Acemiyiz diplomasi

Bilmedenoldu*

Yasaklı
kendal diplomaside çok sayıda müt ve sa var, nedenini merak ettim, pek hakim değilim bu dünyaya da o yüzden soruyorum.

Ayrıca cik gizli bir hesapta yim dünyada kimse bilmiyor :) öyle gizli ki sırf o hesap için farklı bir net kullanıyorum sürpriz hiç olmadık yerlerden çıkabilir :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Ayrıca cik gizli bir hesapta yim dünyada kimse bilmiyor :) öyle gizli ki sırf o hesap için farklı bir net kullanıyorum sürpriz hiç olmadık yerlerden çıkabilir :)

Kendalın yeni bir hesap bulması 5 dk
Kendalın yeni bir hesapla op yapması bir kaç gün
Mr.Storm un kendalı bulup banlaması paha biçilemez :D tt2 asdasdasd :D ulan ya :D

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Kendal kimde çok çekecem :) köylerını alan adamım ben wordude kendı soylesın kendal bu oyunun sivilcesidir hezaman hileye baş koymuştur Stormda kafasını kesmiştir her zaman oynadığı nicki saklar alfred thayer göstermelik nicktir az biirşey delikanlılığı var ise oyunda nickim bu desin :) niye hep saklanarak oyun oynuyor neden storm gördüğü yerde Banlıyo:? sordunuzmu :)

Ahahaha ulan keşke oynasa biz de onu istiyoruz :D :D oynayamıyor,ayrıca yedirememzlikten ölcen lan dur az

DeletedUser58583

Ziyaretçi
:) hayırlısı be kanka , bırak beni kotuledigini zannetsin .

Bir işi ;

Bilen yapar
Az bilen akıl verir
Bilmeyen eleştirir
Yapamayan çamur atar :)

:) la böyle sert eleştiri yaptığını zannediyor ya :) ramazan ramazan tövbe tövbe günaha sokarla bunlar adamı :)

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Klanim yok artik fre takiliyorum bakiyorum forumda hangi klan basliyor kafama gire seciyorum farkli bi nick ile basliyorum akip gidiyorum. Hayrola

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Kimseye yalakalik yapmiyorum hakli kimse onu savunuyorum gordugum ne ise onu soluyorum

DeletedUser46998

Ziyaretçi
bu arada pıpı demek popi demek yanlış anlaşılmasına;) lan duzeltilmiyoda

Düşmanlar
Galaxy Bitir
Galaks Bitir
G3laxy Bitir
ESL Bitir
ESL-2 Bitir
Ga1axy Bitir
ESL-3

Ben acacaktim sağolsun yormamislar beni tt2 . :)