olmayan kişilerin yorumları bizi bağlamıyor arkadaşlar, yorum yapan kişinin ilk postu galiba bizle bağlayıcı bir durumu yoktur yaptığı yoruma saygı duyarız.

Oyun bu sonuçta öyle oldu böyle oldu diye kimse sıkıntı çıkarmaz sanıyorum ki dediğim gibi bu bir savaş oyunudur herşey bir stratejidir saygımız sonsuzdur.

DeletedUser58282

Ziyaretçi
Birşeyi eklemeyi unutmuşum ben diğer postlarımda da belirtmiştim bunu klanların güç dengeleri birbirine eşit biri diğerinden çok güçlü değildir , bu yüzden kimseyi küçümseyici yorumlarda bizim tarafımızdan benimsenmemektedir. İki klanda kendini kanıtlamış oyunculardan oluşmaktadır başarılar dilerim her ikisinede .Buda buna vesile olmuş oldu.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
olacağı yoksada olacak havası yaratıldı 2 tarafada başarılar :D :p