Son durumlar

• Konuyu başlatan DeletedUser57249
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar nedir son durumlar. Glad ivmesini kaybetmiş sanki, bazi oyunculari hesap sil almisti ondan kaynakli olsa gerek. Mogol ve osmanli tam gaz devam. Maide iyi gidiyor. İlginc W oluyor.Sizlerin yorumu nedir?

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Sadece puan sıralamasına göre yorum yapmışsın gibi geldi biraz :)

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Glad hiç olmadığı kadar iyi konuma iyi düzeye geldi.

Bu furya hep vardır 3-4 aylarda genelde bırakanlar olur ve onlar toplanır vs. worlddeki durgunlukta bu yüzden şimdiye kadar bunun olmadığı world oldumu?
Evet gladda bırakanlar oldu ama sadece "her klanda olduğu kadar" fazlası değil.

Glad adına durumun her zamanki sıradanlığından çok daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Mogol savasinda net sekilde gorucez sanirim nedir ne degildir. Ama bukadar savuna mekanizmasi kurmayin glad kelimesini gorunce. 2 yorum yaptik diye glad dagilmaz :D sadece glad odakli olmaya gerek yok bi suru klan ismi saydim mesela.

Luciferr

Dük
Son zamanlarda en cok ivmeyi kesinlikle osmanlı ve glad kazandı. Osmanlı köyleri kımden topluyor bilmiyorum ama gladtan cok cok daha iyi ilerledikleri aşikar. Glad tarafında ise, mogol savasına hazırlık sureci devam etmekte olup eski savasından kalan artıkları toplamakla geçip gidiyor. Glad cephesinin su an ki tek odaklandıgı nokta belirttiğim gibi mogol savasıdır. Ordu toplamadır mis sayısını arttırmadır o süreç devam ediyor. Klan diplomatımız mehmet abimiz umarım yıkacagımız mogol klanıyla diplomasi yapmazda guney tarafını bulundugumuz klan sayısından daha az sekılde kapatabiliriz. tt2

Luciferr

Dük
Flood olucak ama;

Bırakan oyunculardan bahsetmişsiniz, acılacak olan klasık dunya yuzunden ve w31 yuzunden hesaplarını rölantiye almıs arkadaslarımız abilermiz mevcuttur ama bu su demek değildir ki ''bıraktı''. Kesınlıkle bırakma durumu söz konus olmayıp, aktif savas sırasında köy toplamak yerine kamı yardımı veyahut sınıra destek anlamında bize yardım ediceklerdir. Emre abinin bahsettiği gibi 2,5-3 aydan sonra bazı kesımler bırakma asamasına geliyor. Ama su an ki durumda bu bırakma işi minimum duzeyde olmaktadır. Hala ilk gun ki heyecan ve hırsımızla devam etmekteyiz.

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Birakan atesvesu kemoka gibi isimler oldugu icin bahsettim yoksa her klanda birakan oluyor ve toplaniyor. Worldun akibetini mogol glad savasi belirler sanirim

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Elbette kemoka(İslam) bıraktığı zaman birşey değişmeyecektir.Frenz bırakıncada dünyanın sonu gelecek sanıyordu herkes yavaş yavaş geriledi bıraktı ve değişen birşey olmadı,Ateş ve Su bırakıncada dünyanın sonu gelecek gibi düşünceler olmuştu.Bunlar sadece tekrar eden şeyler,

Ama görüldüğü gibi değişen hiç birşey yok. Netice itibariyle ilk 18 de 6 glad 6 osm saydım ki bu eder sana 12 klan

osm ve glad haricinde ilk 18 de sadece 6 klan var.World öyle yada böyle bu iki klanın durumuna bakıyor.Dahada açıklayıcı olmak gerekirse glad güneydoğunun net hakimi.Osm ise biraz daha C şeklinde batıda kurulu daha çok cepheye vurabilir yada daha çok cepheden vurulabilir,bu osm ye avantajda olabilir dezavantajda bunuda tabiki bölgedeki ufak gibi görülen klanların etkinliği belirleyecektir.

Şu ana kadar gayet zevkli geçti w-30 umarım devamıda böyle olur.

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Oyuncular değil ekipler konuşur klanlarda bunu unutuyor herkes. Ayrıca da her dünyanın kendine özgü bir zevki var..

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Gald,osmanli ve mogolda durumlar bunlar evet güzel yorumlar. Siralamada bi sınıf daha alttaki vahset,dehset,virus,bro gibi klanlardaki durumlari gözlemleyebilenler yorum yapabilir mi?

DeletedUser58118

Ziyaretçi
Dehşet ve bro arasında kıta 45 44 arasında sınırda bi savaş durumu olduğunu biliyorum. Açıkcası Dehşet tarafı burdan üstün çıkacaktır diye düşünmekteyim

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Dehşet ve bro arasında kıta 45 44 arasında sınırda bi savaş durumu olduğunu biliyorum. Açıkcası Dehşet tarafı burdan üstün çıkacaktır diye düşünmekteyim

Evet savasiyolar suam bende hem fikirim sizinle sonuç hakkinda

DeletedUser51991

Ziyaretçi
biraz da senin klandan bahsedelim normlife :) sizde durumlar nasıl

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Durumlari ozetleyen cümlem şu olur Mehmet Ali abi; bidaha 1ay gec gireriz geriden geliriz yinede merkeze düşmeyiz :D

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Ahanda sana son durum,

Haydut (Altın - Seviye 4)
Toplamda 100.000.000 hammadde yağmala.
Toplam: 234.447.314