Muhabbet Köşesi

DeletedUser54786

Ziyaretçi
abi kavga da tarafsız kalamıyorum o yüzden kavga olsun ama benim uzak olduğum koonuda olsun ben çekirdek çıtlıyım izliyim

bende izlemesini seviyorum kardeşim biliyon,ama sen kızsın ya ,1 laf etsen hemen karışır ortalık:eek::p yap bu ihtiyar abine bir güzellik, karıştır forumu:D:D bende çitliyim çekirdeğimi:pölümlü dünya, ölür gideriz hakkımı helal etmeyebilirim bak he ona göre kardeşim:p:p

aforoz is coming .

aforoz yetmez,elinin tersiynen iki tane çak atanın ağzının üstüne,yüzü gözü kan olsun :p:p:p:D:D:eek:

Ahahaha :D :D Kansızlık varsa demir eksikliği vardır Abi :p Önemli olan teşhisi koymak değil tedavisini yapabilmek :p Yine ne konuştum be :p Gidip biraz aforizma çalışayım :cool:

10.000 kile 10 demir veririm eksiğin gider kardeşim :p al sana tedavi yöntemi:p ben imamın yerinde olsam,senin cenaze namazını kıldırırdım:D:Dflıdflıd:p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
bizler iyi olmadıkdan sonra günler iyi olsa ne yazar olmasa ne yazaro_O:D

günaydınsa öğlen manisadır :p:p:p:p çatlardım demeseydim:confused:

DeletedUser614

Ziyaretçi
Gitmelere gelirsem gitmiş olurum ama :eek: Kefaletimiz neyse öderiz Abi :p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
gitmiş olursan ölmüş olursun, ne demiş şaair hep ölenler gidenler değilmidir o_O kefalet sistemi amerikada geçerli bizde öyle bir sistem yok:eek::D:D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Hangi şair demiş? O kadar ölen varken dua okumak yerine şiir mi yazmış? Bana isim ver Abi :p

Amerikaya kaçarız :p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
üstad yaman şairi demiş :D:D

nereye kaçıyon nan,bir kere pasaportunda t.c yazıyor, müslüman ülkeden gidiyorsun,afedersinde *öt deliğine kadar bakıyor neredeyse rezil heriflero_O ben her seferinde türkçe küfür ediyorum yüzümde bir gülümseme ile :p ulan aldığı 3 kuruş maaş herifin,öyle bir trip yapıyorlarki sanırsın abd başkanı ,sıradan memursun işte lavuk ne trip atıyon, ben vip den giriyorum sen ayağıma kadar gelip bakıyorsun işte,işin bu amele herif:p inan bana çok zevkli oluyor bazen :D:D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Tamam Abi neyse cezamış çekeriz :D
Önemli olan gitmek değil. Gidip de dönmemek var bu işin sonunda :eek: Düşünsene Abi 1 hafta sonra ben yokum klanlar.org'tan silinip gitmişim. Ne kadar hoş geliyor kulağa değil mi :D Meğer herkes şizofrenmiş. Ata diye bir karakter yaratmışlar :p Helal olsun Burak Aksak :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ana köyünü alıyorum o zaman ceza olarak :Dflıdflıd:D:D

hepimiz şizofreniz:D birimzi şizo hepimiz ben :D ben,ata, ata şizo :D udw de aslında şizo :eek:bizi trollüyorlar dimi:D:D:D akşam küfürün yemedin galiba sen:p:p acıdım kıyamadım uyandırıpda sesini kaydetmiyorum ne zamandır,bak uyarayım ,yaparım :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Abi bir şey itiraf edeyim. 36 dışında bütün dünyalardaki hesap silleri geri çektim gece :D

Açmam ki :D Zaten bu aralar iyi uyuyordum akşam üstleri :D Uyku sersemliğime denk gelmezse açmam :D Zaten bir tane şapkalı fotoğrafım çekildi. bütün klanlar alemi gördü :D Bir de ses kaydımı kaldıramazlar :p :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
bende 36 daki köyünü istiyorum zaten:D,başka yerde oynamıyorum,:confused: sadece 37 de iyi pre kastım ,ilk pre kasma tecrübeme rağmen oldukça iyi sayılabilecek bir rakama ulaştım:cool:

uyku sersemiyken öyle bir açarsınkiiii,sen bile şaşırırsın flıdflıd:D:D ses kayıtlarını sadece wp de kulalnıyorum yaf, foruma koymam asla,işim gücüm yok youtubeye ykleycem linkini video paylaşımına koyucamda vs ,o kadar vaktim yok ,:D:D belkide vardır bilemicim :p yapsammıki :D hala elimde son bir kaydın var nasılsa:rolleyes::p:p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ahahaha :D :D Abi o kaydı atmıştın ama ben dinlememiştim galiba :D Kendi sesime tahammül edemiyorsam demek :D Yaman bir Abiye benziyorsun yapmazsın bence Abi :p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Ahahaha :D :D Abi o kaydı atmıştın ama ben dinlememiştim galiba :D Kendi sesime tahammül edemiyorsam demek :D Yaman bir Abiye benziyorsun yapmazsın bence Abi :p

doğru ben yapmam ,ama yaptırtırım ,maşalarım varken ne yorulacağım dimi,sende haklısın :cool::p:D

abi sen yapmazsan ben yaparım ya :D benim işim gücüm yok :D :D

sana ileteyim o zaman kardeşim ses kaydını,bir iki tanede remixli yap,çıstak çıstak yapan model olsun,koparız azıcık :eek::p:p:p

Sana da günaydın o_O

niye bireysel günaydın diyon nan:mad: koskoca dünyaya karşı ayıp ediyon:p herkse günaydınlar diyeceksin:p ahh bu yen gençlik ahhhh:D:D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Abi telefonu bozarım :p Zaten hafiften uykum gelmeye başladı. Sırf bu yüzden uyumayacağım :D

Bireysel bir günaydından ziyade manalı bir günaydındı :p