Stalker

• Konuyu başlatan DeletedUser43647
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
bizim de bir çok klanda casuslarımız var..o yandan sıkıntı yok..bizde de vardır mutlaka zaten bulacağız diye de uğraşmıyoruz..rakipden her isteyen oyuncuda gelip gezebilir forumu klanı.. sonra geri gidebilir klanına :)
Arkadaşlar savaşda her şey mubahdırı oynuyorlar saygı duyarız..tek fark var biz alamut kalesindeyiz :)
İşte karakter farkı kalite farkı burada ortaya çıkıyor =)

Ayrıca yetki verip gizli forumu gösterecekseniz gelebilirim tt2

ben en çok ataya gülüyorum troll devam bence
Tişikkirlir wub

ata üzüyon beni hesap silmeden önce öyle demiyordun gel nopda darbe yapalım demedin mi :(
Demedim. Dediysem de sana dememişimdir. İki tane Barış'a dedim klandan ben kışkırtırım dedim klana darbe vuralım dedim tamam dediler :D

Bengam

Ağır Atlı
işte karakter farkı kalite farkı burada ortaya çıkıyor =)

ayrıca yetki verip gizli forumu gösterecekseniz gelebilirim tt2

tişikkirlir wub

demedim. Dediysem de sana dememişimdir. Iki tane barış'a dedim klandan ben kışkırtırım dedim klana darbe vuralım dedim tamam dediler :d
atacim yaniliyorsun dedin çok eminim :)

Ama önmli olan dürüstce savaşmak biz stalker ekibi yönetimi hep bunu yaptık seviyemizi böyle basit şeylerle küçültmedik siz değerli bize inanan klansever arkadaşlarım bunu ap açık biliyor zaten :)

Blackjack06

Bunu sen mi diyorsun ? Yani bizim klanda forumda kavga edenlere mesaj atıp orda mutlu değilsen istersen bize gelebilirsin kucultmedin kendini ? Sonra bu mesaju şikayeti eden mi kuculcek söyle bakalım ?

DeletedUser53352

Ziyaretçi
Hepsi sütten çıkmış ak kaşık bi kendalmi kötü ? O zaman kendal haklı :))

DeletedUser614

Ziyaretçi
Hepsi sütten çıkmış ak kaşık bi kendalmi kötü ? O zaman kendal haklı :))

Birincisi herkes sütten çıkmış ak kaşık değildir. İkincisi her toplulukta aradan çürükler çıkabilir ama bunu bütün topluluğa yamamak farklı bir olay. Önemli olan başındaki insanların bu çürüklere nasıl tepki verdiği. Ama görüyoruz ki Kendal ve tayfası hala bunu savunabilecek karakterde. Kaldı ki nereden biliyorsun sütten çıkmış ak kaşık olmadıklarını? Nasıl bu kadar insan hakkında bilgin oluyor? Nasıl bu kadar rahat yargılayabiliyorsun tanımadığın insanları?

Birincisi herkes sütten çıkmış ak kaşık değildir. İkincisi her toplulukta aradan çürükler çıkabilir ama bunu bütün topluluğa yamamak farklı bir olay. Önemli olan başındaki insanların bu çürüklere nasıl tepki verdiği. Ama görüyoruz ki Kendal ve tayfası hala bunu savunabilecek karakterde. Kaldı ki nereden biliyorsun sütten çıkmış ak kaşık olmadıklarını? Nasıl bu kadar insan hakkında bilgin oluyor? Nasıl bu kadar rahat yargılayabiliyorsun tanımadığın insanları?

Yaw
sen ne sacmaliyorsun .. işin gücün bizim olduğumuz her konuya Salça olmak yapacak bir işin yok anladık ama ata çok boş konusuyorsun . Simdi arada çürükler çıktı oldu . İlk kurşunu karşı taraf sıktı aradan geçen zamana dikkat :) . Bana nasıl geliniyor ise bende oraya öyle giderim bu böyle nettir bende işine gelmeyen sağ da sol da konusulacaksa sen Yapma o zaman bende yapmayayim.

Temiz oyun dediniz de oynamadik mi . Bizde 40 tane casusunuz var diye dalga geçme boyutuna bile gelenler benim 1 tane casususum yaptigini yapamayıp bide üstüne b*k atmak ile uğraşıyor şimdi işinize hadi gülüm . Eğer daha da cirkinleseceksek sıkıntı yok bende malzeme bol çirkinlestirelim var mısınız !!

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yaw
sen ne sacmaliyorsun .. işin gücün bizim olduğumuz her konuya Salça olmak yapacak bir işin yok anladık ama ata çok boş konusuyorsun . Simdi arada çürükler çıktı oldu . İlk kurşunu karşı taraf sıktı aradan geçen zamana dikkat :) . Bana nasıl geliniyor ise bende oraya öyle giderim bu böyle nettir bende işine gelmeyen sağ da sol da konusulacaksa sen Yapma o zaman bende yapmayayim.

Temiz oyun dediniz de oynamadik mi . Bizde 40 tane casusunuz var diye dalga geçme boyutuna bile gelenler benim 1 tane casususum yaptigini yapamayıp bide üstüne b*k atmak ile uğraşıyor şimdi işinize hadi gülüm . Eğer daha da cirkinleseceksek sıkıntı yok bende malzeme bol çirkinlestirelim var mısınız !!

sin ni siçmiliyirsin :D :D
Allah'tan boş konuşmuşum. 2 paragraf yazmışsın :D Dolu konuşsak ansiklopedi çıkarıp gazetede kuponla dağıtırdın herhalde :D
Kendal temiz oyun oynadığın ban yemediğin bir tane dünya göstersene bana :D :D Daha geçen klasikte 16 kez ban yedim diyordun :D Yapıp yapıp istersem çok temiz olurum ayağı yapma şimdi. İstediğin kadar çirkinleşebilirim ayrıca. Aynada ben bile kendime bakmıyorum bazen tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
adamlar bildiğin çirkefliği savunuyor lan :D :D
kabul ediyorlar yani hesaptan küfür ettiklerini falan. vay bee..

DeletedUser614

Ziyaretçi
adamlar bildiğin çirkefliği savunuyor lan :D :D
kabul ediyorlar yani hesaptan küfür ettiklerini falan. vay bee..

Ama onlar da yaptı :ASDF:ASD:D :D Savunma seviyesine bak :D İlkokul seviyesi resmen :ahahahahha A:SDFA:SD:D:d Gülme krizine giriyorum bunları okuyup :D

DeletedUser51989

Ziyaretçi
Klanımı tebrik ediyorum. Böyle bir olayı dahi savunacak ve övünecek insanlarla daha konuşulacak pek bir şey olmasa gerek.Böyle güzel raporlarla cevap vermek daha iyi olacaktır. iyi oyunlar.

egElif.

Baltacı
C3 teki muhabbetlere girerseniz işin içinden çıkamazsınız. Benim adımı mümkün oldukça az kullanmaya gayret edin. C3 ün başında yapılan çok şey var. O yüzden şu konuşmalarda pusula sercan ve ben ciddi anlamda zan altında kalmışız. Yapılan hareketi desteklemiyorum ama konuşmalara bakılınca şu anda bana "abi neler yapmışsınız" diyen insanlar var.Biraz düşünerek yazın kendinizi de rezil etmeyin. Boşu boşuna tartışma ortamı yaratmayın.

sin ni siçmiliyirsin :D :D
Allah'tan boş konuşmuşum. 2 paragraf yazmışsın :D Dolu konuşsak ansiklopedi çıkarıp gazetede kuponla dağıtırdın herhalde :D
Kendal temiz oyun oynadığın ban yemediğin bir tane dünya göstersene bana :D :D Daha geçen klasikte 16 kez ban yedim diyordun :D Yapıp yapıp istersem çok temiz olurum ayağı yapma şimdi. İstediğin kadar çirkinleşebilirim ayrıca. Aynada ben bile kendime bakmıyorum bazen tt2

Bilmeden konuştuğun belli bir daha seni kaale almayacam canım . Sende bilmeden kendini yorma ne bu konu üstünde ne diğer konu üstünde nede başka konular üstünde . Hadi gülüm naş

DeletedUser48024

Ziyaretçi
C3 teki muhabbetlere girerseniz işin içinden çıkamazsınız. Benim adımı mümkün oldukça az kullanmaya gayret edin. C3 ün başında yapılan çok şey var. O yüzden şu konuşmalarda pusula sercan ve ben ciddi anlamda zan altında kalmışız. Yapılan hareketi desteklemiyorum ama konuşmalara bakılınca şu anda bana "abi neler yapmışsınız" diyen insanlar var.Biraz düşünerek yazın kendinizi de rezil etmeyin. Boşu boşuna tartışma ortamı yaratmayın.

Rahmi Hatırlarsan Biz Zamanında Kapattık O Defterleri Lakin Senin Adını Kullanıp Prim Yapmaya Çalışan Arkadaşlar Var :)

egElif.

Baltacı
Abi aranızda atışıyorsunuz da lütfen benim adımı kullanmayın bu tarz sohbetlerde. Bir deli bi kuyuya bi taş atıyor 40 akıllı... diyecem de akıllı falan yok ya :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bilmeden konuştuğun belli bir daha seni kaale almayacam canım . Sende bilmeden kendini yorma ne bu konu üstünde ne diğer konu üstünde nede başka konular üstünde . Hadi gülüm naş

Oyunda bütün pislikleri yapıp gelip burada bana boş yapma! Kimin ne olduğunu, neler yaptığını görüyor zaten herkes. Sen git kendine sokmaya devam et casusu!