Udw - acmyz

• Konuyu başlatan legendrapi
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser51849

Ziyaretçi
Ne bilim olm burda atar gider yapınca bende hani bi vasfı vardır diye düşündüm oysa ateşli bi udw üyesiymiş :D

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Ne bilim olm burda atar gider yapınca bende hani bi vasfı vardır diye düşündüm oysa ateşli bi udw üyesiymiş :D

eger olurda bende sızı boyle bı duruma dusurursem benı vurabılırsın izin verıyorum :ASD:A:SD:ASD:ASD

DeletedUser41971

Ziyaretçi
elzem 100 tl mi yatır kanka ben dedim kendal sıradan bir üye diye :)))

yetki verilmesi verilmemesi önrmli degil bendede yetki yoktu .D ama söz sahibi olmak 7 8 tane yetkinn olmasınn anlamına gelmiyor sırf görntü kirliligi olmasın diye istemedim :D kendalda öyle yaptı biliyorum yetki verilsin yada verilmesin farketmez kendalda bir cok kişi gibi udw üyesidir kurucusu yada normal üyesi farketmez

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Miymidin şanlı sıfatını taşıyor. Söz sahibi olsun klanda. Sorun yağmayı nasıl kolay yapıoz diye iyi çocuk olursanız belki arşivlerinden *** verir. Haa *** ta yaptırabilie oara toplayın aranızda kendala verin bi kodçu bulup yazdırsın 2 dk da

DeletedUser52052

Ziyaretçi
yetki verilmesi verilmemesi önrmli degil bendede yetki yoktu .D ama söz sahibi olmak 7 8 tane yetkinn olmasınn anlamına gelmiyor sırf görntü kirliligi olmasın diye istemedim :D kendalda öyle yaptı biliyorum yetki verilsin yada verilmesin farketmez kendalda bir cok kişi gibi udw üyesidir kurucusu yada normal üyesi farketmez

ben sonuca bakarım ağa kendal sıradan üye ben kazandığım paramı bilirim :)

DeletedUser52052

Ziyaretçi
ohaa iddaa ya mı gırdınız :D:D lan bana da bırınız rakı ısmarlasın o zaman bılgıyı paylasan benım :D

kanka elzem iddaa etti olamaz dedi kendal en azından form modudur dedi bende ona formu bile temizletmezler bile dedim hemen ortaya iddaa attı sana rakı ısmalasın kazandığım parayla :)

DeletedUser51849

Ziyaretçi
Olan yine bana oldu :S ama yinede bi umudum var. bak güvenilir üye bile olsa sana girer 100 tl.

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Olan yine bana oldu :S ama yinede bi umudum var. bak güvenilir üye bile olsa sana girer 100 tl.

kanka arkadaş açıkladı form modluğu bile yokmuş kendalın sıradan üyeden daha soradan mış :) ama iddaa olayından sonra verdilerse o beni bağlamaz gaaraaa ya bi rakı ısmarla yılbaşında benden :p

DeletedUser58583

Ziyaretçi
elinden geleni ardına koymayan arkadaş bir çok dünyada laflarını yediğini unutma :) w25 e geldin eşkiya klanlarına çerez niyetine topladılar seni sen hala gelip burda konuşuyorsun ya hayret :)

:) :) tamm cnm snde haklsın :) 1 mzrak 1 misle köy alıyordum o derece bir destek orgnizayonunuz vardı,ayrıca şuraya bi nickini yazda görelim seni de.

DeletedUser52052

Ziyaretçi
:) :) tamm cnm snde haklsın :) 1 mzrak 1 misle köy alıyordum o derece bir destek orgnizayonunuz vardı,ayrıca şuraya bi nickini yazda görelim seni de.

sen mi köy aldın bizden :)))) klanından oyuncu topladın anca sonrada arkana bakmadan kaçtın :) ilk optan sonra

DeletedUser58583

Ziyaretçi
sen mi köy aldın bizden :)))) klanından oyuncu topladın anca sonrada arkana bakmadan kaçtın :) ilk optan sonra

Operasyon yaptınız ve kaçtığımı söylüyorsunuz,yaz yavaş salla yavaş siz silene kadar hesab zaten vardı bence şuan az sallamanı öneririm,bari biraz tutarlı olsun :) :) aldığım köyleri eşkiya biliyor merak etme :)

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Operasyon yaptınız ve kaçtığımı söylüyorsunuz,yaz yavaş salla yavaş siz silene kadar hesab zaten vardı bence şuan az sallamanı öneririm,bari biraz tutarlı olsun :) :) aldığım köyleri eşkiya biliyor merak etme :)

biz sildikten sora alıp öylemi avuttun kendini

Bilmedenoldu*

Yasaklı
bayram w16'dan beri bize karşı bir şeyler yapıyor, yapıyor ama yaptıklarını sadece kendisi biliyor. biz hiçbir şey görmedik. hep başkaları biliyor, hep bir sürpriz yapıyor:) w25'te de yapmış ama biz fark etmemişiz, yine yapıyormuş, biz yine fark etmiyoruz. fark etmez, ben bayram'a alıştım, artık sizler de alışın bence, o bize karşı bir şeyler yapma derdinde, bırakın yapsın:) biz bilmesek de neler yaptığını, elbet kendi çapında bir şeyler yapıyordur. başarılar bayram sana da.

DeletedUser47241

Ziyaretçi
bayram w16'dan beri bize karşı bir şeyler yapıyor, yapıyor ama yaptıklarını sadece kendisi biliyor. biz hiçbir şey görmedik. hep başkaları biliyor, hep bir sürpriz yapıyor:) w25'te de yapmış ama biz fark etmemişiz, yine yapıyormuş, biz yine fark etmiyoruz. fark etmez, ben bayram'a alıştım, artık sizler de alışın bence, o bize karşı bir şeyler yapma derdinde, bırakın yapsın:) biz bilmesek de neler yaptığını, elbet kendi çapında bir şeyler yapıyordur. başarılar bayram sana da.

:DD kanka ahahaha :)) oyundaki nickini söylesin klanın ortasından bi köy verelim fotograf çekip belgeleyelim yormayalım delikanlıyı :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi

:) ben gördüklerimi ilkere ilettim erdal o nedenle alarm botuyla mutlu,konuyu başka yere çekmek istemiyorum o nedenle görelim bakalım uzaktan mı adamsınız yoksa adamlıktan mı uzaksınız.