Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan Pro Halimpolat
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62590

Ziyaretçi
Senin gibi bi hileciyi savunuyo adam adama multim diyosun :) sen bu oyun içinde kayıpruhdan sonra gördüğüm en karaktersiz insansın .

onur senn yanında yok :D merak etme :d

bi zahmet olmasın etrafta tüm yağmaladığım köyler kendi kesimim ama enesi bilirim reelde görüştüğüm birisi multisi olsa ondan önce benim haberim olurdu adam hakkıyla oynuyordu bu sefer cidden haksız bir ban oldu. gereken elbet yapılır cezai işlem gerektirecek bir durum olmadığı gözükür ama sisteme olan güveni kalır mı bilemem.

myw**

Okçu
ceza yiyenlerin bi kısmı kabul etti başka klanlardan ceza yiyende oldu vs hiçbişiyin garantiside yok ama Occipitalis hesabındaki arkadaşın cezası bana çok mantıklı gelmedi açıkçası onunda öyle bişi yapacağını pek sanmıyorum

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Ulan birinin multisini yagmaladıysam bunda benim suçum günahım ney eğer böyle bişeyi bilinçli yaptıysamda "Allah belamı versin". Kuduruyorum, Allah kimseyi haksızlıga ugratmasın, çünkü sadece güce tapıp gerçekleri göremiyor burdaki oyuncular. Yapanların eline saglık vallahi, iyikide yapmışlar. Yapmayıp böyle anten bi ban yemekten iyidir. Yapsam zoruma gitmeyecek, birde kural koymuşlar cezalar kişiseldir. Kişisel olmasa zaten bana ban atamazsın:) oyun kuralları geregi. Burada ses cıkarmakta ban sebebi diyor şaka gibi. Güzel sistemler kurmuşsunuz vallahi. Sisteme 10 saatte bi bakar görmezler. Görünce diger cevabı 10 saatte verirler. 3 günlük cezaları yavaşlıklarıyla yediriyorlar zaten. Benim hesabımda kural hatası bulun adamsanız yoksa hakkımı helal etmiyorum

değişik.
Sen destek sistemine x hesabı benim multim değildir tarzı bi mesaj atmamış mıydın :( artık nasıl işlerde multicilere yardım ettiysen arada kaynamışsın.
Gerçi senin gibi multi kullanımının doğru olduğunu savunan biri için şaşırılıcak birşey değil

:D adam hem multisini geliştirip hem öyle kendisini kasmışsa orada olmayıda hakediyor ortada bence bi haksızlık yok. Eğer rakibimdeki adam üşenmeyip multilerini kasıp kendini yagmalıyor ve buna vakit ayırıyorsa ben onu şikayet etmem benden cok emek veriyor çünkü en çok zaman ayırandanda çok zaman ayırmış demek oluyor bu. Emeğe memeğe girerseniz sezarın hakkı sezaraysa banlanmamalıydı. Ha gelelim muhabbete incigini boncugunu bilip kullanmamayı tercih ediyorum. El emeğiyle geldim buralara itibarımı sarsmak istemem. Yakalanırız ederiz:confused:
geleceği garantiye alma çabaları felan. Belkide senin tek suçun multicileri savunmak veya yardım etmek. Kendine yazık ettin

DeletedUser53677

Ziyaretçi
Benim ceza sebebim bana bakıcılık yapan ve benim telefon pc arastırılsa ve onun arastırılsa kesınlıkle hıcbır baglantı gorulmıcek gırıldıgı yerler arastırdıgında anlasılcak kı multım dıye gecıldı garip .
bence bunun sonu clasıcı kapatmaya kadar gider .
baska admın arkadasta burası tartısma sıkayet yerı degıldır dıyor ?
Her forumda bılgı verılır ve şikayetler de altına yazılır şimdi oyununuzun tanıtım bölumu gıbı bı yer ise burası ne oluyorda eliştirilmemeye çalısıyorsunuz:)

kapanmış kapanmamış önemi yok ama sizin biz ne köleniziz nede iş verenimizsiniz gelmiş burda itaatkar tavır takınmamızımı beklıyorsunuz anlamıyorum.

Adminlerin şuanki tutumu tamamiyle yanlış bulmaktayım başkada bir mesajım bulunmıcaktır .

DeletedUser18538

Ziyaretçi
Arkadaşı tanımam bilmiyorum kullanır mı kullanmaz mı ama o kadar multicilerin olduğu bir klanda kurucularının bile multici olduğu 10 kişilik bir klanda 5-6 kişi kullanıyorsa diğerleri de çok büyük zan altında kalıyor direk, hani onların kullanmama ihtimaline kaç dersiniz ki bu durumda ? Şüpheli durumlarını da görmüştür ki modumuz banlamıştır.

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Şüpheyle ban atılabilir mi ? Bunu savunabilir misiniz ? . Yani cidden suçsuz olanların ban yememesi taraftarıyım. Bir şüphe yüzünden emekler heba olmasın

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Benim ceza sebebim bana bakıcılık yapan ve benim telefon pc arastırılsa ve onun arastırılsa kesınlıkle hıcbır baglantı gorulmıcek gırıldıgı yerler arastırdıgında anlasılcak kı multım dıye gecıldı garip .
bence bunun sonu clasıcı kapatmaya kadar gider .
baska admın arkadasta burası tartısma sıkayet yerı degıldır dıyor ?
Her forumda bılgı verılır ve şikayetler de altına yazılır şimdi oyununuzun tanıtım bölumu gıbı bı yer ise burası ne oluyorda eliştirilmemeye çalısıyorsunuz:)

kapanmış kapanmamış önemi yok ama sizin biz ne köleniziz nede iş verenimizsiniz gelmiş burda itaatkar tavır takınmamızımı beklıyorsunuz anlamıyorum.

Adminlerin şuanki tutumu tamamiyle yanlış bulmaktayım başkada bir mesajım bulunmıcaktır .

Hocam siz bilmeden zaten kural ihlali işliyorsunuzdur muhtemelen.
Ben avusturalyadan oynayan bir elemanla sabah ben gece o bakacak şekilde birbirimize bakıcılık atıyorduk. Sanıyorduk ki bu legal birşey birbirimize herhangi bir iletişimimiz olmuyordu ben kapalıyken o bakıyordu. Sonradan forumda bu konu hakkında uyarı aldık. Bir daha korkudan böyle birşey yapamadık. Hep yapanı duyduk şikayet etmedik ama haksızlık olmasın diye ne yapabildik ne de uğraşıp yapanları şikayet edebildik. Tabi ki yapılmaması işime geliyor.

"Hesaba tekrar bakıcı atanabilmesi için aradan 24 saat geçmesi gerekmekte" siz bunu karşılamamış olmanız bile ceza sebebine yol açıyor. Onun dışında multici arkadaşlarla hesap bakıcılığı yapılmışsa büyük ihtimal senin hesabıda multilerinin pis işlerine alet etmişlerdir.

DeletedUser2758

Ziyaretçi
trafik kazasını genelde şoförler yapar , ama aracın içindekilerde etkilenir

bu durum buna benzemiş , occipitalisin kullandığını bende düşünmemekteyim

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Şüpheyle ban atılabilir mi ? Bunu savunabilir misiniz ? . Yani cidden suçsuz olanların ban yememesi taraftarıyım. Bir şüphe yüzünden emekler heba olmasın
hocam şöyle düşün.
sen hesap açıyorsun suçsuzsun temizsin. senle başlayanlar multici ve sen onun hemen yanındasın. doğal olarak multilerde senin yanında. Orda bulunmaması gereken ama bulunan multi hesapları sende ister istemez yağmalıyorsun. Kaldı ki buna sebep olan direk senin arkadaşın. Bunu seninde zan altında kalacağını bile bile böyle pis kalleşçe şeyler yapıyor. Belki suçun yok ama aranızda geçen herhangi bir konuşma veya onun direktiflerine uymak seni suçlu yapmasada hesabını suçlu yapıyor. Belki senin hiçbir şeyden haberin yok. Ama haberin yokken arkadaşın seni multi hesaplarıyla geliştiriyor. Ortada kanıt yok ama multiciler ile olan ilişkisine bakılınca zaten büyük ihtimal suçlu olmuş oluyorsun.
Adalet kusursuz olsa keşke ama acı gerçekler var başkasının suçu başkasına yıkılabiliyor. Bunda ki en suçlu kişi senin bu duruma düşmene sebep olan kişidir kanımca. Ben yanımda multici birini barındırmamaya özen gösteririm. Eğer multiciye destek çıkıyorsamda ceza aldığımda pek hak iddia edemezdim. Önceden oldu çünkü yaşanan şeyler bunlar elbet bi ilişki içine giriyorsun multi olduğunu anlıyorsun ama ses etmiyorsun. :/

DeletedUser53677

Ziyaretçi
Hocam siz bilmeden zaten kural ihlali işliyorsunuzdur muhtemelen.
Ben avusturalyadan oynayan bir elemanla sabah ben gece o bakacak şekilde birbirimize bakıcılık atıyorduk. Sanıyorduk ki bu legal birşey birbirimize herhangi bir iletişimimiz olmuyordu ben kapalıyken o bakıyordu. Sonradan forumda bu konu hakkında uyarı aldık. Bir daha korkudan böyle birşey yapamadık. Hep yapanı duyduk şikayet etmedik ama haksızlık olmasın diye ne yapabildik ne de uğraşıp yapanları şikayet edebildik. Tabi ki yapılmaması işime geliyor.

"Hesaba tekrar bakıcı atanabilmesi için aradan 24 saat geçmesi gerekmekte" siz bunu karşılamamış olmanız bile ceza sebebine yol açıyor. Onun dışında multici arkadaşlarla hesap bakıcılığı yapılmışsa büyük ihtimal senin hesabıda multilerinin pis işlerine alet etmişlerdir.

Bak ustam şimdi benım ceza yemem vakıtlere bakılsın bırı gece depo dolcak ordu kacırması ıcın bakıcı atıyorum 10 saat sora aldım ama bakın hesab multı hesabı dıyebılmek ıcın yagmalarsın ?
destek atarsın?
yada kendı ıp den gırersın bı yerden gırersın anlarım bak yıne dıyorum ceza yedıgım kısı kendı hesabının sahıbı bende kendı hesabımın sahıbıyım benım hesab buyuk dıye ben 3 gun o suresız yıyor
ve duzgun bı arastırmayla bu dırek anlassılır telefonla gırse bellı onun tel ne benım ne sehır ne
pc le gırse ıp den bakar sabıt ıp sı
benım sabıt ıp tel sabıt

tıcket attım yazdıgım orda aynı seyler ben ceza yıceksem bakıcı ıhlalınden uyarı yemem gerekır multım kesınlıkle yoktur

DeletedUser60896

Ziyaretçi
hocam şöyle düşün.
sen hesap açıyorsun suçsuzsun temizsin. senle başlayanlar multici ve sen onun hemen yanındasın. doğal olarak multilerde senin yanında. Orda bulunmaması gereken ama bulunan multi hesapları sende ister istemez yağmalıyorsun. Kaldı ki buna sebep olan direk senin arkadaşın. Bunu seninde zan altında kalacağını bile bile böyle pis kalleşçe şeyler yapıyor. Belki suçun yok ama aranızda geçen herhangi bir konuşma veya onun direktiflerine uymak seni suçlu yapmasada hesabını suçlu yapıyor. Belki senin hiçbir şeyden haberin yok. Ama haberin yokken arkadaşın seni multi hesaplarıyla geliştiriyor. Ortada kanıt yok ama multiciler ile olan ilişkisine bakılınca zaten büyük ihtimal suçlu olmuş oluyorsun.
Adalet kusursuz olsa keşke ama acı gerçekler var başkasının suçu başkasına yıkılabiliyor. Bunda ki en suçlu kişi senin bu duruma düşmene sebep olan kişidir kanımca. Ben yanımda multici birini barındırmamaya özen gösteririm. Eğer multiciye destek çıkıyorsamda ceza aldığımda pek hak iddia edemezdim. Önceden oldu çünkü yaşanan şeyler bunlar elbet bi ilişki içine giriyorsun multi olduğunu anlıyorsun ama ses etmiyorsun. :/

Böyle durumlar gözetilebilir ama insiyatif alıp 3 günlük cezayı süresize çevirebilen yetkili kişi bu durumda da insiyatif alabilir bence suçu günahı olmayan kişileri banlamaya bilirdi . Adalet ve eşitlik için bir görsel paylaşmıştı . Burada da bunu uygularsa eğer benim için adildir .

DeletedUser62593

Ziyaretçi
değişik.
Sen destek sistemine x hesabı benim multim değildir tarzı bi mesaj atmamış mıydın :( artık nasıl işlerde multicilere yardım ettiysen arada kaynamışsın.
Gerçi senin gibi multi kullanımının doğru olduğunu savunan biri için şaşırılıcak birşey değil

geleceği garantiye alma çabaları felan. Belkide senin tek suçun multicileri savunmak veya yardım etmek. Kendine yazık ettin

Buradan bahsediyorum kim oldugumuda anlamazsın sen şimdi. Size böyle herşeyi tane tane acıklamak lazım. parantez içindede (ironi) (espiri) yazmak lazım çapsız herifler ya:D

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Squad ekibinin çaylaktan sonraki multimate hızından belliydi :D :D helal olsun bugatti bu kadar hızlı çıkış yapamıyor :D:

bicfakir

Çaylak
konuşmaların çoğunu okumadım umarım biraz daha banlanma olur süresiz , yapan yapmayan sıkıntı değil ben de banlanayım , yeter ki şu multicilik muhabbeti sonlansın yapmaya korkar olsun yapanlar ve bir daha karşılaşmayalım bu sw de haksızca banlanacak olunsa bir daha karşılaşılmayacaksa değer buna .

Khaos X

Mızrakçı
Bazı arkadaşlar multi incelemelerinin sadece aynı IP den giriş yapılmış olmasına vs basit şeylere bakıldığını düşünüyor. Yani bence bir admin isbatlayamayacağı şeyin altına imzasını atmaz. Bir arkadaş biz sizin çalışanınız değiliz vs. yazmış Bu oyun hile ile oynanmaz. Kuralları var bu kurallara uymayanlarda ceza alır. 2007 de de böyleydi :)

DeletedUser53677

Ziyaretçi
Bazı arkadaşlar multi incelemelerinin sadece aynı IP den giriş yapılmış olmasına vs basit şeylere bakıldığını düşünüyor. Yani bence bir admin isbatlayamayacağı şeyin altına imzasını atmaz. Bir arkadaş biz sizin çalışanınız değiliz vs. yazmış Bu oyun hile ile oynanmaz. Kuralları var bu kurallara uymayanlarda ceza alır. 2007 de de böyleydi :)

bır arkadas deme ısmımı ver hepsını ben dedım

ben ne dıyorum 2 arkadasımın benım multım oldugu soylenıyorsa bende derımkı bu zamana kadar bakılsın ıp tel ıncelensın hersey ıncelensın bakalım multımmıdır oynayanmıdır
buyuk hesab benım dıye 3 gun onlar suresız

sende yalakalık yapacan dıye burda bence yag cekme benım banım mazeretı olamaz kesınlıkle haksız atılan bandır dahada yagcılarla da tartısmaya gıremem

DeletedUser18538

Ziyaretçi
bır arkadas deme ısmımı ver hepsını ben dedım

ben ne dıyorum 2 arkadasımın benım multım oldugu soylenıyorsa bende derımkı bu zamana kadar bakılsın ıp tel ıncelensın hersey ıncelensın bakalım multımmıdır oynayanmıdır
buyuk hesab benım dıye 3 gun onlar suresız

sende yalakalık yapacan dıye burda bence yag cekme benım banım mazeretı olamaz kesınlıkle haksız atılan bandır dahada yagcılarla da tartısmaya gıremem

Togepi de ben multi kullanmıyorum diyordu. Az önce de kullanan kim kullandım derki diyordu. O zaman inanalım senin banının haksız oldjuğuna sen öyle söylediğin için

Khaos X

Mızrakçı
Şimdi sen diyorsunki benim multim yok. O zaman neden banlandın? Benim multim yok banlanmadım. Kimseyi yağlayacak durumumuz yok. Ben oyunu sadece emek vererek oynayanlardanım. Bu yüzden bu tarz şeylerde adminlerin verdiği cezaları doğru buluyorum :D