Sons of Anarchy Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser58712
  • Başlangıç tarihi

AntiReborn

Milis
Fenersavar öyle mesaj atıp atıp kaçıyorsun engelliyorsun sebebi ne ki?
Saygı çerçevesinde oynuyalım diyoruz çocuk gibi hem laf atıyorsun hemde engelliyorsun beni?

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Klana gelip önce klanın asker durumunu öğrenmeye çalışıp sonra düşmanımla birleşmeye gidecek kadar küçülmüş hareketler sergileyen biriyle konuşcak neyim olabilir ki ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Fenersavar öyle mesaj atıp atıp kaçıyorsun engelliyorsun sebebi ne ki?
Saygı çerçevesinde oynuyalım diyoruz çocuk gibi hem laf atıyorsun hemde engelliyorsun beni?

Hocam 3 köyunude casusladık tehlikenin farkında mısın :) hani yaz yaz da raporlar gelecek yakında azıcıkta destek topla sadece ben 3 köyunu de keserim şuan onun için diyorum :D

AntiReborn

Milis
Sinser sana kapım herzaman açık bekliyorum istediğin kadar casusla.Bir gece ansızın nefesini kesebilirim her an.

AntiReborn

Milis
Ayrıca beni 1 haftadır casusluyorlar zaten hadi bütün hepiniz bana saldırı yapın savunma 1.si olmak istiyorum.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
La o o nu alıyor bunu bunu yapıyor biri 1.olmak istiyor bune la dilekmi diliyonuz :D

serhat sana bişey demiyorum zaten ama güzel şeyler bekliyorum knk hadi ver ayarı :D

alacan

Yasaklı
Ayrıca beni 1 haftadır casusluyorlar zaten hadi bütün hepiniz bana saldırı yapın savunma 1.si olmak istiyorum.

Ekibindeki aktif oyunculara bile sahip cikamayan adam savunma 1.si mi olucak guldurme bizi 12 saat boyunca misledim ekibinizden aktif olan birini engel olamadiniz :) sen mi diosun simdi bunu :)

AntiReborn

Milis
o konuda haklısın destek çıkamadık arkadaşa.

Onun üzüntüsü var hala.

Neyse beyler sohbetiniz çekişmeniz bir yana oyundan nasıl zevk alıyorsak öyle oynuyalım.
Başarılar diliyorum cidden sağlam bir klansınız üye çoğunluğu bizde ama birbirimizi destekliyemiyoruz bile.
Siz gayet iyisiniz o noktada sinserin klanınında katılamsıyla büyük işler yapacağınıza eminim başarılar diliyorum.
İYİ GECELER
SAYGILARIMLA
AYAZ KLANLARI

DeletedUser

Ziyaretçi
Kardeşim oyunu kızıştırmak lazım böyle zevk alıyorum ama herhangi bir konuda kırdıysam şunu da söyliyeyim açık açık özür dilerim kusuruma bakmayın.
-oyunun zevki burada çekişmekte.Sonuçta birbirimize küfür edecek adamlar değiliz hepimizin belli bir olgunluğu yaşı var bazı insanlar geç büyürmüş ben pek çocukluğumu yaşıyamadım bu oyun beni benliğimden ayırıyor biraz daha çocuksu olabiliyorum arada.
Tekrar kusuruma bakmayın.

Haklısın da hocam, huyunu suyunu çocuklugunu bilemeyiz ki bizde. Böyle bir dil kullanınca kızıştırmak degil de sataşmak gibi oluyor :) iyi niyetli oldugunu duşunuyorum. Varsa bir hatamız sende kusura bakma...

AntiReborn

Milis
Estafurullah kardeşim ne hatası?
Kişisel bir hakaret olmadıktan sonra sorun yok oyun üzerinden istediğiniz kadar takılabilirsiniz o konuda problem yok.

DeletedUser58712

Ziyaretçi
RussRyan Operasyonu

gZVLj5.jpg

A56YZv.jpg

65q6Y0.jpg

Saldırı Raporları

Z7Q11V.jpg

0mN22Z.jpg

Savunma Raporları

rZ8dma.jpg

44-MAMUREK mis arası oturtma tarifi

YrW5Mk.jpg

Bir kaminin gece bonusun da mermiye kafa atması

XLqYy5.jpg

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Zülfikar bu güzel sunumun için teşekkür ederiz :D

yayında ve yapımda emeğime geçen arkadaşlarımın başarılarının devamını dilerim thumbup

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Burda şunu merak ediyorum üslup derken neyden kastınız var bu FenerSavar size sövdümü farklı bişeymi söyledi.
Oyunda takışmalar olabilir bu kötü bişey degil üslup anlayışınız bu ise bişey diyemem.

Sizi preciler sizi sizi multiciler sizi :D

4köy almıssınz tebrik ederiz bak biz tebrik etmesini biliyoruz en azından aldıgınız köyü barbar düşürmüyoruz veya klandan çıkarmıyoruz ilk önce oyun adabını ögreninde gelin.

Ondan sonra tebrik etmeyi ögrenin.

4köy almıssınız tebrikler savaş bu köy alınır verilir.

İyi oyunlar dilerim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hocam ben raporu kendi başlıgınızı açıp yayınlamanızdan klanımıza ait bu başlıgı rahat bırakmanızdan bahsediyorum ve anlamıyorsunuz. Burada konu olan raporlar bizim yayınladıgımız raporlar yani icraat insanı git öte de icraatlarını yayınla övun.. !

Ben hiç bir klan ile birleşme göruşmesi yapmadım. Bizim son halimiz TREMPS de iken FETİH,AYAZ,SİMURG,SNCK vs. klanlarının hepsi bize bu konuda -Kasera- uzerinden teklif sundu. Kendisi bana yönlendirdi. Bende ekibimizin toparlanması için 10 gun sureye ihtiyaç oldugunu ondan sonra bu konuları göruşebilecegimi söyledim. Ögrenmişsin eksik ögrenmişsin. Kanıtın yoksa konuşma. Tum mesajlaşmalar duruyor..

Birde öğretmensin, hemde rehberlik ögretmeni.. Hiç bir şey demiyorum azıcık sus oyununa bak sadece.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Arkadan aldıgımız destek derken?

Kimseden destek istemedik kendimiz hallediyoruz.

Çagıracagınız başka klan varsa çagırın skıntı yok ya sileriz yada siliniriz en azıdnan kimsenin destegi altına girmeden yaparız bunu....

Ömrümüz az demissinde harcadıgınız preleri bn harcasam 1.olurdum yazın bir kenera boşa harcıyorsunuz yani askeriniz patlıyor yok pattlatık diyorsunuz.

Yok bütün klanı oraya toplamısınız diyorsunuz ..

tek bir sözüm var burası klanlar ekipce oynanır oynamıycaksanız gidin farmville oynayın....

DeletedUser58862

Ziyaretçi
1MDoZD.png

a2MA8O.png

Buyrun raporlar :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Sons of Anarchy Savaş Raporları okuması, yazması ve algılama özrü olmayan insanlar şu başlıgın adını bir kere daha okuyup yol alsınlar... He yok okumamız,yazmamız yada algılama özrümüz var diyorsanız kalın, biz kimseyi bu durumlardan dolayı yadırgamayız.. Kendine bir başlık açmaktan aciz, rakibinin başarısını ezilmek olarak gören ve bu nedenle burada laf salatası yapan bir topluluk var... Oynadıgımız alt tarafı bir oyun durduk yere ortamı germeyin bakın işinize.