Dejavu - Eşkiya Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser51635
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Benim stajım vardı oplara katılamıyordum :D Amacım forumu ayakta tutup moral olmaktı :p

DeletedUser30626

Ziyaretçi
zamanında yiyip çıkaramadığın bişeyler var anladığım kadarıyla oynamadığın bi dünyada müdahil olmadığın bir savaşta gereğinden fazla konuşmuşsun. dejavu ve diablo klanlarının mazisi bellidir. 26 da neler olduğunu da biliyoruz ayrıca. benim gözümde boş beleş konuşup formda post kasmaktan öteye gitmeyen lüzumsuz birisin. şimdi ilerleyebilirsin.

DeletedUser614

Ziyaretçi
zamanında yiyip çıkaramadığın bişeyler var anladığım kadarıyla oynamadığın bi dünyada müdahil olmadığın bir savaşta gereğinden fazla konuşmuşsun. dejavu ve diablo klanlarının mazisi bellidir. 26 da neler olduğunu da biliyoruz ayrıca. benim gözümde boş beleş konuşup formda post kasmaktan öteye gitmeyen lüzumsuz birisin. şimdi ilerleyebilirsin.

ahahahahaha senin gözünde nasıl gözüktüğümü takacağımı mı düşündün de açıklama gereği duyuyorsun :D Foruma gelip senin gibi yazılar yazıp kasım kasım kasılmaktansa bu şekilde eğleniyorum :D Bu kadar da kasılma saçların tel tel dökülür :p
Oynamadığım dünya demişsin ama hala hesabım duruyor. Müdahil olmadığın bir savaş demişsin ama her şey ordu sallamakla bitmiyor. Çoğu stratejiyi Yunus'la beraber yapıyorduk. Keşke bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmasan.
Belli ki yediğin bir şey dokunmuş sana :D Operasyon mu yoksa ordu mu bilemedim ;)

stilci

Baltacı
Bıraksanda biraz eşkiya ve dejavu konuşulsa diyorum ?

Senin olayın rakiplikten öteye gitmiş ..

stilci

Baltacı
Sen yada onlar bunun için bide konuşmayalım..

Ogünki şartlarda attıgın linktede olduğu gibi birbirine saygı duyulmuş 2 klanda tebrik edilmiş bence güzel bi savaşta geçmiş kazanmış kaybetmiş kaçmışmı kaçmamışmı bırak kim ne düşünürse düşünsün..

DeletedUser

Ziyaretçi
dejavu eşkiya savaşı değilde tüm dünya eşkiya savası. eşkiyanın karışısındaki klanlar sancak soa anka dejavu bu kadarmı korkuttumu eşkiya sizi onu anlamış değilim ankanın stratejisi tamamen eşkiya korkusundan başka birşey değil.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Sen yada onlar bunun için bide konuşmayalım..

Ogünki şartlarda attıgın linktede olduğu gibi birbirine saygı duyulmuş 2 klanda tebrik edilmiş bence güzel bi savaşta geçmiş kazanmış kaybetmiş kaçmışmı kaçmamışmı bırak kim ne düşünürse düşünsün..

Zamanında Türkiyede speed yapılmıştı geniş çaplı. Takım seçmesi değil de direkt oyuncu içindi yanlış hatırlamıyorsam. O speedde barbar köy alımı yoktu. Arkadaşın birisi mislemişti beni dönüşünde kitleyince köyü bırakmıştı. Daha sonra son misi atmadan önce hesabı barbara çekip köyü almamı engellemişti. Bende raporların SS'lerini alıp burada yayınlamıştım.

w21'de Dejavu'nun yaptığı da aynı şey. Belki olay aynı değil ama saygı duyularak yapılan bir savaşta istatistikler kötü giderken profiline "Dejavu klan hiçbir dünyada yenilmemiştir. Dejavu klanları dünyayı ya kapatarak yada hesap silerek terkeder." yazarak operasyona katılan, operasyonu planlayan, operasyonu yapan klanın emeğini yok sayarak saygısızlık yapmıştır.

Bu savaşta özellikle Eşkiya'ya başarılar dilerim fakat kazanamayacakları bir savaşa girdiklerinden haberleri yok :D

DeletedUser57761

Ziyaretçi
dejavu eşkiya savaşı değilde tüm dünya eşkiya savası. eşkiyanın karışısındaki klanlar sancak soa anka dejavu bu kadarmı korkuttumu eşkiya sizi onu anlamış değilim ankanın stratejisi tamamen eşkiya korkusundan başka birşey değil.

evet çok korkuyoruz bilgisayar başında elim ayağım titriyor resmen tt2

DeletedUser55128

Ziyaretçi
bende bir eşkiya oyuncusu olarak eşkiyaya bir soru sormak istiyorum etraftaki oluşumlardan bunun olacağı(tüm dünyanın düşman olacağı) belli iken bu klanların küçükken başının ezilmesine izin verilmemesinin sebebi neydi neden dejavu anka soa vs klanlarına karşılık oyuncularımızı kaybetmeyi göze aldınız her konuda destek vermeme rağmen bu sorular inş bana benim bozulacağım cevaplar şeklinde döner :(

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Zamanında Türkiyede speed yapılmıştı geniş çaplı. Takım seçmesi değil de direkt oyuncu içindi yanlış hatırlamıyorsam. O speedde barbar köy alımı yoktu. Arkadaşın birisi mislemişti beni dönüşünde kitleyince köyü bırakmıştı. Daha sonra son misi atmadan önce hesabı barbara çekip köyü almamı engellemişti. Bende raporların SS'lerini alıp burada yayınlamıştım.

w21'de Dejavu'nun yaptığı da aynı şey. Belki olay aynı değil ama saygı duyularak yapılan bir savaşta istatistikler kötü giderken profiline "Dejavu klan hiçbir dünyada yenilmemiştir. Dejavu klanları dünyayı ya kapatarak yada hesap silerek terkeder." yazarak operasyona katılan, operasyonu planlayan, operasyonu yapan klanın emeğini yok sayarak saygısızlık yapmıştır.

Bu savaşta özellikle Eşkiya'ya başarılar dilerim fakat kazanamayacakları bir savaşa girdiklerinden haberleri yok :D

EŞKİYA worlde vurup çıkmaya girmedi bu sefer. EŞKİYA worldü kapatmaya girdi ve kapatacak bu bu kadar basittir :) Buna.ne Dejavu ne Anka engel olabilir :)

Nuri worldde değilim hacı kim kimi yollamış söyle hemen aydınlatayım seni :D

DeletedUser55128

Ziyaretçi
knk 32 de hesabin varsa mesaj at acikliyim burdan aciklancak bisey degil :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Şuan hepsi Eşkiyaya gelsin fark etmez şuan harita her yönden değişebilecek bir harita onun için erken konuşmaya gerek yok takip edelim görelim başta olduğu gibi halen favorim EŞKİYA :)

DeletedUser55128

Ziyaretçi
favorim benimde eskiya ama pusulada olsan eskiyada olsan diplomasi yanlis olunca askerde fayda etmiyor (eskiya,pusula diye ornek vernemin sebebi oynadigim klanlar olmasi ) "eskiya diplomasisi yanlis demiyorum yanlis anlasilma olmasin " ins eskiya kapatir gereken kisiler gereken cevabi alir :)