Favori Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser52944
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57479

Ziyaretçi
ismail gel sana rakı ısmarlıyım ama karsılıgında senden cok sey isterim :)

DeletedUser57479

Ziyaretçi
bilerek yaptım :p biliyorsun taaaa burdan bu saatte oraya gelmiyeceğimi bu teklifi yarın öğlen yapsana :D

benı bılıyosun bısey ısmarlamaktan korkmam :) ama sımdı bu server uzerınde cok buyuk bı adaletsızlık sezıyorum ve ınsan gıbı oynamıcam bazı dostlarımızı tek zannedenler var onların yanında yer alıp gıdersekte beraber gıderız dercesıne asılıcam oyuna o yuzden wc ye bıle gıtmıyorum 3 ay heryere kapalıyım c5 ten sonra ne zaman ıstersen ıstedıgını yaparız :)

DeletedUser55647

Ziyaretçi
benı bılıyosun bısey ısmarlamaktan korkmam :) ama sımdı bu server uzerınde cok buyuk bı adaletsızlık sezıyorum ve ınsan gıbı oynamıcam bazı dostlarımızı tek zannedenler var onların yanında yer alıp gıdersekte beraber gıderız dercesıne asılıcam oyuna o yuzden wc ye bıle gıtmıyorum 3 ay heryere kapalıyım c5 ten sonra ne zaman ıstersen ıstedıgını yaparız :)

biliyorum hayatımın anlamı bilmem mi çaça efsane kitler biliyorum sfglksnşlgmasgilsmai ( Allah belamı versin ismai yazısı randomdan çıktı klavyenin üstüne oturunca artık ... la ismail yazabiliyorum asgklanldfka )

DeletedUser53807

Ziyaretçi
Alarmın bölgesinde baslıyacak klan tt1

Şu başlıkta ikinci yorumun bu olması dramdır.

Bu arada bana göre kimin kapattığının önemi yok. Ama hakeden UDW-ACEMİ-ALARM üçlüsüdür.
Acemi'nin şansı az görünüyor şimdilik. UDW-ALARM savaşı dünya sonunda eğlenceli olur gibi.

QuickSilver*

Milis
Şu başlıkta ikinci yorumun bu olması dramdır.

Bu arada bana göre kimin kapattığının önemi yok. Ama hakeden UDW-ACEMİ-ALARM üçlüsüdür.
Acemi'nin şansı az görünüyor şimdilik. UDW-ALARM savaşı dünya sonunda eğlenceli olur gibi.

Aha postum hortlamış :D Güneybatı hakkında düşünülenler farklıydı ama hale bakınca bazı klanlar gerçekten oyun başında yanlış bölgede başlamış olduğunu hatırlattığın harbi iyi oldu :))