Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan Pro Halimpolat
  • Başlangıç tarihi

Poine***

Casus
abi teklif çok güzeel ama insanların arası çok fena bozulur. çünkü iyi olduklarını düşünenler varya aslında birbirlerinin arkasından fena kazık atacak.

coming soon :p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
yahu o kadar işi yaparken ara bozulmuyorlarda,ortaya çıkıncamı ara bozulacak :D bozulacaksa bozulsun o vakit:eek: bizde izleriz işte :D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
paytak klanını tebrik ederim ama buruk bir şekilde.

psikomania nihat abiyi de 1. olduğu için ayrıca tebrik ederim. bir kaç köy bırakmıştım giderken adamdaki potansiyeli biliyordum :p :D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
kazanan klandakiler farklı bir şey mi yapmış sanki :p
bana şekil şukul yapıyorlardı barbar almış, kendi klanındaki oyuncuları toplamış diye aha baksınlar da görsünler kim ne yapmış ;)

DeletedUser62786

Ziyaretçi
Nerenin havası bu güzelim ah
Hint Kumaşı mı kalmış şu devirde
Sana benden bir tavsiye
Gel inceldiği yerden kopalım biz...

Hiçbir başarı tesadüf değildir arkadaşlar :) iyi akşamlar dilerim

Black Swan.

Markiz
Emeği geçen herkese tebrikler şükranlar bu oyunda erkekleri geçiyorum zira %99 u erkek egemonyasında başarı gösteren bayanları extralarla kutlamak gerekiyor
Çok kabasınız erkek klan üyeleri hiç atraksiyonunu yok.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Afedersiniz ama bu dünyada ben ilk üçe girdiysem ve belli bir süre bunu koruduysam bu dünyadaki oyuncuların oyunculuklarına laf ederim. Bakın çıtayı kendime kadar düşürdüm. Daha da yorum yapmam :p

Black Swan.

Markiz
Sek olrk ve fondip şeklinde usulen mineralli maden suyu (sodadiiiill)
Fondip önemli tüm baloncukların midede patlaması önemli zira şişkinlik geçmio aksine daha çok şişo :D