Muhabbet & Sohbet

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Bu seferde ben merak ettim hangi klanlar giriyor acaba bildiğimiz 1-2 var ama kim karar aldı bilgisi olanları görelim ? :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Duyduğuma göre 250 şerden 3 klan girceklermiş...

DeletedUser62592

Ziyaretçi
onmylovenn sadece multileri 500 kişiye denk gider :D

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Eğer bu classicde de alt klan kurulursa Modlar bir dahaki classicleri istenilen özelliklerde sonuna kadar haklı hale gelir.Adamlar sırf o olayı bitirmek için iyi niyetli bir şekilde 250 kişilik limit koymuşlar.Daha ne yapsınlar :)

Deadknight

Yasaklı
750 arkadaşımla giricez c7 ye baştan diyeyim sonra kimse alt klan muhabbeti yapmasın sığamıyoruz ben ne yapayım :rolleyes:

DeletedUser62592

Ziyaretçi
Onmylove'ı bilmiyorum da sen kendine bi dikkat et bence,C6 gibi olmasın.Anlamışsındır ;)

atakan inan ben isteseydim bi halt yiyemezdilerde cok ters olaylara denk geldik :D birazda ipneligimize geldi üsteledikce üsteledik sonra güme gittik saglık olsn ama ben her zaman temiz oynarım bilen biliyor sırf bakıcılık atıldı diye ban atıyorlar multiden :D

DeletedUser12581

Ziyaretçi
atakan inan ben isteseydim bi halt yiyemezdilerde cok ters olaylara denk geldik :D birazda ipneligimize geldi üsteledikce üsteledik sonra güme gittik saglık olsn ama ben her zaman temiz oynarım bilen biliyor sırf bakıcılık atıldı diye ban atıyorlar multiden :D

Ya bak şimdi birbirimizi kandırmayalım,attığınız yağmalar sizden sonrakilerin iki katıydı :D Ya senin multin vardı,ya da bakıcılık yaptığın hesabın multisi vardı ama sende yağmaladın :D Yoksa o yağmaların yapılması çok çok zor :D Ha arkadaşlarım geldi bana köy büyüttüler,yağmaladım de anlarım ama hiç bu işe bulaşmadım deme :D

DeletedUser62592

Ziyaretçi
bu dnyadada aynısı olucak gene ban yiyicz temiz oynamamıza ragmen

Durum
Konu yanıtlara kapalı.