DİRİLİŞ RAPORLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser61589
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61589

Ziyaretçi
RQgQLj.gif

gXPX4R.png

oEdEr9.png

qEAEPZ.png

pE5Ezo.png

Kökünü beğenmeyen dal ve dalını beğenmeyen meyve olgunlaşmadan çürür.

jBqB6j.png

WbXY34.png

rE09za.png

A3OJdq.png

WbXYOQ.png

vZa43m.png

0y0D3R.png

2jOZpL.png

E3OJZv.png

LQv3mb.png

8861Bk.png

gXPoab.png

OErMgP.png

DeletedUser61589

Ziyaretçi
Teşekkürler bi o kadar daha var armaya üşeniyorum o_O

DeletedUser62580

Ziyaretçi
Bunlar ceyregi eder anca bee serkan abiyle benimkileride koyalim .d

DeletedUser58006

Ziyaretçi
ah ah dünyanın başlamasından itibaren en zevkli gecesinde ceza yedik :) Eline sağlık hüseyin.

DeletedUser58006

Ziyaretçi
Aynen ya farkettim saldıramadık :) Ne tesadüf ama :)

Dostum bilerek yapılan bir hareket değil emin ol herkesden çok isterdim o hesapta olmayı o geceyi planlı olarak olmuş olsa ana köyümdeki saldırı askerim kesildi kesen arkadaş sana raporunu atabilir 1 sadakate takılmışım iftira atmayın bari bunlar gereksiz şeyler

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Dostum bilerek yapılan bir hareket değil emin ol herkesden çok isterdim o hesapta olmayı o geceyi planlı olarak olmuş olsa ana köyümdeki saldırı askerim kesildi kesen arkadaş sana raporunu atabilir 1 sadakate takılmışım iftira atmayın bari bunlar gereksiz şeyler

İftira felan attığım yok büyük tesadüf değil mi sencede :D

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Bak dostum lennon'a attığın mesaj bende duruyor şuan.İletildi bana,uzatmaya gerek yok,aynen çok büyük tesadüf sen de haklısın.

İleteceğini bildiğim için atmış olabilir miyim sence :) İletmemesini beklemek salaklık zaten,sırf o yüzden yazdım :) Operasyon planlanırken bana mesaj atıp KENE klanları hakkında atıp tutman,sonrasında operasyon günü çoook büyük bir tesadüf sonrası ban yemen ki bu 3 gün saldırıya kapalı banlar genelde multiden olur,bence o lafı senin hakkettiğini gösteriyor :)

DeletedUser62580

Ziyaretçi
Kimlerin kimlerin patladigi raporlar var atariz musait bir zamanda

DeletedUser31667

Ziyaretçi
elinize sağlık :) yalnız benim saldırı ordusuna üzüldüm he :D