Klasikte bonus köy muhabbeti

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Daha önceden bu konuda bi öneri sunup klasiklerde bonus köy olsun demiştim ama yöneticiler " master dışında hangi ülke klasiklerde bonus kullanıyor " deyip öneriyi reddetmişlerdi.

Şimdi litvanyaya girdik orada da gözüme çarptı bonus köy ver bende girip bi bakayım diğer ülkelerede dedim ;

tribalwars.fi
tribalwars.co.uk
tribalwars.ae
guerrastribales.es
guerretribale.fr
tribalwars.dk
klanhaboru.hu
tribalwars.no.com
voyna-plemyon.ru
tribalwars.se

gibi sunucularda bonus köyler mevcut şimdi öneriyi tekrardan yapayım dedim bence klasiklerde yeni heycanlar aranıcağına bonus, eski sistem ön kayıtsız başlangıç gibi özellikler eklenmeli

DeletedUser614

Ziyaretçi
klanhaboru.hu ahahahahhaha böyle site ismi mi olur :D :SADF:ASD:D Klan ha boru mu bu der gibi isim :D

aynen ayrica klasikler icin bi diyer onerumde daha fazla barbar olmasi girdigim diyer ulkelerin klasikleerinde bonus ve barbar kaynuyr bizimkinede olanlarda desteklendigi icin nerdeyse yok gibi

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
bonus köyü olsa barbarlar çok olsa yagma atanlar bunun için daha fazla katılım olur diye düşünüyorum .d

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu oyun ile ilgili genel bir öneri değildir. Açılması olası dünya için bir öneridir. Dünya açacağımız zaman zaten size önerilerinizi ilgili dünya forumlarında sormaktayız. Bu konudaki önerilerinizi oradan bizimle paylaşabilirsiniz.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Bu oyun ile ilgili genel bir öneri değildir. Açılması olası dünya için bir öneridir. Dünya açacağımız zaman zaten size önerilerinizi ilgili dünya forumlarında sormaktayız. Bu konudaki önerilerinizi oradan bizimle paylaşabilirsiniz.

Modum bunu 1 dünya için demiyoruz klasiklerin devamı için diyoruz onun için açılacak dünya değil dünyaları kapsayan bir öneridir bu burada olması ve görüşlere açık olması bence daha mantıklı olur en azından bi cevap alabiliriz

DeletedUser36909

Ziyaretçi
O klasiklerin çoğunda premium değişim sistemi ve premium puanla süre kısaltma özellikleri de var. Onları da eklesek mi ki acaba tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Eklenebilir. Barbar sayısını da artırdın mı tadından yenmez Mayıs.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Gereksız klasıktede bonus köy olmasın ölmeyız

Dostum ona bakarsan sende bu oyunu oynamazsan ölmezsin ? Bizim amacımız daha zevkli bir oyun oynayıp desteklenmeyen yenilikler getireliceğine burada desteklenen bu gibi diğer ülkelerin kullandığı bir sistem güncelleştirmesi yapılsın istiyoruz

O klasiklerin çoğunda premium değişim sistemi ve premium puanla süre kısaltma özellikleri de var. Onları da eklesek mi ki acaba tt2

Modum en çok sizi severdik sizde bu yollara girmeye başladınız tt2 Bonus diyoruz diğer ülkelerde yok diyosunuz bakın var diyoruz onlarda pre ile alımda var diyorsunuz :D

Benim bu önerimdeki amacım şu bonus olursa dünya süresi daha da uzar düşüncesindeyim çünkü klasikte alıcağım ilk köyü 1 k lık alıcağıma gider %33 bir bonus alır onu 3 güne alacağımdan daha güzel geliştiririm ve bu şekilde hem harita sıkışır savaşlar daha uzun sürer hemde bonusun yanına diğer arkadaşların dedikleri gibi biraz daha barbar serperek yani barbar köyleride fazlalaştırarak gerçekten asılanla asılmayanın farkı belli olur diye düşünüyorum. Çünkü saldırılar kalkana kadar sadece barbarlardan yağma çekiyoruz atıyorum 5 oyuncuya 1 barbar düşüyorsa 5 oyuncudan 2 tanesi barbarı yağmalamak yerine destekliyor askerler patlıyor falan diğer 3 kişiden 2 kişisi yağma çıkmıyor olsa bile az olduğu için girdiğinde 1-2 köye sallıyor senin alıcağın kadarını alıyor bence klasiklerde bu ilk 3 gün asılanla asılmayanların arasında bir fark olması adına ( tabi sonrası içinde bu avantaj ) hemde barbarları çoğaltarak sürekli istediğimiz haritanın büyümesi sağlanabilir çünkü klasik haritaları artık aşırı derecede küçük 4 kıtalı dünyada oynuyoruz sonra neden bu kadar kısa sürdü diye eleştiriliyoruz arkadaş tt2

Atalet

Mızrakçı
Aman premıum değişim ve süre kısaltma getırmeyınde :D Barbar sayısı artırılmasına katılıyorum

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Eskiden bonus köy mu vardı .. Böyle iyi bir yenilik gelirse diğer yeniliklerin onu açılmış olur tadı kaçar sonra

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Eskiden bonus köy mu vardı .. Böyle iyi bir yenilik gelirse diğer yeniliklerin onu açılmış olur tadı kaçar sonra

senin dediğin eskiden benim dediğim eskiden ise o zaman klasikte yoktu kendal yenilik her zaman iyidir en azından oynayanlar için

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bu bir oyun önerisi değildir. Lütfen konuları uygun alanlara açınız.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.