BARZO - STALKER SAVAŞI MUHABBETİ

• Konuyu başlatan DeletedUser63322
  • Başlangıç tarihi

SungurAlp

Hafif Atlı
Hahaha :) matadorun köylerini kimin aldığı oyuncu geçmişinde yazıyor neyi kanıtladınız.Çok boş boş konuşuyorsun.Anlatamadık sanırım biz bizim mesajlarımıza dönmeyeni sarı yakanı atarız.İçerideki casusunuza sorun bilgi alın biraz.İftira atmayın.Istatistik diye konuşan sizsiniz bu arada.Hile ile savaş kazanmaya çalışanın elini bükemesemde öpmem.İkincisi hala savaşta kazanırsak niye özür diliyorsunuz.Özür yanlış bir şey yapıldığında söylenir.Yani suçunuzuda biliyorsunuz :)

SungurAlp

Hafif Atlı
Yalan fakan yok oyuncu geçmişine bak öğren.Bilmemek değil öğrenmemek ayıp.Temür Melik e sor.Kendi hesabını niye teklif etmiş matadora.Bilip bilmeden konuşmayın.hadi siz gidin müt bulun bize karşı kendinize :)))) cin kabul etmiyor bak başka klanlarda var yani :)

DeletedUser61771

Ziyaretçi
Stlker - anLcan bugün saat 02:59 Teşekkürler Alıntı

Sen bunu git kendi forumunda yaz hesap silen kimmiş bebe diye yorum at burda insanlara yanlış bilgi verme kandırma kimseyi boş konuşupta caz yapma.
Aha bir poke daha geldi hepsi birbirinden copy paste yapıyor :D Ciddi ciddi bu savaşı barzonun kazanacağını düşünen bazı kendini bilmez arkadaşlar var bazılarıda var yürek yemiş illa diyorlar git ktü inşaata bütün 4.sınıf onurları topla sonra 2. bir matador vakası yaşat i see you guys çember hepiniz için daralıyor oyun oynayalım lütfen .

DeletedUser61771

Ziyaretçi
Slimdark karşiminde dediği gibi idipsizliğe gerek yok burası idipsizlik yuvası değil oyun oynuyoruz burada klandakileride böyle mi avutuyorsunuz hadi beyler bakın puan farkı öyle böyle şeklinde hiç kimse demiyor mu abi k55den ilerleyemiyoruz k56 da aldığımız köy sayısı belli 5 tane alıp 3ünü veriyoruz 2sini zar zor koruyoruz 46 desen yarıldı gidiyor barbar toplanıyor diyor hala dahada 46 yarıldı korkusuyla 2 gün içinde 46dan 13 tane barbar alıp kendince bir savunma hattı çekmeye çalışan zeuss adlı arkadaş sizin klanda değil mi 46 yı yardık diye barbar bırakmadınız burada hala daha barbar muhabbeti yapıyorsunuz bu savaşın ömrü normal şartlar altında karşımızdakiler adam olsa 2 3 aydır ama şuanda tahminimce 6 7 ay götürürsünüz vurdukça barbar alıyorsunuz neyse hakimiyet için iyidir :)

oyununuzu oynayın artık rezil oldunuz yeter ...

veya kurucunuz temür gibi yaptığınız edepsizliğin farkına varıp sizde bırakın gidin :)

rezil oldugunuz yere gelip boş yapmayın

DeletedUser47260

Ziyaretçi
Nasılsınız Beyler :)
ne kasvetlı bır hava var demı
yagsada kurtulsak

boş yapmakda nemıs :D
yenı yenı tabırler ogrendım valla sayenızde :)

konusurken edepsızlık etmeyın arkadaslar
edepsızce koy alın

cadelus da durup durup reklam vermese mudahale etmese olecek
:D
canı sıkılıyo sanırım
hesabı sana devredeyım cadelus :D
gel 1-2 ay takıl hem hesap profılden bande yemez sayende :):):)

DeletedUser61771

Ziyaretçi
Nasılsınız Beyler :)
ne kasvetlı bır hava var demı
yagsada kurtulsak

boş yapmakda nemıs :D
yenı yenı tabırler ogrendım valla sayenızde :)

konusurken edepsızlık etmeyın arkadaslar
edepsızce koy alın

cadelus da durup durup reklam vermese mudahale etmese olecek
:D
canı sıkılıyo sanırım
hesabı sana devredeyım cadelus :D
gel 1-2 ay takıl hem hesap profılden bande yemez sayende :):):)
Bitmiş hesabı kitlemeye yermi arıyorsun mesaj at bana köylerini çıkayım hepsine mis ne milletin başına bela etmeye çalışıyon hesabı .

DeletedUser47260

Ziyaretçi
anlcan
sana acık cek :D
rakamı sen yaz :)
o kadar gonlum zengın benım
bu arada
caduceus kım bılıyo musun ??

DeletedUser61688

Ziyaretçi
Bi giriyim dedim slimdark hala boş yapior la çoluk çocuk iş güç fln diyor sahibiyim diyor adamım diyor sjsjdjjsjs yürü be slimdark herkese açık çek dağıtma bak sonra sıkıntı olur xd

DeletedUser47260

Ziyaretçi
yazdıgını bı okusana
ne anladın sen :) ?

hem turkceyı katledıyorsun
hemde kendını ıyı ıfade edemıyorsun kedi :)
rudis diye kedim var benim xD..
bende ki kedi kadar akıl yok sende :) kusura bakma ama öyle
okumayı yazmayı sökünce
birde 3-5 cumle bırlestırebılıp anlamlı seyler cıkarmaya baslayınca ozelden mesaj at
bırde o zaman konusmayı deneyelım
sımdı sen boyle bendekı kedı gıbı sadece mıyavlıyorsun Eee halıyle bende bısı anlamıyorum
senı ya oksamam ya da mama vermem gerektıgını dusunuyorum ..

DeletedUser47260

Ziyaretçi
caduceus
hesaba ortak bakak mı ?
saka yapmıyom ha :D
agır sıkayet altındayım :) sırtımı sana dayamam lazım :p:p

DeletedUser61771

Ziyaretçi
Aman dikkat et sırtını daya sonra yanlış anlar arkadaş kaseyi çizdirirsin . :D

DeletedUser47260

Ziyaretçi
tmm bır ıcı bos bal kabagısın :) anlcan
klandakı arkadaslarına ayıp etme bence daha fazla konusarak
bence onlarda senın gıbı sevıyesız zeka kıstı olan toplum ıcıne daha once karısmamıs
dagdan ınmelerı boyle topluma acık yerlere salmasınlar

DeletedUser61771

Ziyaretçi
tmm bır ıcı bos bal kabagısın :) anlcan
klandakı arkadaslarına ayıp etme bence daha fazla konusarak
bence onlarda senın gıbı sevıyesız zeka kıstı olan toplum ıcıne daha once karısmamıs
dagdan ınmelerı boyle topluma acık yerlere salmasınlar
Senin idipliliğin görgü kurallarında ki üstün bilgilerin konuştuğun İstanbul türkçesi herşeyinle bu ülke için bir umut ışığısın gerçekten sanşaynım .

DeletedUser47260

Ziyaretçi
boyle ayılar nıye salarlar anlamam
bunlar yuzunden ıkı yakamız bır araya gelmıyor
ne yobaz adamlar var
2 kelıme konusamıyo dogru duzgun
kendısı boyle konusur ayı gıbı hıc gocunmaz kendı adına terbıyesızlık ettım demez dısardan bırısıde
anasına bacısına karısına aynı sekılde konustugunda aslan olur boyle tıpler
erkek ya :) oğlan ya :)
kendı konusunca bısı yok baskası onun en kıymetlısıne ılıstımı aslan :)