Ütopya

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
steampunk.jpg

Bir süredir beklediğimiz dünyaya ekipçe giriş yapma kararı aldık. Klose57 ve S i N S e R önderliğinde süpriz bir kadro ile çok yakında başlıyoruz..

Motivasyon Şarkımız :​

[video=youtube;UUX9Qy_X4ZI]https://www.youtube.com/watch?v=UUX9Qy_X4ZI[/video]

Bu dünyaya başlayacak olan tüm ekiplere başarılar dileriz...

Bölge vs. gibi bilgiler tamamı ile son dk karar verileceği için belirtilmemiştir.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
w27 de bu isimle biz kurmuştuk keşke biraz daha orjinal olunsa yada bir müsade istenseydi.

Şu çok iddaalı olduğun ekibi bir görelim bakalım, başarılar

DeletedUser

Ziyaretçi
w27 de bu isimle biz kurmuştuk keşke biraz daha orjinal olunsa yada bir müsade istenseydi.

Şu çok iddaalı olduğun ekibi bir görelim bakalım, başarılar

senden önce de bir başkası kurmuştu belki de , isimden prim yapma durumu olmadığı için özgünlük yada rıza alma noktasında bir sıkıntı göremedim. Şarkıyı da paylaşarak aslında nereden esinlendigimi belli ettim. Teşekkurler.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bitmez tükenmez enerjine hayranım :) hadi rastgele diyelim :)

Bengam

Baltacı
hasan bizden sonra bir utopya daha :) kurulmasın değil kurulsun ama bizim ÜTOPYA mız gibi hakkı verilsin ismin :)

başarılar

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar dilerim dostlar

Teşekkurler :)

hasan bizden sonra bir utopya daha :) kurulmasın değil kurulsun ama bizim ÜTOPYA mız gibi hakkı verilsin ismin :)

başarılar

Çıtayı nereye koydunuz bilmiyorum, dedigim gibi isme karar verirken aklıma dahi gelmedi sizin kurmuş oldugunuz :) Ama bizim için de iyi bir kısas olacak. Umarım bahsettiginiz şekil de hakkını veririz hem klan adının, hem de iddaamızın. Teşekkurler.

DeletedUser

Ziyaretçi
Teşekkurler :)

Çıtayı nereye koydunuz bilmiyorum, dedigim gibi isme karar verirken aklıma dahi gelmedi sizin kurmuş oldugunuz :) Ama bizim için de iyi bir kısas olacak. Umarım bahsettiginiz şekil de hakkını veririz hem klan adının, hem de iddaamızın. Teşekkurler.

3 hafta dayanırsanız çıtayı yükseltirsiniz adlksjdlkasjd adlkşasjdl ka:DD:D: bayadır tutunmuyordum biraz tutunayım su bengama asDaksdja D::D:D

Başarılar dostum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Benlik bir durum olursa biliyosun serhat im gözüm hep oralarda :)