Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser62715
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62747

Ziyaretçi
ŞAHİ klanları w3 den sonra bir çok dünyada yer aldı tam kadro olmasada w3 den sonra göze batan bi başarıları olmadı bizim w10 dan sonra olmadığı gibi gerçi biz başlamadık :) bu dünyada ŞAHİ den çok şey bekliyorum inşallah güzel savaşlar olur daha iddalı ekiplerin geleceğinide biliyorum bakalım daha çok var perşembeye kadar .

Yiğidin malı meydandadır aykut ŞAHİ klanlarının bunu sorun ediceğini sanmıyorum :)

Şahi klanlari mi gelecek

DeletedUser45821

Ziyaretçi
bu özellikleri çok mu aramışlar mod arkadaşlar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ben bi bi bişey sormak istiyorum mayıs yağmuru eğer okuyorsa bizi bilgilendirirse çok mutlu olucam bu dünya bilgilerini mayıs yağmuru paylaştığında ordaki yazısında okçu aktif değil demişti fakat klanlar sayfasındaki üst tarafta bulunan dünya bilgilerine tıklayıp 37yi seçtiğim zaman okçu simgesi çıkıyo alt tarafta şimdi okçu varmı yokmu umarız yoktur eğer varsa bu dünya tamamıyla savunma dünyası haline gelir

DeletedUser62715

Ziyaretçi
Aktif degil arkadaslar. 3 basamakli sistem kullaniliyor worldde

DeletedUser

Ziyaretçi
aktif değilse neden o kısımda okçu var onu anlamadım dünya bilgisinde var görünüyor bugmu yanlışlıkmı ?

DeletedUser33303

Ziyaretçi
37 açılışta ön kayıttada okçu aktif diyor :) buraya bi yetkili bakabilirmi ?

DeletedUser

Ziyaretçi
yani cidden keşke tanıtımda doğru bilgi verseydiniz tanıtımda yok diyip burda var diyosunuz bari değişiklik yaptınız klan dışı desteğide değişin kimse oynamasın diyemi böyle yapıyosunuz dünyayı anlamadımki bi zevkimiz vardı onuda kursağımızda bıraktınız

DeletedUser

Ziyaretçi
herşey iyiydi de bu okçu işi olmadı.başta belirtildiği gibi okçu inaktif olursa bişeye benzeyecek.o kadardır bekliyoruz.

DeletedUser62715

Ziyaretçi
Bencede en azindan okcuyu devre diisi birakabilirsiniz Yok illa aktif olacak diyorsaniz arastirmayi basit arastirma sistemine donderirseniz daha iyi olur kanaatindeyim. Hem 3 basamakli sistem yapiyorsunuz hem okcu aktif hem klan disi destek yok :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Bencede en azindan okcuyu devre diisi birakabilirsiniz Yok illa aktif olacak diyorsaniz arastirmayi basit arastirma sistemine donderirseniz daha iyi olur kanaatindeyim. Hem 3 basamakli sistem yapiyorsunuz hem okcu aktif hem klan disi destek yok :D

kısaca oynamayın diyorlar :/ vaktim olsa ne buraya girerim ne bulunduğum klanı buraya sokarım ama vaktim yok bekliyemem bir sonraki dünyayı :( çok sıkıcı bir dünya bizi bekliyor