Şarbon-Dejavu Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser47149
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

stilci

Baltacı
Aynen opta savunmada iyi oldu :)

Yanlış anlamayında merakımdan soruyorum bu suntzu hesabında olan arkadaş/arkadaşlar ne yapmaya çalışıyor ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Eeee Beni Tanıyon :) Bak Ne Güzel Sizin Kendi Ekibinize Laf Ettim mi :)
Sonradan Toplamalara Dedim Ben :)
Yok Elit Yok Tnt Yok akrep Yok şu yok Bu :)
Kala Kala Şarbon Klanına mı Kaldı Bu Toplamalar:)
Şarbon Klanının Asil Oyuncularına Tek Bir Kötü Söz Veya Küçük Düşürücü Bir Kelime Çıktımı Ağzımdan Çıkmaz Ama Yola Çıktıklarını Yolda Bırakan Adamdan Ne Size Nede Bir Başkasına Yararı Olur Bırak Yararı Olsa Kendine Olur Olsa Sizin Eteğinize Sığınmazlar:)

Peki ya dejavuya ne demeli .. eliten kacanlari bir aliyorsunuz bir atiyorsunz... sirf sadece tek cephe olsun diye bunyenize almadiginiz adam.kalmadi... suntuzi bir ara dejavuyada gecti galiba...

Ama arkadas kendi girdigi etegin altina bakmadan basalarinin etegine bakiyor ayip cirkeflesmeyle birseyler yapmayi birakin artik oynamiyorsan sus ve oynayanlara kulak ver sadece

DeletedUser47149

Ziyaretçi
Savaşa gelemediler hepsine tek tek savaş açtı başkanlar şimdide oyun başından beri savaştığı eşkiya ile saldırmazlık antlaşması yaptı diyorlar dejavu için şarbon bu kadar mı korkuttu sizi.

kılbıll

Baltacı
Bizim tüm klanları savaşa sokmamızın sebebi siz s.a bozup direk bize saldırmanızdı o sırada alınan köylerin istatistiğinin bizim için bi önemi yoktu yani ama biz toparlanıp sizin çepheye yöneldikten sonra tüm klanlarımız savaşa girmiştir ve istatistiklerde o saatten sonra ortada kim ne yapmış belli

Dejavunun eşkiyayla savaşmasını fırsat bilip dejavuya savaş açan sizsiniz biz oyun başından beri sizle de s.a idik ama diplomasiler değişgenlik göstere biliyor dimi bana dejavuyu arkadan vurup 4 gün sonra hesap silen bi klanı hatırlattınız bu saatten sonra bakalım siz be kadar dayanabileceksiniz

DeletedUser55545

Ziyaretçi
bunlarda bi gaza gelip ayağa kalktı :D
dün bizim dağıttığımız klan üyelerini alıp yeniden bizim üstümüze saldılar :D
Tarih tekerrürden ibarettir bunu unutmayın :D

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Savaşa gelemediler hepsine tek tek savaş açtı başkanlar şimdide oyun başından beri savaştığı eşkiya ile saldırmazlık antlaşması yaptı diyorlar dejavu için şarbon bu kadar mı korkuttu sizi.

Oyun basindan beri sa oldugumuz sarbonla dusman olabiliyorsak dusman oldugumuz eskiya ilede sa olabiliriz. Neticede onlarla olan savasimizi firsat bilip savas acmadinizmi. Ne oldu dengeler degisince rengin atti madem o kadar buyuk bi klansiniz teke tek gorelim bakalim kim kimi dovecek. Yorumuna bakilirsa korkun tum bedenini sarmis. Ama korkunun ecele faydasi yok.

DeletedUser47149

Ziyaretçi
Eeee Beni Tanıyon :) Bak Ne Güzel Sizin Kendi Ekibinize Laf Ettim mi :)
Sonradan Toplamalara Dedim Ben :)
Yok Elit Yok Tnt Yok akrep Yok şu yok Bu :)
Kala Kala Şarbon Klanına mı Kaldı Bu Toplamalar:)
Şarbon Klanının Asil Oyuncularına Tek Bir Kötü Söz Veya Küçük Düşürücü Bir Kelime Çıktımı Ağzımdan Çıkmaz Ama Yola Çıktıklarını Yolda Bırakan Adamdan Ne Size Nede Bir Başkasına Yararı Olur Bırak Yararı Olsa Kendine Olur Olsa Sizin Eteğinize Sığınmazlar:)

Cenen maşallah ingiltere kraliyet halısı gibi uzayıp gidiyor şarbondan kaç köy aldın sınırda kaç köyün var onu söyle sen ezik ezik arkadan konuşmakla olmaz bu işler anca konuşuyorsunuz savaşın başı daha o kadar çok korkuyorsunuz ki aylardır savaştığınız eşkiya ile sa imzaladınız hoş eşkiyada sizin arkanızı kollamayı çok seviyor nede olsa dostlarınız var ama şunu da kaydet bir yere hesap silip gittiniz de hepinizin buraya yazmasını istiyorum özür dileriz krallar varken çok konuşmuşuz soytarıya laf düşmezmiş demenizi bekleyeceğim.

kılbıll

Baltacı
Siz eşkiyaya güvenip mi savaşa girdiniz kendinize çok güveniyosanız buyrun hodri meydan kim siler kim kalır bekleyip göreceğiz bakalım

DeletedUser47149

Ziyaretçi
Oyun basindan beri sa oldugumuz sarbonla dusman olabiliyorsak dusman oldugumuz eskiya ilede sa olabiliriz. Neticede onlarla olan savasimizi firsat bilip savas acmadinizmi. Ne oldu dengeler degisince rengin atti madem o kadar buyuk bi klansiniz teke tek gorelim bakalim kim kimi dovecek. Yorumuna bakilirsa korkun tum bedenini sarmis. Ama korkunun ecele faydasi yok.

ondan mı hiç bir opta değilsin hiç sınırda köyün yok geceleri rahat uyuyorsun kendinizi kandırın siz anca çirkefleşmeyede gerek yok sadece istatislikleri düzgün verin yeter sınırda oyun bırakan 3 kişiden 50 köy alıp havalara girmenize gerek yok. ben şimdiki istatisliği verivereyim merak edenler için. hani yukarda 71 e 25 gibi sacma yazı yazanlaraydı lafım yalan haber ajanslığı yapmayın herkes doğruları bilsin.

Fethedilen köyler Puan artışı Saldırırken yendiğin rakipler Savunurken yendiğin rakipler
Klanınız
84
686.001
11.367.499
27.763.776
Rakip
98
873.345
15.345.095
23.522.052
= = = =
Fark
-14
-187.344
-3.977.596
4.241.724

14 köylük üstünlüğünüz var onlarda dediğim gibi hesap bırakanlardan gerçek bilgi verin insanların gözlerini boyamayın

HA şunuda unutmadan saldırmazlık anlaşmasını bozmadan 5 gün önce size bildirildi. şimdi gelipte eşkiya ile savaşımızdan faydalandınız diye bahane üretmeyin.

DeletedUser47149

Ziyaretçi
Ayrıca oyunun ilk gününden beri beraber hareket ettiğimiz eski ismi RF -TNT olan klanlarımızı bünyemize kattıktan sonra size Saldırmazlık antlaşmasına uymanızı tebliğ ettik siz ise haritada SA olarak ekli klanlarımıza saldırıp köy aldınız hiç kimse şimdi kalkıpta biz oyun etiğine uyduk şarbon bize saldırsın gibi kaypak laflar etmesin önce kendi karıştırdığınız işleri bir dökün önünüze sonra insanlara laf atın eşkiya ilede SA eklediniz dediğiniz gibi 1-1 kaldık bakalım ne kadar iyisiniz.

kılbıll

Baltacı
Sen hangi istatistiği paylaşıyosun sizle olan 3 savaş ilanımız var 3 ünde de öndeyiz doğru en düşük olanı 14 onu paylaşmışsın diğerlerini de paylaşta görelim hem tnt bizim düşmanımızdı onu bünyenize ekleyerek zaten savaş ilanını yapmış oldunuz bu saatten sonra artık savaş meydanında konuşmak lazım

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Ayrıca oyunun ilk gününden beri beraber hareket ettiğimiz eski ismi RF -TNT olan klanlarımızı bünyemize kattıktan sonra size Saldırmazlık antlaşmasına uymanızı tebliğ ettik siz ise haritada SA olarak ekli klanlarımıza saldırıp köy aldınız hiç kimse şimdi kalkıpta biz oyun etiğine uyduk şarbon bize saldırsın gibi kaypak laflar etmesin önce kendi karıştırdığınız işleri bir dökün önünüze sonra insanlara laf atın eşkiya ilede SA eklediniz dediğiniz gibi 1-1 kaldık bakalım ne kadar iyisiniz.

oyundaki nick ney senin

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
YkovED.png

D2jl5y.png

Burada iki ayrı savaşın resmi var.Bize laf atıyorsunuz ama kendinizde bütün klanlarınızı eklemediğinizden dolayı ayrı ayrı savaşlar açılmış.Birinci resimde orhan abi 5 köy almış gözüküyor çünkü o savaşta olmayan klanınız var.İkinci savaşta 35 köy aldığı gözüküyor.İlk savaşta halusinasyon var ikinci savaşta yok.Sizden de ryuii isimli arkadaş bir savaşta var birinde yok.O arkadaşta 10 köy almış 5 tane vermiş.Halusinasyon hiç köy vermemiş.Orhan abi 4 köy vermiş.Anlayacağın fark 13-14 den çok daha yüksek :)

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Ah şeker çocuk zaman zaman sen ne dansöz çıktın benim savaştığim ekibi bünyeye alacaksın s.a siz bozdunuz diyeceksin git ötede oyna bulandırma kendi beynini

DeletedUser60769

Ziyaretçi
affınıza sığınırım artistlik yapmam lakin birkaç cümle kurmadan geçemem bizler şarbonu w1 de kurduğumuz zaman ne amaç ile oynadı isek bu dünyada da o amaç ile oynarız ki toplama klan dediğiniz klanı büyükleriniz iyi bilir eminim bunu yazan arkadaşımızda iyi biliyordur ki sizin kurucunuz dahil olmak üzere eski şarbon bünyesinde oynamış kişilerdir ve kişilik olarak sevdiğimiz bir kardeşimiz ha biz bu oyunu dünkü oyuncular bize laf etsin diye oynamayız..bana komik gelen konusmalara gelince eşkıya ile dejavu sa yapınca tutuştuğumuz söylenmiş umursamıyoruz bu durumu..bizler dejavu klanına savaş açarken aynı anda ares klanına vurmaya başladık ki bunu iyice bi dipdibe girelim ondan sonra efelik edenler ordularıyla etsinler istedik kimseye ne el etek durduk nede orantısız güç kullandık demem şu ki burada bu konusmalar falan yersiz ve zamansız çünkü dejavudaki dostlarımız hala şarbonun kendilerine vurmadığını biliyorlar..oyunun başından beri sa olduğumuz şarbon muhabbetine gelince dejavu klanının eski düşmanı olan elit klanını bi anda bünyesine katması ne denli doğru bilemem saygı duyduk ve bu saygı çerçevesinde savaş başlattık..burada haddini aşacak şekilde konuşan arkadaşa gelince senide çok önemsemedim lakin yüzümde bir tebessüm oluştu:) seninde klıcın keskin olsun sen tek başınada bizi dağıtırsın zaten paşa yazmana gerek yok biz zaten senin varlığını düşünüp düşünüp ürküyoruz:D

DeletedUser36486

Ziyaretçi
affınıza sığınırım artistlik yapmam lakin birkaç cümle kurmadan geçemem bizler şarbonu w1 de kurduğumuz zaman ne amaç ile oynadı isek bu dünyada da o amaç ile oynarız ki toplama klan dediğiniz klanı büyükleriniz iyi bilir eminim bunu yazan arkadaşımızda iyi biliyordur ki sizin kurucunuz dahil olmak üzere eski şarbon bünyesinde oynamış kişilerdir ve kişilik olarak sevdiğimiz bir kardeşimiz ha biz bu oyunu dünkü oyuncular bize laf etsin diye oynamayız..bana komik gelen konusmalara gelince eşkıya ile dejavu sa yapınca tutuştuğumuz söylenmiş umursamıyoruz bu durumu..bizler dejavu klanına savaş açarken aynı anda ares klanına vurmaya başladık ki bunu iyice bi dipdibe girelim ondan sonra efelik edenler ordularıyla etsinler istedik kimseye ne el etek durduk nede orantısız güç kullandık demem şu ki burada bu konusmalar falan yersiz ve zamansız çünkü dejavudaki dostlarımız hala şarbonun kendilerine vurmadığını biliyorlar..oyunun başından beri sa olduğumuz şarbon muhabbetine gelince dejavu klanının eski düşmanı olan elit klanını bi anda bünyesine katması ne denli doğru bilemem saygı duyduk ve bu saygı çerçevesinde savaş başlattık..burada haddini aşacak şekilde konuşan arkadaşa gelince senide çok önemsemedim lakin yüzümde bir tebessüm oluştu:) seninde klıcın keskin olsun sen tek başınada bizi dağıtırsın zaten paşa yazmana gerek yok biz zaten senin varlığını düşünüp düşünüp ürküyoruz:D

Adam adamlığını yazdığından belli eder böyle. Eline yüreğine sağlık. w32 de gördüğüm en güzel en efendi postu yazmış.

Adı zemzem kendi zehir gibi konuşanlara örnek olur umarım

DeletedUser

Ziyaretçi
21pdvq.jpg

Pkjdv9.jpg

w1'den bu yana 1236123 tane klan kurarak mı devam ediyorsunuz aynı amaç için, merak ettim de :D

DeletedUser

Ziyaretçi
zaten amaç o heralde 1236123 sayısını bir şekilde yakalamak

savaşan tüm klanları tebrik ederim barbar savaşçıları hariç :)

he ilaveten oyun için kasmayın be beyler yenilen tebrik etsin burada bir sinerji yaratalım başlangıç burası olsun :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.