Garez [ grz~~]

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Başarılar dilerim ümit :) la bugün ne başarı diledim ben :D kendime kalmadı

DeletedUser57249

Ziyaretçi
isimlere bi baktim önkayittan,şaşırdim dogurusu bireysel olarak en yetenekli oyunculari barindira klan açık ara. Ama bir cogu asilmaz gibime geldi. Başarilar.

DeletedUser60284

Ziyaretçi
isimlere bi baktim önkayittan,şaşırdim dogurusu bireysel olarak en yetenekli oyunculari barindira klan açık ara. Ama bir cogu asilmaz gibime geldi. Başarilar.

hayirdir hiçte slm.vermiyosun piyasada yokuz diye unuttunmu nen beni

DeletedUser

Ziyaretçi
Sistemin cocugu bünyamin bu world bi fark yaratmanı bekliyorum kardeşim başarılar :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bünyamin kadro güzelmiş. Birkaç oyuncun ile temasa geçiyorum haberin olsun. Fazla güçlü olmayın :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben 2007'den beri oynuyorum bir şey olmuyor :D

Şişşt Crespo'yu versene be :D Yunus'ta gelecek ikisini ayırmayalım :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Gör bunları Crespo vazgeçilmez değilsin. Bedelini bulsan seni satacaklar. Senin yerin Yunus'un yanı Nop klanı :D

DeletedUser57249

Ziyaretçi

bünyamindi degil mi ? Presine girdim bi arkadaşin klaninda.Dedigim gibi ekibin cok iyi uyumu yakalarsaniz süper. Bana oyunu ögreten cobain76 hakan abiler felanda sizde. Sonra crespo, myw bu kadroyu kacirdigim bende uzuldum telafi ederiz artik bir ara : P

Bengam

Ağır Atlı
bünyamindi degil mi ? Presine girdim bi arkadaşin klaninda.dedigim gibi ekibin cok iyi uyumu yakalarsaniz süper. Bana oyunu ögreten cobain76 hakan abiler felanda sizde. Sonra crespo, myw bu kadroyu kacirdigim bende uzuldum telafi ederiz artik bir ara : P

nasip kardeşim

DeletedUser60603

Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba bu oyunda ilk klanım GRZ di ben tekrar sizinle birlkte olmak istiyorum davetimi kabul edin lütfen

DeletedUser46266

Ziyaretçi
Başarılar Bünyamin.ben seni tutuyorum:)

Ata yı boşver sınavı bahne eder 2 3 köyle takılır oyun oynamaz :) yanlış mıyım Ata