Stalker

• Konuyu başlatan DeletedUser43647
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48024

Ziyaretçi
kendinden bahsetme bu kadar emin,efsane mızrak katilim benim :) lan sen kimsin ki senle bir husumetim olsun,geçmişte mi yendin beni yoksa hesap mı sildirdin nerede emin :).O kafa o beyni taşiyamıyor bak emin,iki üç kelimeyle sanırsn bilgili adam ama nerede :) neyse tartışacak durumda değilim o nedenle insanlar hakkında konuşacakken acaba ben insanların gözünde nasılım demen lazım egoist noob. :))

Bayram Siz Hala Classiğin Acısını Atlatamamışsınız. Ne Çabuk Unuttun Raidde Atarlı Atarlı Konuştuğun Günleri. Hadi Classic Geçmişte Kaldı Dicem De Sizin Dilinizden Bir Türlü Düşmüyor Adım :) Bunun Kuyruk Acısından Başka Tarifi Olamaz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya hahahahh bana dedi nirvana dedi :D yüzsüzlük dedi :D

Klanla hiç bir alakam yok aksine olaydan duyduğum rahatsızlığı da belirttim.. Stalk ile savaşıyoruz diye casusu şamars mı sokuyor? Tek ihtimal bu ise bu stalker'ın küçük bir klan olduğunu gösterir..

Ama mesela bir örnek; Haritada alakasız bir klan olup sırf stalk'ın içinde neler döndüğünü merak eden biri, bu casusu sokabilir. Bu da stalk'ın büyük bir klan olduğunu, düşmanları tarafından korkulan bir rakip olduğunu gösterir...

Şimdi emin :) bu 2 örneği düşün, kavramaya çalış :) beynini birazcık yoracağım ama yanmaz inş :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Bayram Siz Hala Classiğin Acısını Atlatamamışsınız. Ne Çabuk Unuttun Raidde Atarlı Atarlı Konuştuğun Günleri. Hadi Classic Geçmişte Kaldı Dicem De Sizin Dilinizden Bir Türlü Düşmüyor Adım :) Bunun Kuyruk Acısından Başka Tarifi Olamaz :)

:)) Ahhaahahaahhah classicte acıdan bahsediyor,ulan naptın bana sen Alllah aşkına sen bana ne yapabildin boş laftan öte,egoistliğin seni aşmış farkında değilsin,ben seni de karakterini hiç sevmedim,ayrıca kuyruk acısı kavramını izah edeyim sana şahsen benim bir acım yok hiç bi halt edemedikten sonra,şimdi açıklıyorum egoistliğin c3te olmuştu rahmiye atar gider çok iyi oyuncuyunm diye gösterip ta ki rahminin seni ordusuz misle alıp terk ettiğinden beri bak işte bu senin kuyruk acısı dediğin şey olabilir.Sonra da yüzsüz gibi halen burada kendini velinimetten sayman ne acı :(

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Ya hahahahh bana dedi nirvana dedi :D yüzsüzlük dedi :D

Klanla hiç bir alakam yok aksine olaydan duyduğum rahatsızlığı da belirttim.. Stalk ile savaşıyoruz diye casusu şamars mı sokuyor? Tek ihtimal bu ise bu stalker'ın küçük bir klan olduğunu gösterir..

Ama mesela bir örnek; Haritada alakasız bir klan olup sırf stalk'ın içinde neler döndüğünü merak eden biri, bu casusu sokabilir. Bu da stalk'ın büyük bir klan olduğunu, düşmanları tarafından korkulan bir rakip olduğunu gösterir...

Şimdi emin :) bu 2 örneği düşün, kavramaya çalış :) beynini birazcık yoracağım ama yanmaz inş :)

:) Bence Sen Hala Olayı Anlamamışsın :) Verdiğin Örnek Bile Birbiri İle Çelişiyor. Şuan Worldde Casus Olmayan Klan Yok :) Yani Senin Dediğine Göre Worlddeki Bütün Klanlar Küçük :D İşin Garip Tarafı Böyle Bir Yüzsüzlük Yapıp Hala Burada Rahat Rahat Konuşabiliyorsunuz :) Sözüm Sadece Sana Değil :) O Ufacık Aklınla Gelip Bu Konuya Salça Olduğun İçin Bir Nebze De Olsa Sen De Nasiplendin Yazdıklarımdan :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Neyse bu konu stalk ın rapor başlığı başka yerlere gitmesin :) Bireysellik bireyselde kalsın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
No no no no, anlamadın sen emin kardeş :D

Ben diyorum ki biz savaştık diye biz mi sokucaz, herhangi biri. Ego bey :)

DeletedUser48024

Ziyaretçi
:)) Ahhaahahaahhah classicte acıdan bahsediyor,ulan naptın bana sen Alllah aşkına sen bana ne yapabildin boş laftan öte,egoistliğin seni aşmış farkında değilsin,ben seni de karakterini hiç sevmedim,ayrıca kuyruk acısı kavramını izah edeyim sana şahsen benim bir acım yok hiç bi halt edemedikten sonra,şimdi açıklıyorum egoistliğin c3te olmuştu rahmiye atar gider çok iyi oyuncuyunm diye gösterip ta ki rahminin seni ordusuz misle alıp terk ettiğinden beri bak işte bu senin kuyruk acısı dediğin şey olabilir.Sonra da yüzsüz gibi halen burada kendini velinimetten sayman ne acı :(

Ahahahah :) Hele Rahmiye Bir Sor Bakalım Nasıl Aldın O Köyleri Diye. Ula Adam Kendi Ağzıyla İtiraf Etti Hesap Bakıcısı Köyleri Boşalttı Biz De Aldık Diye :) Ve Bana Bakıcının Dediği Emin Anti Alacağına Köyleri Pusulaya Bıraktım :)

Sen De Gelmiş Bununla Mı Hava Atıyorsun :) Ne Kadar Aciz Bir Durumda Olduğunu Göstermiş Oldun :)

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Bu Arada Stalker Klanındaki Arkadaşlar Kusura Bakmasın Konuyu Biraz Dağıttık Ama :) Kısa Zamanda Güzel Raporlar İle Başlık Kaldığı Yerden Devam Eder İnş :)

DeletedUser21873

Ziyaretçi
@ ayaz hesaptan küfür edileli kaç gün geçmiş, şikayet op zamanı yapılıyor... daha fazla açıklamaya gerek yok. iyi oyunlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Her neyse yanlış birşey yapılmış kim yaptı ise. Ben zaten iyi ki yapmış demiyorum.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ahh ahh nerede o eski ban atan modlarımız :D

Ayaz sen pek tanımadığın için yanlış taraftasın. Zamanında forumda bayağı makarasını yapmıştık Kendal'ın casus konusuyla ilgili olarak. Kendal kendime bile soktum demişti de hunharca eğlenmiştik :D FA:SDF:D Kendi kendine casus sokan adam Kendal :SDF:D

Çağırın Batu'yu, Barış'ı, Erdem'i arşivlerinden bir şeyler çıkarsınlar da tekrar eğlenelim :D

Bengam

Ağır Atlı
Ahh ahh nerede o eski ban atan modlarımız :D

Ayaz sen pek tanımadığın için yanlış taraftasın. Zamanında forumda bayağı makarasını yapmıştık Kendal'ın casus konusuyla ilgili olarak. Kendal kendime bile soktum demişti de hunharca eğlenmiştik :D FA:SDF:D Kendi kendine casus sokan adam Kendal :SDF:D

Çağırın Batu'yu, Barış'ı, Erdem'i arşivlerinden bir şeyler çıkarsınlar da tekrar eğlenelim :D

bende vardı :) frmat attım. ama kendalın tutumuda gerekli bir tutum olabilir mesela biz atayı nopa garez casusu olarak soktuk adam kurucu oldu :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Kendal bu işin piri, her yere casus sokar, adam kendine bile sokabiliyor.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Atma Bünyamin :D Ben Anti NOP klanının casusuydum. Garezle işim olmaz tt2
Ama Kendal'ın olayı çok farklı :D Adam dünyada bir ilki yapmıştı. Kendi kendine sokmuştu
e2P8g2.gif
Yanlış anlamayın casusu :D O yüzden pek şaşırmamak gerekiyor bu gibi durumlara :D

Lloyd

Casus
ahmedinejad resmen iran savunması yapmış kesimler yeni bir dünya için çok güzel saldıran tarafıda ayrıca tebrik ediyorum 3/4 kami yeter diyip geçmemişler ama yinede olmamış tebrikler arkadaşlar.

ata bırak artık trolü forumcumusun trolcümüsün karar ver tt2

DeletedUser43647

Ziyaretçi
bizim de bir çok klanda casuslarımız var..o yandan sıkıntı yok..bizde de vardır mutlaka zaten bulacağız diye de uğraşmıyoruz..rakipden her isteyen oyuncuda gelip gezebilir forumu klanı.. sonra geri gidebilir klanına :)
Arkadaşlar savaşda her şey mubahdırı oynuyorlar saygı duyarız..tek fark var biz alamut kalesindeyiz :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
ahmedinejad resmen iran savunması yapmış kesimler yeni bir dünya için çok güzel saldıran tarafıda ayrıca tebrik ediyorum 3/4 kami yeter diyip geçmemişler ama yinede olmamış tebrikler arkadaşlar.

ata bırak artık trolü forumcumusun trolcümüsün karar ver tt2

Abi bırak şimdi saldıranları tebrik edip iki tarafa da iyi görünmeyi :D Görmüyor musun adamlar casus sokmuş :D

Ayrıca troll olduğum için belki de forumcu oldum wub

Bengam

Ağır Atlı
Abi bırak şimdi saldıranları tebrik edip iki tarafa da iyi görünmeyi :D Görmüyor musun adamlar casus sokmuş :D

Ayrıca troll olduğum için belki de forumcu oldum wub

ata üzüyon beni hesap slmeden önce öyle demiyordun gel nopda darbe yapalım demedin mi :(

DeletedUser48024

Ziyaretçi

Bayram Al Buda Sana Son Postum :) Başka Birinin Başarısı İle Övünmeye Çalışıp Yine Başarısız Oldun :)