Dejavu - Eşkiya Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser51635
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
EŞKİYA worlde vurup çıkmaya girmedi bu sefer. EŞKİYA worldü kapatmaya girdi ve kapatacak bu bu kadar basittir :) Buna.ne Dejavu ne Anka engel olabilir :)

Nuri worldde değilim hacı kim kimi yollamış söyle hemen aydınlatayım seni :D

Anlatamıyorum galiba. Dejavu klanlarını yenemezler. İsterlerse onlar kapatır ya da hesap silip giderler :D Sen istersen onlardan 500 köy fazla al sonuçta hesap sil yaptıklarında yenilmiş olmuyorlar :D

DeletedUser57761

Ziyaretçi
eşkiya sevdalilari world bitince bekliyorum sizi buralara tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Eşkiya bu savaştan galip çıkamaz.Klan yeterince pasif ve klanı taşıyacak lider özellikli oyuncu veya oyuncular ya asılmıyo yada yok.

Atalet

Mızrakçı
bu klanların küçükken başının ezilmesine izin verilmemesinin sebebi neydi :D Sebebi neydiki :D bir gülme gelıyor demekki bizim bugune gelmemızın nedenı eşkiyanın bız kucukken basımızın ezılmesıne ızın vermemesı sagol varol eşkiya iyiki varsın

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Anlatamıyorum galiba. Dejavu klanlarını yenemezler. İsterlerse onlar kapatır ya da hesap silip giderler :D Sen istersen onlardan 500 köy fazla al sonuçta hesap sil yaptıklarında yenilmiş olmuyorlar :D

Hea anladım :D Benim jeton köşeli hacı zor düşüyor :::D

DeletedUser55545

Ziyaretçi
atajean oynadığın klanın hakkının veren bir oyuncusun.
daha dün forum da farklı oluşumlar var vs diye ağladığın günleri de unutmadık.
ama gerçekten boş bi adamsın.
gir bak bakalım ''yenildiği'' ya da ''hesap sil'' yaptığı tüm serverlar da forumlarda rakibi aşağılayan ya da dalga geçilen(abartılı) tek post var mı?
şimdi üzerine vazife olmayan konu da boş konuşmayı kes ve git muhabbet te post kas''FORUMCU''...

DeletedUser55128

Ziyaretçi
bu klanların küçükken başının ezilmesine izin verilmemesinin sebebi neydi :D Sebebi neydiki :D bir gülme gelıyor demekki bizim bugune gelmemızın nedenı eşkiyanın bız kucukken basımızın ezılmesıne ızın vermemesı sagol varol eşkiya iyiki varsın

tanımıyorum seni cevap vermicem

DeletedUser55545

Ziyaretçi
tanımıyorum seni cevap vermicem

Oyunun başından beri içinde bulunduğumuz savaşları başla strateji gereği yaptığımız hamleleri ve bugün geldiğimiz duruma en azından saygı beklerdim Eşkiya Ailesinden.
''başını ezme-ağzına küçükken biber sürme'' gibi tabirler yakışı kalmadı.
söylediğini de gelince Eşkiya savaşının bu kadar geçe kalması bizim dezavantajımız baştan rahat bırakmamalıydık.
İYİ OLAN KAZANSIN der geçerim.

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Biraz dinlensin ben yabancı değilim bana koysada zoruma gitmez ama sizin baya bi zorunuza gitmiş :D

DeletedUser55128

Ziyaretçi
yaptığım hiçbir yorum eşkiya ailesini bağlamaz kendi düşüncelerimi belirttim

DeletedUser614

Ziyaretçi
atajean oynadığın klanın hakkının veren bir oyuncusun.
daha dün forum da farklı oluşumlar var vs diye ağladığın günleri de unutmadık.
ama gerçekten boş bi adamsın.
gir bak bakalım ''yenildiği'' ya da ''hesap sil'' yaptığı tüm serverlar da forumlarda rakibi aşağılayan ya da dalga geçilen(abartılı) tek post var mı?
şimdi üzerine vazife olmayan konu da boş konuşmayı kes ve git muhabbet te post kas''FORUMCU''...

Anlamamak için uğraştığınız kadar savaşta uğraşsanız kazanırdınız savaşı. Yazdığım yazı bu. Hala bu lafımında arkasındayım.
" Belki olay aynı değil ama saygı duyularak yapılan bir savaşta istatistikler kötü giderken profiline "Dejavu klan hiçbir dünyada yenilmemiştir. Dejavu klanları dünyayı ya kapatarak yada hesap silerek terkeder." yazarak operasyona katılan, operasyonu planlayan, operasyonu yapan klanın emeğini yok sayarak saygısızlık yapmıştır. "

Ne zaman farklı oluşumlar var diye ağladım? :S
Ayrıca savaş zamanıyla ilgili bir yazım da yok farkındaysanız. Hatta güzel bir operasyon yaptığınızı ama sonucun sizin açınızdan başarısızlık ile sonuçlandığını yazmıştım. Benim burada söylediğim şey savaş sonrası.

O kadar yazıyorum ama anlıyor musunuz?

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Bize yabancı gerçi oyundan değil forumdan tanışıklığımız var.
yalnız asıl konu oynamadığı bir server da gereksiz boş lakırtı yapıyorsa koyan da dinlenen de bellidir.Sana ve klanına gelince yenersiniz bizi ilerleyen server lar da gel boş bırakma forumu :D

okadar5

Baltacı
simdi aklima geldide su hoca kimdi :D musab galiba
deprem ile ilgili bi baslik acilmislar forumda onun altinda bile destek ariyordu :D :D :D

hardiskimde canim sikiltikca acip acip guldugum bi w21 dejavu klasorum var cok iyi :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
simdi aklima geldide su hoca kimdi :D musab galiba
deprem ile ilgili bi baslik acilmislar forumda onun altinda bile destek ariyordu :D :D :D

hardiskimde canim sikiltikca acip acip guldugum bi w21 dejavu klasorum var cok iyi :D

Ya sen ne kadar boş adamsın :D Git ötede post kas :ASDF:DS:D :D :D
Hep kendini düşünüyorsun. Biraz paylaşımcı ol. Bir ara onları bana da göndersene pampa :D

DeletedUser57931

Ziyaretçi
Dejavuya başarilar bu savasi kazanicagindan hicşuphem yok :)

DeletedUser57931

Ziyaretçi
Dejavu tek grup olarak gelmedi içinde sağlam ailelerin bulunduğu bir grup halinde girdi w ye savunma yönünden problem ekibini birlikte oynamaya çağırdı saldırı desen Allah ne verdiyse zaten :D bu savasi savunmalar belirlicek w28 problem ekibi eskiyaya göre açık ara fark olusturucaktir bu konuda :D