Kabus - Saygı Savaş Raporları..

• Konuyu başlatan DeletedUser54354
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45821

Ziyaretçi
az büyük atında görek yakın gözlügüm yok :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
az büyük atında görek yakın gözlügüm yok :)

rapordaki orduya inanamazsın gözükmemesine rağmen ben bura prenin gücü diyorum :D anlamadığım nokta bu adamın bu kadar ordusu olmasına rağmen neden yağma yapamıyor oluşu ?

çok iyi kesim tebrikler :)

DeletedUser62746

Ziyaretçi
Kadir abi bir tanedir :) Devamı gelecek arkadaşlar :)

DeletedUser45821

Ziyaretçi
prenın gucu adına dıyosun bıde nıye yagma atmıyor dıyosun kendı içinde çelişiyorsun :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
prenın gucu adına dıyosun bıde nıye yagma atmıyor dıyosun kendı içinde çelişiyorsun :)

haklısın ben yanına neden oyunculuk eklemiyor diye çelişiyorum :D belkide seviyesi budur bilemem ama dünyadaki en sağlam ordu olduğuna eminim :D

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Kaan dostum gözün orduda kaldıysa bizde daha büyükleri var sanırım tescillidir kendi aramızdaki muhabbetlerimizde yarışırız bu konuda :)))

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Dostum o konuda çeşitli yalanlar dönüyor çünkü ciddi bir bir rekabetteyiz ödülüde 5000 pre bu arada :)):)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
harcadığınız yanında ödül hiçbirşey :D neyse daha güzel raporlar gelicek gibi duruyor buradan aldığım cevaplara göre bekliyorum bakalım daha güzel kesimler çıkar gibi :p

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Bizde sizlerden bekliyoruz takip ediyoruz.cTabiki elimizden geldiğince gidebildiğimiz yere kadar raporları atmaya çalışacağız :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
bizde ama bu süreçte böyle raporlar atamayız modlarımızla aramız pek iyi değil en ufacık şeyden giydiriyolar 26 puandan multi diye 3 gün yedim speede girerken 37 tıkladım diye :Dşu zamanda olmasada ilerleyen zamanda bizde güzel raporlar paylaşırız :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
bende balta 30 var :D hafif 30 la takas edelimmi :p :D

çok iyi kesim :)

DeletedUser62995

Ziyaretçi
yağma yapmama sebebim klan arkadaşlarım varken bana yağma düşmemesi birisi savunma basar birisi saldırı biri yağma yapar diğer pre ile çeker ve hepsi bir arada buluşup kabus olur olay bu kadar açık ve net :)

DeletedUser62742

Ziyaretçi
Pre'nin gücü adına... Uzak bir savaş 60 birim var arada bakalım nereye kadar gidecek.

Mark Smith

Mızrakçı
Arkadaş anlamamış abi bu durumu bence :)
Klandaki herkesin 100 er k pre ile oynadığını falan düşünüyor muhtemelen :)

60 birim 100 - 500 birim hiç farketmez gelin hadi sizlede savaşalım :D

DeletedUser58852

Ziyaretçi
çok olmasa nispeten atraksiyonlu bir w oluyor gitgide bu artacakdır.Bizde eibo olarak yakın zamanda şaşırtacagız etrafı :)
şu oyunu preyle oynama davasını kapatın.
gecen pazartesıye kadar 12 k pre harcamısdım.o gunden bu gune ham satsam 4k pre kasardım.
pre ile oyunu oynuyorsunuz davası artık tesiri olmayan boş laf.Pre olayı sermayedir.Ama illa bunun karsılıgı real para degildir.
yakın zamanda pre ile çok masraflı yapılacak bir işi presiz yapacagız.Yaklasık 1 hafta ıcınde...buradanda paylaşmayı dusunuyorum sırf bize pre kralları diyenlere inat...

DeletedUser62746

Ziyaretçi
Ağzına sağlık çok iyi ve net bir konuşma olmuş bence.

Bir pre akımıdır gidiyor.
Yahu bizim klanda toplasan 3-5 kişi adam gibi pre kullanmıştır.
Bu sadece bir örnek ... İş baglılıkta,birlikte beraberlikten biter.

Tabii .. Yarın oldu da dünyayı kapadık.Bu da bazılarına göre ne yazık ki prenin gücü olmuş olucak :)

Çok güzel bir atasözü var.

"Meyve veren ağaç taşlanırmış"

Ayrıca .. 2 klanız ve tam 14 klana karşı savaşıyoruz.
4 köy aldık,hiç vermedik,dünya da kesimler istatistikler ortada ve arkadaş pre ye takılmış.

Anlaması epey güç .. Varsa biri lütfen bana da anlatsın :)