UDW Raporları

myw**

Dük
cesizo sayemizde klanlar dünyası yeni bir klan kazandı şaka bi yana gerçekten iyi bir ekip oldular :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
şizolu oyuncuların temeli cesete dayandığı için dediklerinizi hiç takmıyolardır sonuçta orda piştiler sizin tespit yanlış sadece şizo alt klan bence :p :D bu olay nasıl desem tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır meselesine döndü :p

myw**

Dük
anladım iyi bakın izleyin birileri kenenin içinden hesap satın almaya çalısıyor tam da sınırdaki yerlerden neden acaba , burdan birilerine diyorum adam olun adam akıllı oyun oynayın insanı daraltmayın istiyorlarsa klanı satlım bedavadan dünyayı kapatın belki mutlu olursunuz öyle laf gereken yere gider slmlar

DeletedUser33303

Ziyaretçi
anladım iyi bakın izleyin birileri kenenin içinden hesap satın almaya çalısıyor tam da sınırdaki yerlerden neden acaba , burdan birilerine diyorum adam olun adam akıllı oyun oynayın insanı daraltmayın istiyorlarsa klanı satlım bedavadan dünyayı kapatın belki mutlu olursunuz öyle laf gereken yere gider slmlar

hesap alma işleri hala devam ediyormu ya :(

Poine***

Casus
Bensiz konuşun zaten :(

Tekliflerimi değerlendiriyorum, bonservis ücretim için görüşelim.

Şaka bi yana, 2 klandan-isimlerini açıklamayacağım- davet gelmiş bu yazıdan sonra :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ilk ben davet ettim,sen buralara yazmadan evvel davet ettim üstelik, abinim ben senin,oradan çıktığın an başka klanda görürsem seni bacaklarını kırarım bak,abi dayağı yersin ,bu yaşdan sonra utanmıycanmı zopa yemekden :D:p

bonservisi dert etme ,açık çekin var bende:p kalkmış hala bonservis muhabbeti yapıyon ne kadar ayıp:p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
sen yol açtın bu işlere banane :D:D:D zaten udw dışında bir klanda görürsem seni ve benim olduğum klan olmazsa o dışarısı,sen düşün artık neler gelir başına:eek: çok pis gönül koyarım valla:confused: mahallenin yolunu kapatırım,masayıda kurdururum cemide alırım yanıma sabaha kadar eğleniriz,senide çağırmam,terasdanmı bakarsın camdanmı bakarsın melul melul sen düşün artık:p:p:p

Poine***

Casus
sen yol açtın bu işlere banane :D:D:D zaten udw dışında bir klanda görürsem seni ve benim olduğum klan olmazsa o dışarısı,sen düşün artık neler gelir başına:eek: çok pis gönül koyarım valla:confused: mahallenin yolunu kapatırım,masayıda kurdururum cemide alırım yanıma sabaha kadar eğleniriz,senide çağırmam,terasdanmı bakarsın camdanmı bakarsın melul melul sen düşün artık:p:p:p

cem kimdi ya :D ayhan abiyi seviyorum ben :D ayrıca abi gel bütün köylerimi al sesim çıkar mı sanıyorsun :(