C7 için öneri

Tanımsız

Mızrakçı
Multi olayını anlamsızlaştırmak için önerim barbar sayılarını kişi başına minimum 4 olarak ayarlamanız.
Böylece yağma atanlarla multi yağmalayanlar arasındaki fark önemli ölçüde azalcaktır.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yooo multi oynayan yine daha çok barbarla daha çok yağma atar :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Multi olayını anlamsızlaştırmak için önerim barbar sayılarını kişi başına minimum 4 olarak ayarlamanız.
Böylece yağma atanlarla multi yağmalayanlar arasındaki fark önemli ölçüde azalcaktır.
Bu öneriyi sanırım çok fazla düşünmeden yaptınız :) Kişi başı 4 barbar köy çok fazla bir sayı. Bu hem sistemi zorlayabilir, hem de harita yapısını tamamen dengesiz şekilde etkileyerek haritanın dağılımını bozabilir. Speed raundlardaki barbar sayılarının diğer dünyalarda uygulanması mümkün değildir.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Yani böyle birşey söz konusu olsa şahsım adına eşimi dostumu herkesi dünyaya sokarım ki multiciler 10 multi sokuyorsa 20 multi sokar 40 düşüyorsa 80 barbar düşsün diye vs vs o dediğin azaltmanın aksine çoğaltır multileri kasarlar mı bilmem ama bu şekilde çözüm olacağını sanmıyorum son dünyalarda pek yağmaya çıkamasamda bencede sayı keyif için arttırılabilir yinede

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Bu öneriyi sanırım çok fazla düşünmeden yaptınız :) Kişi başı 4 barbar köy çok fazla bir sayı. Bu hem sistemi zorlayabilir, hem de harita yapısını tamamen dengesiz şekilde etkileyerek haritanın dağılımını bozabilir. Speed raundlardaki barbar sayılarının diğer dünyalarda uygulanması mümkün değildir.

Rusyada yaptılar şuanki classic o şekilde.Çokda iyi oldu çokda güzel oldu taam mı ehehe :D :p

erwl

Milis
Ben de barbar sayısının fazla olmasının multi etkisini azaltacağını ve serveri daha güzel hale getireceğini düşünüyorum. Köy başına 4 barbar fazla olur mu bilmem ama c6 dan daha fazla barbar olması ve başlangıçta biraz daha hızlı gelişmesi iyi olurdu. İlk başta çünkü nerdeyse hiç barbar sömürüsü gelmiyor ve multi kullanan oyuncular çok çok avantaj elde edip çok fazla öne çıkıyor. Bu da diğer oyuncular adına ciddi bir dezavantaja neden oluyor.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Multi yapacak olan yine yapar. Barbar sayısına niye baksın ki. Adam 5 multi hesapla oynayabiliyorsa yine oynar. Multisinden aldığı maden kar kalacak diye düşünüyor çünkü.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Bu barbarların hızlı gelişimi konusunda katılıyorum bende arkadaşlara c6 da çok çok yavaş gelişti uzun bi süre barbardan ciddi anlamda yağma gelmedi şahsen orda 1-2 defa dışında yağma bile yapmadım gelmiyor diye bu konuda düzenleme gelirse iyi olur modum

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bu barbarların hızlı gelişimi konusunda katılıyorum bende arkadaşlara c6 da çok çok yavaş gelişti uzun bi süre barbardan ciddi anlamda yağma gelmedi şahsen orda 1-2 defa dışında yağma bile yapmadım gelmiyor diye bu konuda düzenleme gelirse iyi olur modum

Hassas bir denge gerekiyor ona. Sonra yağma yaparken bakıyorum barbarın suru benden çok olmuş. Bu sefer yağmaya çıkasım gelmiyor benimde.

DeletedUser

Ziyaretçi
Her attığımız kiliti paylaşsaydık ohooo :D Kiliti artık 3 yaşındaki kardeşim atıyo :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Hassas bir denge gerekiyor ona. Sonra yağma yaparken bakıyorum barbarın suru benden çok olmuş. Bu sefer yağmaya çıkasım gelmiyor benimde.

c6 da gördüm ama diğerlerinde hatırlamıyorum senin nicki girdin mi bilmiyorum ama önceki normal klasiklerde yağma cidden dengeliydi hani yağmacıların yanında büyük bir yağmacı değilim ama orantısı iyidi bu 7.ci denemesi olucak klasiğin zaten ayarını biliyorlardır artık sanırım sur meselesine çözüm yok o problem standartlarda da var bu biraz klana bağlı olarak değişir aslında bölgesinde ciddi yağmacı olanlar bu konuda rahat eder onlar suru halleder genelde :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Çaktırmamak için oraya yazmadım :D :D :D Nasıl anladın hemen :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
c6 da gördüm ama diğerlerinde hatırlamıyorum senin nicki girdin mi bilmiyorum ama önceki normal klasiklerde yağma cidden dengeliydi hani yağmacıların yanında büyük bir yağmacı değilim ama orantısı iyidi bu 7.ci denemesi olucak klasiğin zaten ayarını biliyorlardır artık sanırım sur meselesine çözüm yok o problem standartlarda da var bu biraz klana bağlı olarak değişir aslında bölgesinde ciddi yağmacı olanlar bu konuda rahat eder onlar suru halleder genelde :)

c1'e girmiştim diye hatırlıyorum farklı bir nickle. Onun dışında oynamak için girmedim hiç. Hoş c6'ya da öylesine girmiştim de crespo yanımda olunca oyuna asılayım biraz dedim =)
Ben birkaç kez uzun soluklu speedlerde denk gelmiştim diye hatırlıyorum. Sonrasında düzeltmişlerdi. Ayarlayabilirlerse güzel olur. Bol barbar ve hızlı gelişim. Zaten klasik isteyenler genelde hızı sevdiği için bu şekilde olmasını isterler. diye düşünüyorum.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
c1'e girmiştim diye hatırlıyorum farklı bir nickle. Onun dışında oynamak için girmedim hiç. Hoş c6'ya da öylesine girmiştim de crespo yanımda olunca oyuna asılayım biraz dedim =)
Ben birkaç kez uzun soluklu speedlerde denk gelmiştim diye hatırlıyorum. Sonrasında düzeltmişlerdi. Ayarlayabilirlerse güzel olur. Bol barbar ve hızlı gelişim. Zaten klasik isteyenler genelde hızı sevdiği için bu şekilde olmasını isterler. diye düşünüyorum.

bol barbarda olabilir itirazım yok fakat güzel bir yenilik için bonus köyü bir çok defa önermiştim comamız bu uygulamanın olmadığını söylemişti o zaman için olan ülkeleri de yazmıştım baya ülkede kullanılıyor klasiklerde bonus köyler gelirse daha fazla renk katabilir

DeletedUser47380

Ziyaretçi
*şuan konusu açılınca baktım ve gözlerim yaşardı bonus köyler etkin olmuş bu klasikte modlara burdan ayrıca teşekkürler :D