Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan Pro Halimpolat
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58069

Ziyaretçi
C7 diyelim o zaman ;) Hani bi şarki var di. Seninle herşeye varım bennn . Sen benim uğurlu yolumsun diye. Öyle bisiy :D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
kaç gün oldu halen 10 kişiyi bitiremeyen klanlar var. biz mi oynamayı biliyoruz yoksa siz mi oynamayı bilmiyorsunuz çözemedim :)) (üstüne alınan biri çıkarda umarım çatışma çıkar buralarda :p)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Hiç bir iletişimi olmadan şu savaşa girmezseniz sileriz bu savaşa girmezseniz sileriz diyenler de var maalesef günümüz modasına ayak uydurup :D

erwl

Okçu
Bro klanı başta 13 klan değil miydi yav , hatta kaosla birliktelerdi 13 klan da o 26 klan , 4 tane merdiven vardı 30 klan , indire indire tek klan kalmış işte daha ne olsun. Paytaktan selamlar :) ( çatışma arayan arkadaşa da selam olsun :D )

DeletedUser53879

Ziyaretçi
13 klan varmıydık biz yaw maşallahımız varmış :D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
Bro klanı başta 13 klan değil miydi yav , hatta kaosla birliktelerdi 13 klan da o 26 klan , 4 tane merdiven vardı 30 klan , indire indire tek klan kalmış işte daha ne olsun. Paytaktan selamlar :) ( çatışma arayan arkadaşa da selam olsun :D )

hehehe silahlar çekilsin erwl'ciğim. 13 değil 11 klandı (20 kişi fazla yazmışın :() onu bir şeyyyapp...
kaos ile müttefiktik doğru... fakat bende şu an görüyorum ki kaos klanı dağılmış ve smokin olmuş... dünya başında bizim yaptığımızı şimdi siz yapıyorsunuz, ya da yapmıyor musunuz ? bilemedim ki şimdi :)))

kızışsın bura(bro)lar çatışsın kızlar (smokinler) :p

erwl

Okçu
13 değil 11 klan demek vay be , baya az kişi başlamışsınız o zaman paratoner kardeşim kusuruma bakma fazla saymışım baya bi :D :D

DeletedUser62683

Ziyaretçi
Klanimdaki isimlerin yarisini simdi paytskta goruyorum zaten korkak gencleri klaniniza almaylami oynuyosunuz anlamadimki neyse toplarsiniz ileride beles koy ne guxel:) bizim ana ekibimizin birbirine uzak kalmasi tek sorunumuzdu ki aslanlar gibi savastilar uzak kalsalarda gizliforveti her klsna yalvarttilzr:) bizimde yenilen rakiplere bakarsan nasil savastigimizi anlarsin bence 10 klsnken zaten 20 klsn birlesip savas actiginiz bir gercek 3 gunde savasa anca girebildiniz gerci organizenize hayranimda :) kaos klani baskaninin hangi klanda olduguna bakarsan onlarin ayibini da anlarsin brnce bizim tek hatamiz korkaklara guvenmekti referansla baska klanlsra siginan coluk çocuk farmville falsn oynarsa daha guzel oyunlsr gorebiliriz ileride brlki