özgürlük

• Konuyu başlatan DeletedUser55049
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Beyler twitter dan etkileşime gecicez. Tag ı açtık bu akşam belli bir saat içinde yüklenip tt ye sokucaz yardımcı olmak isteyenler twitter : @senbeniunut ulaşın.

DeletedUser36433

Ziyaretçi
ne oldu şimdi hiç bir acıklama bile yapılmadı herkese ban atıldı susmaları için.. bu yapılan tutum ve tavılar ne kadar doğru ?

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar burada kural dışı birşey yazmayalım twitter dan etkileşime geçelim benim kurduğum cümlelerde kural ihlali içeren bir sözcük dahi yok herkes dikkat etsin twitter hesabı olmayan arkadaşlardan ricam hemen 5 dk içinde bir twitter hesabı acabiliyorsunuz 1 twit 1 twittir

DeletedUser36433

Ziyaretçi
Kural ihlali yapsanda yapmasanda konu kapatılacaktır :)

Yetki bizde buranın erkeği biziz diyorlar cünki kimsenin görüş ve fikirlerinin önemi yok gözlerinde..

Baya bi takipcim var twt'da yanınızdayim.

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Sizin hesabınız mı uzaklaştırma aldı anlayamadım? Size neden açıklama yapmak zorundayız?
Uzaklaştırma alan neden dolayı banlandığını biliyor. Herkese inanmayıp kendisini sıkıştırsanız neden dolayı banlandığı söyler size. Tabi gerçekten söyleyecek yüzü varsa..

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Sizin hesabınız mı uzaklaştırma aldı anlayamadım? Size neden açıklama yapmak zorundayız?
Uzaklaştırma alan neden dolayı banlandığını biliyor. Herkese inanmayıp kendisini sıkıştırsanız neden dolayı banlandığı söyler size. Tabi gerçekten söyleyecek yüzü varsa..

:) 50 yaşında ki adam neden ban yer .. Ne yapmış söyleyin bilelim ama bana burda politika yapma beceremiyorsun. Araştırdık adam haklı Dağilabilirsin ...

DeletedUser55049

Ziyaretçi

Sayın Cadu modum lütfen siz dahil olmayın sizi sever sayarız

Bu bir değil iki değil.

DeletedUser49742

Ziyaretçi
:) 50 yaşında ki adam neden ban yer .. Ne yapmış söyleyin bilelim ama bana burda politika yapma beceremiyorsun. Araştırdık adam haklı Dağilabilirsin ...

Niye 50 yaşındaki bir adam ban yiyemez mi? Böyle bir kural mı var? Neden kendinizi bilmek zorunda hissediyorsunuz? Burada politika yapmıyorum ayrıca. Herkes kendini niçin ban yediğini bilir. Koskoca 50 yaşındaki adam bile yalan söyleyip sadece kendi yazılarını burada kesip kesip paylaşıyorsa ki siz bunu bile fark etmediğinizden eminim. Çünkü yapılan işlemleri tek tek kontrol ettim. Çok güzel şeyler yapmış kendisi :) Hangi yüzle gelip burada bizi suçluyor 50 yaşındaki adam çok şaşırdım gerçekten :)

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Siz bu kişileri ne kadar iyi tanıyorsunuz peki? Emek verip premium kasmış diyorsunuz? O premiumu nasıl kasmış bilgisayar başında mı bilginiz var mı :) Benim bilgim var hatta diğer operatorlerinde bilgisi var. Sistem üzerinden çok güzel hepsi görünüyor. :) Arkadaşınıza ulaşabiliyorsanız gitsin bizi şikayet etsin şirkete. Mademmm bu kadar haklı :) Bakalım ne cevap alacak hesabı incelendiğinde size söyler gelen cevaplarıda. Tabi gerçekleri söylerse. Kabul mü?

Bakın beni burada herkes tanıyor. Zaten yapılan işlemleri bizlerde kontrol ediyoruz yetmiyor lider yetmiyor comamız takip ediyor. Sizler hemen nasıl bu tarz şeylere inanabiliyorsunuz ben bunu anlamakta zorluk çekiyorum. Sizler sistemi göremiyorsunuz ki yapılan uygunsuzlukları göremiyorsunuz. Sadece uzaklaştırma alan kişi ne derse ona inanıyorsunuz. Sanki biz bir şey kazanıyoruz banladığımızda prim alıyoruz :)

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Siz bu kişileri ne kadar iyi tanıyorsunuz peki? Emek verip premium kasmış diyorsunuz? O premiumu nasıl kasmış bilgisayar başında mı bilginiz var mı :) Benim bilgim var hatta diğer operatorlerinde bilgisi var. Sistem üzerinden çok güzel hepsi görünüyor. :) Arkadaşınıza ulaşabiliyorsanız gitsin bizi şikayet etsin şirkete. Mademmm bu kadar haklı :) Bakalım ne cevap alacak hesabı incelendiğinde size söyler gelen cevaplarıda. Tabi gerçekleri söylerse. Kabul mü?

Bakın beni burada herkes tanıyor. Zaten yapılan işlemleri bizlerde kontrol ediyoruz yetmiyor lider yetmiyor comamız takip ediyor. Sizler hemen nasıl bu tarz şeylere inanabiliyorsunuz ben bunu anlamakta zorluk çekiyorum. Sizler sistemi göremiyorsunuz ki yapılan uygunsuzlukları göremiyorsunuz. Sadece uzaklaştırma alan kişi ne derse ona inanıyorsunuz. Sanki biz bir şey kazanıyoruz banladığımızda prim alıyoruz :)

Yahu sacmalama ne sacmaliyorsun sen en yüksek mahkemede bile insanlara delil sunulur .. Sen kimsin ki adama delil sunmuyorsun .. O adama aciklamasini yap . Deki sen illegal işlemler yapıyorsun Ne yapıyor bu adam söyle ??? Kendisi çok iyi tanıyorum .. Madem yanlış tanıyorum cidden bu adam bize başka gözüküyor . Ticket de bunu bunu yapmissin deyın adama .. O zamana kadar kimse yemez . Hadi bu adamların 1 i böyle 2 si böyle kacta ne etti ? Hepsi mi yalan dolan :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Gerçekten bu mantıkla mı yaşıyorsun Kendal? Yaşı ilerleyen bir insanın çok dürüst ve iyi insan olduklarını mı söylüyorsun?

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Ozet geçiyorum
Koskoca ağır ceza mahkemeleri bile birine ceza verirken açıklama yapmak zorundalar..

Siz kimsiniz ki verdiğiniz uzaklaştırma cezalarına açıklama yapmak zorunda olmayasınız ???
Hem Delillerine kadar göstermek hemde en açık dille her türlü ayrıntısıyla verdiğiniz cezaların açıklamalarını insanlara yapmak zorundasınız!!

Bakalım ticket den adamın köyleri gitmeyene kadar hesabi silinmeyene kadar açıklama yapabilecek misiniz . :) birazcık emeğe sayginiz var ise ;)

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Gerçekten bu mantıkla mı yaşıyorsun Kendal? Yaşı ilerleyen bir insanın çok dürüst ve iyi insan olduklarını mı söylüyorsun?

Ata savunma bana . Adam birsey yapmissa ne yaptığını o ticket sisteminde aciklayacaklar... Ne yapmış bu adam söylesinler tamam diyelim haklılar .. Kestiip atamazlar kimseyi insanların haklarına sonuna kadar saygı göstermek zorundalar ...

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Zaten gerekli açıklamalar kendisine yapıldı :) Biliyorsunuz ki burada ticket yazışmaları ve resimleri yasak. Madem çok iyi tanıyorsunuz bütün yazıları kendiniz isteyin özelden okuyun. Burada 3. şahıslara açıklama yapma zorunluluğumuz yoktur. Bunu sizde biliyorsunuz.
Sadece burada yanlış anlama olmasın diye bu kadar açıklama yapıyorum sizlere.

Bu arada işlemler yapılırken bütün ama bütün deliller tutuluyor ve oyuncuya bu şekilde işlem yapıyoruz ve sizde biliyorsunuz ki oyuncu hangi nedenden dolayı uzaklaştırma aldığını kendisine de bildiriyoruz. İsterseniz tam sayfa olarak herhangi bir oynama yapılmadan bütün konuşmaları kendisinden alabilirsiniz madem bu kadar iyi tanıyorsunuz.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Yahu cadu modum şu benim imzaya bir göz atıver :D Birkaç 0 fazla kaçmış gibi :D

Luciferr

Baltacı

Ata savunma bana . Adam birsey yapmissa ne yaptığını o ticket sisteminde aciklayacaklar... Ne yapmış bu adam söylesinler tamam diyelim haklılar .. Kestiip atamazlar kimseyi insanların haklarına sonuna kadar saygı göstermek zorundalar ...

ağır ceza mahkemelerinde, ceza alan kişiye ve 1. dereceden yakın akrabalarına cezanın sebebi acıklanır. Sen can dundar davaları gibi zannediyorsun herhalde her agır ceza mahkemesının sonucu.

Ayrıca ban yiyen kişiye acıklama yapılıyor, ben yediğimde adamlar bi güzel acıklamıslardı. Ceza alan adam neyden aldıgını yazsın. Bottan mı almıs illegal yoldan pre alıp satmaktan mı almıs neyden almıs ? Gerçi 50 de olsa 5 de olsa yalan söyleyebilir. Kendi aramızda da muhabbeti geçti, açıkçası bende neyden ceza aldıgını merak ettim

DeletedUser49742

Ziyaretçi
ağır ceza mahkemelerinde, ceza alan kişiye ve 1. dereceden yakın akrabalarına cezanın sebebi acıklanır. Sen can dundar davaları gibi zannediyorsun herhalde her agır ceza mahkemesının sonucu.

Ayrıca ban yiyen kişiye acıklama yapılıyor, ben yediğimde adamlar bi güzel acıklamıslardı. Ceza alan adam neyden aldıgını yazsın. Bottan mı almıs illegal yoldan pre alıp satmaktan mı almıs neyden almıs ? Gerçi 50 de olsa 5 de olsa yalan söyleyebilir. Kendi aramızda da muhabbeti geçti, açıkçası bende neyden ceza aldıgını merak ettim

Kuralları ben koymuyorum maalesef. Her oyunda belirli bir kural vardır. Burada da 3. şahıslara hangi nedenden dolayı uzaklaştırma alındığı söylenemez. Zaten kendisi biliyor sizinde yazdığınız gibi.

Atalet

Çaylak
Forumda cezalar yayınlanırsa guzel olur , en azından ses getıren durumlarda gelıp bılgı verılse bugünkı gıbı bır kargaşanın önüne gecılır dıye düşünmekteyım.

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Bu konuyu öneri başlığında açabilirsiniz.