P@R@DOX - ŞAHİ

• Konuyu başlatan DeletedUser62739
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
hacı bunu nasıl başarıyorsun ya cidden merak ediyorum sen o kadar zaman şahi şöyle böyle şahi alır kapatır şunu bunu yapar de ondan sonra şişirilmiş bi klandır de bu dönüşü neye borçluyuz :D

DeletedUser62739

Ziyaretçi
istiyorsan konuş yöneticisyle şuan şahi sallantıda

DeletedUser

Ziyaretçi
konuşuyorum zaten senin nasıl sattığınıda söylüyo :D

DeletedUser62739

Ziyaretçi
paradox yöneticisine bak görürsün kim olduğumu

DeletedUser

Ziyaretçi
la rickon la rickon hala gülüyom senn dönüşünü gördükçe :D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
İyi olan kazansın ama yukarıda belirtilmiş her oyuncu 20 şer atsa yeter Ordu kesilmeye

DeletedUser

Ziyaretçi
ahaha bekleriz rickoncum biz dönenlere balyozla vurup patlatıyoz sıkıntı yok ama siz şahiden kurtulamıycaksınız bence :D dönenlerin ömrü kısadır :D

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Sahiyi sahi toplarina tuttuk sonra gelip sizede thorun balyozu ile gomeriz sorun etme :D

DeletedUser

Ziyaretçi
sen böyle futbol topu misali dönüp duruyon ama balyozla üstüne bi vurursak patlarsın :D

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Adamlarda oynayan bile yok 2 kisi var şuan bize saldiri atan hatta nicklerini vereyim biri saido57 mi ne digeri tokmakoyumu ne ise yaramaz bir klan sadece ismi var bu klanin :D

LaFleur01

Baltacı
şimdi benim anlamadığım bir mevzu var buraya gelip foruma savaş başladığını bildirmişsin eyvallah ama bu çocukça konuşmalar nedir şahi şişirilmiş balondur falan hayırdır sen kimsinde böyle konuşuyorsun zengin çocuğu olduğunu biliyoruz tamamda sizin klanda 2-3 eleman parayla oynuyor ordunuz patladıkça pazardan maden çekip asker basıyorsunuz asıl şişmiş balon sizsiniz biraz edepli olun adam gibi oyununuza bakın burda böyle konuşarak hiç bir yere varamazsın ben düşman isterim ama efendi bir düşman isterim

klanlar aleminde pre ile ham çekmeyip gelip benimle kapışacak delikanlı varsa bu paradox klanında buyursun böyle boş boş konuşarak hiç bir yere varamazsınız burda herkes kimin ne mal olduğunu biliyor rahat olun

DeletedUser33303

Ziyaretçi
ben rickon kadar değişik biri görmedim oyun başında şahi öyle şahi böyle şahi kral favori oyuncular şahiden şimdi ise sadece gülüyorum :D :D