İçeroğullari

• Konuyu başlatan DeletedUser63295
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Yaşının bir yerde yazması lazım değil gelir başarılar diler gidersin ama yok illa boş boş konuşulacak.
Boş konuşmaya devam edebilirsiniz.

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Dedim ben alkol bütün kötülüklerin anasıdır bakın tartışma çıkardı
32 de garaova klani profile bak,bodrumluyuz cok iceriz cok
Dedim ben alkol bütün kötülüklerin anasıdır bakın tartışma çıkardı
bodrummu yakın sayılır bana nezaman içiyoz .)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Bence bazı arkadaşlar futbol yorumculuğu gibi analiz yapmak yerine önce oyunculuk yapmayı öğrensin c5te oyunculuğunu ve gramajlı şansını gördük. Bir diğer hususta dayak yemiş küçük çocukların abisi gibi olaylara atlama huyundan vazgeçmeli insanlar zira burada kimse çocuk değil lafa atlayan da abilik yapabilcek biri değil.

Garaova ekibine başarılar muhammet abi umarım şansın 1 kilo olur :D :D

Luciferr

Dük

(başarılar

Bence bazı arkadaşlar futbol yorumculuğu gibi analiz yapmak yerine önce oyunculuk yapmayı öğrensin c5te oyunculuğunu ve gramajlı şansını gördük. Bir diğer hususta dayak yemiş küçük çocukların abisi gibi olaylara atlama huyundan vazgeçmeli insanlar zira burada kimse çocuk değil lafa atlayan da abilik yapabilcek biri değil.

Garaova ekibine başarılar muhammet abi umarım şansın 1 kilo olur :D :D

c5 te herkesın oyunculugunu kalibiyetini cümrünü gördük, sıkıntı yok benım açımdan. Ayrıca onurla ben son sözleri söylemişken sizin bu yazdıgınız biraz ironik kaçmıyor mu ?

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Estağfurullah biz dostlarımızın hep yanındayız durumun abilikle alakası yok haksız bir rekabette şartları eşitlemeye geldim sadece bizde de böyle :D

Dostluk kavramının ne olduğunu sana öğretebilmişim o zaman emirhan :D Ha bu arada geçen arayıp baş sağlığı dileyecektim sana sizin son kalede devrildi Allah sabır versin :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
O da senin duruşuna bağlı diyeceğim de başlığın başından beri net bir duruş göremedim senden ağır bir yük olur şimdi sana.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Dostluk kavramının ne olduğunu sana öğretebilmişim o zaman emirhan :D Ha bu arada geçen arayıp baş sağlığı dileyecektim sana sizin son kalede devrildi Allah sabır versin :D

Devrimciler ölür ama devrimler durmaz sürer Hasan :D

DeletedUser58069

Ziyaretçi
İzlemedeyim. Güçsüz taraftan olup anarsiklik yapıcam. Çekirdek cayimda hazır :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Başarılar dilerim...

Gökhan, Oğuz, Emirhan, Hasan, Onur seviyorum sizi. Hazır bu kadar adam toplanmışken halı saha yapalım, bırakın gereksiz muhabbetleri =)

Tekrar başarılar dilerim.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Başarılar dilerim...

Gökhan, Oğuz, Emirhan, Hasan, Onur seviyorum sizi. Hazır bu kadar adam toplanmışken halı saha yapalım, bırakın gereksiz muhabbetleri =)

Tekrar başarılar dilerim.
Yapalım abi nerde buluşuyoruz :D ama bi ara sana süpriz yapıcam haberin olsun bak masayı hazırla :p:p