Classic Dünya 6 ve Ayarları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Yaw arkadaş ne sabırsız çıktınız, sanarsınız ekmek vermiyoruz, su vermiyoruz.
Azıcık durun, dünya daha yeni kapandı. Hatta kapanmadı yarın kapatacağım.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Cidden size laf anlatmak için sarfedebilecek gücüm kalmadı. Şurada sizlerin önerilerini alıp, sizlerin istekleri doğrultusunda bir şeyler yapmaya çalışıyorum ama artık yapamayacağım. Umarım ki bu andan itibaren karşınızda yazdıklarınıza karşılık bir muhattap bulursunuz. Çünkü ben duyurular harici artık forumda bulunmayacağım.

DeletedUser614

Ziyaretçi
CoMa'm ben bekliyorum sabırlı insanımdır. Başka şeyler de bekliyorum. Göndermemi de yaptım :p

Sadece zamanında mayısın ilk haftası düşünüyoruz demenizden kaynaklanıyor bu sorun. Hani "bir iyilik yapayım bu sefer tahmini bir süre vereyim" dediniz belki ama aksaklık çıkınca böyle sorunlar ortaya çıkıyor =)

DeletedUser49346

Ziyaretçi
Yazı diliyle konuşma dilinin arasında ki farklılıklar bu tür yanlış anlaşılmalara sebep olabiliyor bazen. Sert bir ton da söylenmese de öyle anlaşılmış olabilir. :)

Buna katılıyorum. Genellikle yazı dilinde insanlar o anda kendi yaşadıkları duyguya yoğunluğuna göre anlam katarak okurlar. Tabi bu normal üslupla yazılan yazılar için gereklidir yukarıda ki gibi.

Kimse burada bulunan 106 sayfayı tek tek oturup okuyamaz sanırım, tabi en baştan beri okuyarak gitmiyorsa. İşin sıkıntı tarafı şu ki bir açıklama beklenirken ya da bir açıklama için buraya yolunuz düştüğünüzde okumadığınız sayfaları da baz alarak hiddetlenmek yerine Ata gibi işsiz arkadaşlarımızdan konunun özetini rica edebilirsiniz :p Ata olayı şaka ama cidden ilk önce öğrenebilirsiniz. Bazı yorumları okudukça oyunda ki bazı oyuncu kesiminin aynı gözlüklerle devam ettiğini görmemekte elde değil.

Sizler birilerini suçlayınca yarın c6 açılmayacak kanısındayım, bunu yaparken de sabırsızlığın getirdiği bir hiddet varsa bu sizi hatalı gösterir sadece. Bazıları oyun bozan çocuklar gibi mızmızcı "bak multi açarım, ben istediğim takımda oynarım, kimse bana karışamaz, bak abimi çağırırırım"a kadar gidecek ölçüde, bu sadece komik. Takım bunu düşünüyordur sanırım bundan kaynaklı düzenlemelerden süreç biraz uzamıştır, buna rağmen mızıkçılık yapacaklar çıkacaktır "bakın ben sizden üstünüm istediğim oldu" demek için onlarında sadece içi boş olduğundan sorun olmayacaktır. Tek düzelik bence hoş bir durum değil, değişiklikler güzeldir. Bence biraz değişikliklere açık olun burun kıvırmak yerine.

İyi forumlar

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
CoMa'm ben bekliyorum sabırlı insanımdır. Başka şeyler de bekliyorum. Göndermemi de yaptım :p

Sadece zamanında mayısın ilk haftası düşünüyoruz demenizden kaynaklanıyor bu sorun. Hani "bir iyilik yapayım bu sefer tahmini bir süre vereyim" dediniz belki ama aksaklık çıkınca böyle sorunlar ortaya çıkıyor =)

Mayıs derken sene belirtmemiştim ama :) Benim takvimim uzay takvimi hem, Mayıs'a daha gelmedik :)

DeletedUser54286

Ziyaretçi
Cidden size laf anlatmak için sarfedebilecek gücüm kalmadı. Şurada sizlerin önerilerini alıp, sizlerin istekleri doğrultusunda bir şeyler yapmaya çalışıyorum ama artık yapamayacağım. Umarım ki bu andan itibaren karşınızda yazdıklarınıza karşılık bir muhattap bulursunuz. Çünkü ben duyurular harici artık forumda bulunmayacağım.

tamaamm haklısın...özürü hakediyorsun..

kendi adıma özür dilerim...maç izliyorum fazlada uzatmamthumbup

DeletedUser58068

Ziyaretçi
Bakınız mayıs dediniz 3 ay geçdi mayıs ayında bir klasik açsaydınız şuan belki kapanma evresine yaklaşacakdı ağustosda yeni bir klasik açabilirdiniz biliyorum açıp açmamak merkezin elinde ama mayısda açacaz dediniz bu oyunculara saygısızlık değil mi

DeletedUser57450

Ziyaretçi
Daha Haziandayız matematik süpermiş
Mayıs Haziran Temmuz Ağustos :d

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bakınız mayıs dediniz 3 ay geçdi mayıs ayında bir klasik açsaydınız şuan belki kapanma evresine yaklaşacakdı ağustosda yeni bir klasik açabilirdiniz biliyorum açıp açmamak merkezin elinde ama mayısda açacaz dediniz bu oyunculara saygısızlık değil mi

Mayıs kaçıncı ay?
Haziran kaçıncı ay?
Arada nasıl 3 ay var?
İlkokul öğretmenim bana ayları yanlış öğretti, off yaa :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bilerek böyle yazdım bakalım nasıl cevap verecekler ayları mı bilmediğimi yoksa mayısda açacakdık özür dilemeyi mi bizde söz senettir

Bizde okutulanı anlamak önemlidir, ayları öğrendiğinizde sözlerimiz hakkında konuşuruz ;)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Evet, bu konuyu kapatıyorum. Gördüğüm kadar ile zaten konuşmayı bilemediğimiz gibi anlamayı ve anlayış göstermeyi de bilmiyoruz.
Bu yüzden de böyle konuların açılmasını bundan sonra gereksiz görüyorum.
Bugünden itibaren bunu hepimiz öğrenene kadar bu konuların açılmasına izin vermeyeceğim ve forum ekibimizde açanları ilk seferinde uyardıktan sonra tekrarında gerekli işlemleri yapacaktır. Dünya açılacağı zaman hangi şartlar altında açılacağı burada belirtilecektir. Bu duyuru yapıldıktan sonra isterseniz yorumlarınızı yaparsınız.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.