W32 Yarı final röportajı

DeletedUser55944

Ziyaretçi
bu arada bu röportajı hazırlayan kardeşime de teşekkür ediyorum

DeletedUser57761

Ziyaretçi
ya bu yazdıklarınızdan hatta bu dünya ile ilgili diğer konu başlıklarından anladığım bu nart çok meşur biri aynı anda 5 hesabı ilk beşte oynatıp modlara yakalanmıyo tek başına op yapıp o hesaplarla yüzde yüz başarı sağlıyor çok online imzalı resmini almak lazım bi wörld de klasikte oynamasını bekleriz ekibiyle :D:D şaka biyana tanıyanı seveni çok anlaşılan eşkıya kalabalık ekip ama oda oyun başından kadrosuna oyuncu kattı vs wults sonradan kuruldu açık söyleyim biz dört işlemin 3 ünü gördük bölündük eksildik toplandık...

rafet abi 4. işlemide biz düsmana uygulayacaz tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Herşeyin hayırlısı olsun, bu dünyanın daha en az 1 yılı var :D

DeletedUser57761

Ziyaretçi
32 olur 34 olur olur 36 olur her türlü ayarı veririz :D

DeletedUser55128

Ziyaretçi
la mazotcu ole yazmasan cevap hazirdi :)size biri saglam carpmamis anlasilan yazicaktim :) sakasi bi yana sahlam carpisicaz gibi :) nart da hile de hurdada gozu olmayan klanlarin guzide oyuncularindan biri :)(klanimizin cogu oyuncusunun oldugu gibi cogu diyorum cunku sans ya biri b.t falan kullaniyodur yalanci cikariz okadar klan var :) bu arada b.t vs hilesi hurdasi oldugunu dusundugunuz oyuncumuz oldugunu dusunuyorsaniz 1dk durmadan sikayeti basinnbiz ole yapiyoruz yalan yok:) )

DeletedUser57761

Ziyaretçi
la mazotcu ole yazmasan cevap hazirdi :)size biri saglam carpmamis anlasilan yazicaktim :) sakasi bi yana sahlam carpisicaz gibi :) nart da hile de hurdada gozu olmayan klanlarin guzide oyuncularindan biri :)(klanimizin cogu oyuncusunun oldugu gibi cogu diyorum cunku sans ya biri b.t falan kullaniyodur yalanci cikariz okadar klan var :) bu arada b.t vs hilesi hurdasi oldugunu dusundugunuz oyuncumuz oldugunu dusunuyorsaniz 1dk durmadan sikayeti basinnbiz ole yapiyoruz yalan yok:) )

evet kimse saglam çarpmadi, çarpamazda :D bize anca dostumuzun çarptıgı koyar. düsman zaten elinden geleni ardına koymasin ;)

yok kardeş biz emin oldugumuz yada yüksek ihtimal bir ihlal yaptıgını düşünürsek şikayet ederiz, şu diğer bebe gibi önümüze geleni şikayet edip birde mesaj atmayız :D

neyse daha fazla konuyu dagıtmayalim :)

DeletedUser60738

Ziyaretçi
ve Selamın Aleyküm Arkadaşlar.
öncelikle forumla pek ilgilenmem benim karakterime uymayan çok aşalıkça gelen alay temsil eden olaylar yayınlayan kişiler sinirlerimi bozuyor. Burada oyun oynuyoruz ne bir mesajla ne de köy isimleriyle kimseye laf sokmadım sokmamak için özen de gösterdim bugune kadar. düşman dan aldığım köyün direk adını değiştirir rencide olmamasını sağlarım onun koydugu isim kalırsa rencide olabilir diye düşündüğümden oda koçbaşı oldu bu dünyada. Dost dediğim adamın köyünü almam klanımı da ona ve arkadaşlarına karşı hep nazik olun sakına laf sokma yarışına girmeyin derim. klandaşlarıma yapılan her alaycı tavır aşırı sinirlerimi hoplattıgından gerekli cevabı bizzat veririm genelde oda hoş kelimeler olmaz.
Ağzı iyi laf yapan demiş ottomantt yoldaşım Gardaşım. bak ben buna inanmıyorum ama samimiyetim den dir ve 3 kağıt cılık yaptıgım görülmediğindendir insanların bana inanışları kısaca bu benim.

yazıları okudum öncelikle bence hoş bir yazışma olmuş fellow kardeşime teşekkur eder saygılarımla hömetler sunarım.
buram buram siyaset kokanlar var samimiyetsizce :)) kişiliğini bilmesem neyse dediğim şahsiyetler var.
klanlarının dik durdugunu söyleyenler bide benle konuşsunlar nasıl yamulduğunu ve kaypaklığını
asla şüpheniz olmasın herzaman şarbon sözünün eri olarak durmuş asla siyasi ve gelecek için hiçbir klan veya üyelerini kullanmamadan kimseyi maşa yapmadan oynamıştır ve oynayacaktır. Bana dostum diyen bazı bir kaç karakterli vatandaşım savaş çıkınca senin haysiyetinle övdüğümü bilgilerine sunarım. kimseyi biyerlerim tutuşunca arayıp kanka kanka diyip kaypak kaypak konuşup merdiven basamagı kullanmadım herkez köy sahibi olabilir ama KARAKTER SAHİBİ OLAMAZ.

Ben Giderim Adım Kalır Dostlar beni Hatırlasın

BEN DOSTLARIMI BİLİRİM DOSTLARIM BENİ ALLAH HEPSİNDEN RAZI OLSUN...

Dünyayı kim kapatacak sorusuna valla azrail kapatacak...

Dün Geçti Yarın Varmı?
Gençliğimede Güvenmem
Ölenler Hep ihtiyarmı.

yarın yaşayacağımı bilmeden yarının ne olacabileceğini bilemem

saygılarımla..

PeaShKopAt

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
sonuç olarak dejavu klanları bu forumlarda şarbonla alay edecek en son klan olması gerekirdi ki bu geçmişten gelir siz değil klan kurucularınız bilir. onun içindirki bu alaysı eylem bizi değil alay edeni küçük düşürür. buna son verip adam akıllı oyunun oynanırsa edepde adapta yerini bilir.
forumlardan çekiliyorum bana göre değil herkeze iyi geceler.

İyi geceler pisikopat kardeş.Aman uyumadan programı kapatmayı unutma yoksa ysugen gibi banlanır boşa almanya'ya dilekçe göndermekle uğraşmayın :)

Konunu dağıttım.Masum taklidi yapan botçuları gördüm mü dayanamadım kusura bakma dostum.Güzel bir çalışma olmuş. Buna benzer çalışmaların devamını bekliyorum senden.

DeletedUser55545

Ziyaretçi
sen adam mısın kardeş ilk onu de hele. diğer postları okumadım da sen kimsin onu merak ettim.

1-diğer postları okumadan sadece bunu okuyabilme başarından kutlarım.
2-Adam yerine koymadığım kimseye ben kardeş demem sana da tavsiye ederim.
3-Bu postta zoruna giden ne oldu çözemedim ?
4-Emin ol benim adamlığı sorgulamak sana kadar düşmez.
Düşseydi yazmaya yüzüm olmazdı.

DeletedUser55944

Ziyaretçi

1-diğer postları okumadan sadece bunu okuyabilme başarından kutlarım.
2-Adam yerine koymadığım kimseye ben kardeş demem sana da tavsiye ederim.
3-Bu postta zoruna giden ne oldu çözemedim ?
4-Emin ol benim adamlığı sorgulamak sana kadar düşmez.
Düşseydi yazmaya yüzüm olmazdı.
harbi bende senin nickini merak ettim ama gizemli olmak sana daha çekici geliyosa söylemeyebilirsin

DeletedUser30626

Ziyaretçi
FollowME emeklerine yazık oldu dostum hakkını helal et. içine etmişler muhabbetin oysa herşey ne kadar güzel başlamıştı.

admin arkadaşlarda neden müdahele etmediyse artık seviye yerlerde.

FollowME

Casus
Vay bende sevindim sabah kalkınca rağbet görmüş röportaj diye meğersem herkez bir birini yemiş tartışacaksanız kendinize özel konu açın lütfen burada güzel sohbet oluşturmak istenilen konuyu zayi etmeyiniz

@üstdevre teşekkür ederim reis.
@bordolumavim sana helal olsun adaş :)

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Follow kusura bakma dostum yazık ettik baslıgı üsttevre denen eleman yüzünden.

zaten en sonunda çıldırdı küfür etmeye basladı :D

FollowME

Casus
Follow kusura bakma dostum yazık ettik baslıgı üsttevre denen eleman yüzünden.

zaten en sonunda çıldırdı küfür etmeye basladı :D

Silmişler zaten modlar. İlk başta eline sağlık demişti ona teşşekkür ettim bende

Modlarım bu arada size de teşşekkür ederim konuyu temizlediğiniz için

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Ban yediğimle kaldim çocuk yüzünden.

Küfür eden o bize ceza veriliyor adminler thumbup