Favori Oyuncular

• Konuyu başlatan DeletedUser14924
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60347

Ziyaretçi
favorim faruk2829. Kesin bu dünyada da başlar :D:D:D

DeletedUser60284

Ziyaretçi
bi sure sonra burda konusanlarin hic biri dunyada olmicak herhangi biri 1. olur favorim herhangi biri

DeletedUser37444

Ziyaretçi
Gaara
Super Bucur
Monte Kristo
Pwnstaer
Ottowar
Aliya İzzet
Thtuloveme
Karaduman
Asilzade
Gebzeli
Elzzem
Bolubjk
Larken
Trabzonspor
Scruffy
Enestensaygılar
ve de Norm:D:D

seçin beğenin alın size favorilerim:)

Black Swan.

Ağır Atlı
Bolubjk ? :D oynasa iyi diyebiliriz ama oynasa :) server acildigi gun mehmeti goruyoruz hooop mehmet yok hokus pokus :p

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Başlıkta favori oyuncular yazıyor ama millet durmadan kankalarını yazıyor yukarıda yazılan isimlerin çoğu hangi dünya da ne yapmış da favori olmuş hangi dünyanın sonun da ismini yazdırmış... Lafım genel , sözüm meclisten dışarı.

DeletedUser60284

Ziyaretçi
Başlıkta favori oyuncular yazıyor ama millet durmadan kankalarını yazıyor yukarıda yazılan isimlerin çoğu hangi dünya da ne yapmış da favori olmuş hangi dünyanın sonun da ismini yazdırmış... Lafım genel , sözüm meclisten dışarı.

bu baslik sohbet amacli bisi dostum cok ciddiye almana gerek yok illa bi dünyanın sonuna isim yazdirmaya gerek yok büyük oyuncu olmak için , herkesin kendince bi oyun tarzi vardir mesela ben bu dunyayi kapatacagimi bilsem 1 sene ayni dunyada oynamam o kadar zamana yazik 2 sene sonra ayni dunyada hala mis atiyosun cok angarya bisi :) eminim ki çoğu kisi bu sekil düşünüyordur onun icin sen favori oyuncunu yaz keyfine bak

DeletedUser58317

Ziyaretçi
Siyahgiyenadam (Ömer)
radjap (osman)

Bu aralar çıkış yakalayan MoussaWA(enes) ilk sırada yer alamasalarda oynarlarsa ilk 5 de olurlar

DeletedUser

Ziyaretçi
Gaara
Super Bucur
Monte Kristo
Pwnstaer
Ottowar
Aliya İzzet
Thtuloveme
Karaduman
Asilzade
Gebzeli
Elzzem
Bolubjk
Larken
Trabzonspor
Scruffy
Enestensaygılar
ve de Norm:D:D

seçin beğenin alın size favorilerim:)

oooöhh kadroya bak :D bu ne la :D

kral emrexx

Milis
BENGAM :)
***DAYI***
Crespo
*Croze*
Togit0
Cobain76
Gokhan14
-shadowlord-
**serdar**
.onmylove
NOT; daha sıralardimda yoruldum

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok pis favori olurum :) favori seven kızlar eklesin ;)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
bu baslik sohbet amacli bisi dostum cok ciddiye almana gerek yok illa bi dünyanın sonuna isim yazdirmaya gerek yok büyük oyuncu olmak için , herkesin kendince bi oyun tarzi vardir mesela ben bu dunyayi kapatacagimi bilsem 1 sene ayni dunyada oynamam o kadar zamana yazik 2 sene sonra ayni dunyada hala mis atiyosun cok angarya bisi :) eminim ki çoğu kisi bu sekil düşünüyordur onun icin sen favori oyuncunu yaz keyfine bak

Ben başlığın gereksizliğini vurguladım her world her world dünyada oynamayan oynamayacak adamların bile adları yazılıyor hayır aynı worldde 2 sene sonra mis attmak angarya diyorsun yıllardır doymadı millet burada favori belirtmeye. :D